on slabnie pomalu ehhh
wrzucilam go tu [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_136574843065488&ap=1[/URL] zagladajcie i udostepniajcie ,podnoscie sama juz nie wiem co...oby doczekal tej operacji
Majqus wracaj do zdrowia szybciutko !!!! [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000205B4.gif[/IMG][/URL]
[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL]