[quote name='jogi']dziewczyny przepraszam bardzo, ale nie zauważylam ze nie wyszla platność w grudniu. Wszystko przez to, ze nie korzystam z polskiego konta, a kase mam tylko na telefon, albo na bazarki i deklaracje. Teraz wpłyną mi znów złotówki 1 stycznia wiec od razu wykonam zaległy przelew za grudzień i styczeń od razu. przepraszam jeszcze raz[/QUOTE]
ja uzywam PayPal ...polecam