Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. trzymam kciuki by Mr.Qupal przy badaniach pokazal tylko robale
  2. Jolus !!! dzieki serdeczne !!! jestes cudowna cioteczka :)
  3. nie moge sie napatrzec na te jej ostatnie zdjecia !!! taki psiak w domu to sama przyjemnosc !!!
  4. trzymam mocno kciuki!!!
  5. tragedia :( ludzie stracili wszystko ,zwierzeta w bardzo ciezkim stanie :( potrzebna pomoc !!!! http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie#top
  6. dziewczyny tragedia :( ludzie stracili wszystko ,zwierzeta w bardzo ciezkim stanie :( potrzebna pomoc !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie#top"]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie#top[/URL]
  7. dziewczyny potrzebna pomoc ,ludzie stracili wszystko ,zwierzeta w bardzo ciezkim stanie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie#top"]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie#top[/URL]
  8. tragedia :( Anita mi wczoraj o tym pisala na pw .trzeba koniecznie im jakos pomoc !!!
  9. trzymaj sie malenka
  10. no, ale ta data taka zakmuflowana,albo mi okular juz zaczyna byc potrzebny:evil_lol:
  11. Jolciu ja wiem ;) dzieki serdeczne !!!! ale moze ktoras z nich sie wypowie ....
  12. trzymam kciuki Funiu ;) Pani z W-wy ma dzwonic jutro ?
  13. ...podejscie ludzi do yorka mnie przeraża, chętnych na nie jest bardzo duzo...nie interesuje ich nic poza tym by był to york...ręce opadają... mnie tez !!! sama mam yorka i wiem ile pracy te psy wymagaja i poswiecenia ...i ile jest z nimi problemow...
  14. [quote name='jogolcia@pdx']IVV - to możemy przerobić za 5 minut :multi: - naprawdę nic skomplikowanego :eviltong: skype me soon and we will talk :evil_lol:[/QUOTE] ok ;) !!!!!!!!!!!!!
  15. mam nadzieje ,ze ta pani z W-wy jest osoba kochajaca mocno psy i nie zrazi sie ,ze moze Hunter bedzie potrzebowal pomocy veta...a moze potrzeba mu takiej indywidualnej ludzkiej milosci by zaczac normalnie egzystowac ...? przeciez Funia pisze ,ze on jest strasznie przytulasny i lgnie do czlowieka kiedy tylko sie da....
  16. zaczynam sie denerwowac Szansa ....a jak mysle o Tosi to mi sie serce kroi :( nie wiem jak ona to przezyje :(
  17. Jo nie mow ,ze u was jeszcze kwiatki kwitna ....????:-o dziekuje skarbie ,ze chcesz pomoc :loveu: na Ciebie zawsze mozna liczyc:loveu::loveu::loveu:
  18. Dziekuje kochana:) boje sie ,ze przy tej roznicy czasowej 8 godzin to nie moge zbyt reki na pulsie trzymac ....potrzebuje pomocy Aniolow w Polsce !!!!!;)
  19. Jo o tym chyba Tola lub Zadra decyduja ....
  20. oby ktos pokochal tego chlopaka z klasa
×
×
  • Create New...