z przykroscia musze to napisac ,ale sytuacja finansowa Huntera nie jest wesola . Ja place miesiecznie za jego utrzymanie ,ale w wyniku problemow zdrowotnych psa bedzie on potrzebowal specjalistycznej karmy plus enzymy :( ( to okolo230zl + hotelikowanie)
niestety nie jestem w stanie wziasc calej tej sumy na siebie ,poniewaz mam 4 psy na utrzymaniu w hoteliku u Funi,co wiaze sie z bardzo duzymi sumami miesiecznie.
czy jest ktos z jakimis pomyslami jak pomoc temu psu ?
ja zaoferowalam 50zl dodatkowo na karme i Handzia 20zl