Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. psy w 7 roku zycia zaczynaja miec siwizne i nie maja tyle zaciecia do zabaw ,a sunia jest pogodna i pelna zycia jak 3-4 letni pies to juz jutro ...trzymam kciuki!!!!!!!
  2. perfekcja w psim wydaniu hopsaj na pierwsza ...nikt o ciebie nawet sie nie dowiaduje ...:(
  3. cichutko u malutkiego slodziaka....:(
  4. rozrabiaka na pierwsza !!!!
  5. na pierwsza niechciane malenstwo :(
  6. wszystko razem- jaki jest w koncu bilans suchelca ? ile taka karma kosztuje?
  7. zalapie ,zalapie ...one same musza sobie poustalac hierarchie w psim stadzie...jedna od drugiej duzo sie nauczy...spokojnie to dopiero kilka dni.po miesiacu beda nierozlaczne...lub sie tolerujace;)
  8. Iksiku pokazuj sie jaki jestes madry i fajny chlopak !
  9. nie ma tego zlego...... ;) male z pewnoscia znajda domy takie na jakie zasluguja u prawdziwego CZLOWIEKA !
  10. Rudus pieknie prosi o zlotoweczke
  11. Dotka to strasznie przykre co opisujesz...Welsh potrzebuje szkolenia i dyscypliny...zapytam niesmialo:oops:...gdyby byla taka opcja ,ze zaplaciloby sie za jego intensywne szkolenie u Jamora( pobyt miesieczny lub ile bedzie potrzeba), czy po czyms takim mialby szanse na dalsze juz normalne mieszkanie u Ciebie ? ten pies potrzebuje pomocy....:roll:
  12. strasznie duzo ta kastracja ...czy to zabieg bezszwowy?
  13. nie pamietam czy on jest na jamnikach?
  14. lub troche naturalnego yoguru...ale musi byc w nim tylko mleko i bacterie i nic wiecej
  15. tzn ,ze jak wyjedzie to pies z nia ?????:roll: najlepiej zrobic zapoznanie na neutralnym gruncie,gdzies w parku,na ulicy a pozniej isc razem do domu...psy reaguja inaczej jesli nie musza pilnowac swojego miejsca
  16. [quote name='zadra']Tosia jest obecnie po leczeniu zachowawczym ropomacicza. Poprawił się jej stan ogólny, jest wesoła skłonna do zabawy, ma bardzo dobry apetyt. Niestety w badaniu krwi stwierdzono nadal utrzymującą się anomalię czerwonokrwinkową tj. obecność akantocytów, owalocytów, shistocytów. Takie zmiany w morfologii krwinek czerwonych mogą występować w wielu chorobach przewlekłych tj: chorobach wątroby ( Wykonano wcześniej testy wątrobowe które były w normie, niestety nie wyklucza to całkowicie schorzeń tego narządu. W dalszej kolejności może być konieczne wykonania bad. USG a nawet biopsji.), przewlekłych chorobach nerek, niektórych nowotworach. Zważywszy na jej bardzo dobre samopoczucie, najbardziej podejrzana wydaje się być wątroba. Obecnie będziemy wykonywać dalsze badania.Mimo,że terminy medyczne brzmia groznie Tosia pozostaje w bardzo dobrym samopoczuciu.[/QUOTE] w takiej sytuacji ,moze nalezy juz zapobiegawczo zmienic jej karme ?
  17. dziekuje za zaproszenie . narazie moge tylko dziewczynki popodnosic...
  18. podniose choc tego idealnego psa po championach
  19. nikt nawet nie zaglada do tego IDEALNEGO ,DOSKONALEGO pieseczka ????
  20. nie moge o nim przestac myslec....tyle juz przeszedl....ehhh jestem zablokowana finansowo,ale postaram sie cos wyskrobac dla niego...Jamor w tej sytuacji chyba bedzie najlepszy-to nie tylko hotel ,ale jeszcze ktos kto wyprowadzi psa z depresji po stracie domu...
×
×
  • Create New...