[quote name='jogolcia@pdx']A ja ciągle nie rozumiem dlaczego tak trudno u Was o konto PayPal. Przecież chyba nie tak ciężko je założyć, a chętni do pomocy finansowej zza granicy coraz częściej używaja właśnie ten sposób przelewu do Polski (banki chcą czasami [za] duże pieniadze za przelewy zagraniczne). Wiem, bo to już kilka razy zrobiłam (nawet przez zaufaną osobę fundacji z prywatnym PayPalem)... Szczerze podziwiam to co robicie dla mniejszych sióstr i braci, ale nie chcę tylko płakać, rozczulać się, i przeżywać potworne traktowanie psów przez niektórych ludzi. Ja chcę pomóc chociaż w taki sposób, przesyłając kilka groszy...Może ktoś coś z tym będzie umiał zrobić? BARDZO PROSZĘ :=)... U tutaj link, który może być pomocny:[url]http://www.paypal.pl/pl[/url]
Pozdrawiam wszystkie wspaniałe ciocie (i wujków też, oczywiście ;=) ))[/QUOTE]ac
z tym nie ma problemu ,wysylasz na czyjs prywatny email ,osoba musi otworzyc konto na PayPal by pieniadze odebrac i przelac na konto i po sprawie .
ja zawsze tak robie ;)