sorry zrobie off w tym naszym czekaniu,ale sytuacja jest podbramkowa dwa psiaki do uspienia wlasciciel wykopal juz dol zapobiegawczo przed zima :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191280-Psy-opisane-w-Wyborczej.-2-psy-do-uśpienia/page19[/URL]
yumaji masz pelna skrzynke :( ,a jest bardzo pilna sprawa .sa dwa psy do uspienia .wlasciciel juz nawet wykopal dol nim przyjda mrozy...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191280-Psy-opisane-w-Wyborczej.-2-psy-do-uśpienia/page19[/URL]
[quote name='yumanji']Lata jak wariat po podworku,apetyt dopisuje,mam wrazenie,ze jest lepiej po metronidazolu .[/QUOTE]
metronidazol to wspanialy lek!!! ja bez niego pod reka nie moge spokojnie zyc. moja sucz pieknie na niego reaguje .
mysle ,ze Ewanka ma racje !
a jak przyjdzie czas na zdjecie kompletnie ,to zakladaj przed wyjsciem z domu przez jakis okres czasu. widac ,ze to pracuje .