Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. dobrze ,ze jest takie zainteresowanie chlopakiem ,moze cos z tego pozytywnego dla niego wyniknie !!!!!
  2. Anita jest niesamowita !!!!! i nie do zastapienia!!!! trzymam kciuki za jutrzejsza wyprawe chlopaka!!!
  3. jak sie gdzies da razem to chyba tak najlepiej ,ale jesli sie nie da .... czasami jak moga byc w jednym kojcu razem to mniej kosztuje...
  4. sorry zrobie off w tym naszym czekaniu,ale sytuacja jest podbramkowa dwa psiaki do uspienia wlasciciel wykopal juz dol zapobiegawczo przed zima :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191280-Psy-opisane-w-Wyborczej.-2-psy-do-uśpienia/page19[/URL]
  5. napisalam do yumaji gdyby bylo miejsce to bedziemy cos kombinowac z pieniedzmi koniecznie wstawcie na Facebook,trzeba wyjsc poza dogo
  6. yumaji masz pelna skrzynke :( ,a jest bardzo pilna sprawa .sa dwa psy do uspienia .wlasciciel juz nawet wykopal dol nim przyjda mrozy... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191280-Psy-opisane-w-Wyborczej.-2-psy-do-uśpienia/page19[/URL]
  7. koniecznie trzeba znalesc miejsca dla nich...napiszcie do yumaji ona ma duze doswiadczenie z takimi psiakami
  8. sliczna sunia z tej Dosienki
  9. a czy so na facebook? podobno tam jest b. dobry odzew...
  10. dziekuje za zaproszenie Majqus po pracy poczytam
  11. tak Ritka ,masz racje :( na poczatku bylo tyle krzyku ,a teraz nawet nikt nie zajrzy do malego...
  12. [quote name='yumanji']Lata jak wariat po podworku,apetyt dopisuje,mam wrazenie,ze jest lepiej po metronidazolu .[/QUOTE] metronidazol to wspanialy lek!!! ja bez niego pod reka nie moge spokojnie zyc. moja sucz pieknie na niego reaguje .
  13. tak ,a jest ich sporo czekajacych...:( i zima idzie ,a one na ulicy pod chmurka
  14. pokazuj sie maluszku -ciebie nikt nie chce :(
  15. tak ,i pies ma tylko raz stress,i gojenie wzystkiego odbywa sie w tym samym czasie
  16. mysle ,ze Ewanka ma racje ! a jak przyjdzie czas na zdjecie kompletnie ,to zakladaj przed wyjsciem z domu przez jakis okres czasu. widac ,ze to pracuje .
  17. to dobrze ,ze sunia tak ladnie sie zadomowila mikrotka duzo juz przeszla ...
  18. Tosienka na pierwsza.......tylko ja tu zagladam ? :(
  19. ........................................:(
  20. no ,ale po kilku kontrolach chyba straz dla zwierzat moze odebrac ?
×
×
  • Create New...