sama mam yorka ,one sa z dziecmi ok tylko dzieci z nimi raczej nie, bo psiaki malych rozmiarow i nie moga sie zawsze bronic przed natarczywoscia dzieci ...:( a pozniej sie psa oddaje lub usypia ....albo psina trafia na pogotowie z jakimis polamaniami ehhhh
strasznie sie ciesze ,ze chlopak bedzie zyc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie moge o nim przestac myslec....