Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='Jagna78']mały czuje się dobrze.... wariuje za dwóch:) apetyt też mu wrócił... nawet suche jadł :)...... teraz znalazł sobie nowe zajęcie - obgryzanie wiklinowego koszyka Pusi, chyba muszę mu jakiś patyczek z lasu przytargać na te jego piraniowe ząbki :D[/QUOTE] nie patyczki i nie wiklina -uwazaj na drzazgi najbezpieczniejsze sa jednak gryzaczki ze sklepow zoologicznych dla szczeniat -sprawdz tylko gdzie produkowane -byle nie " made in china"
  2. dobrze jej u Ciebie w cieplym domku :)
  3. na dobranoc czy ktos moze im zrobic wydarzenie na FB ?
  4. az jestem ciekawa jak dziewczyna sie lansowala ;)
  5. [quote name='Jagna78']i jeszcze wydarzenie na FB mu zrobiłam :) [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=173166676053129[/URL][/QUOTE] wyslalam zaproszenia do 120 osob ...zobaczymy co z tego wyjdzie
  6. Szansunia wszystko idzie ku dobremu :)
  7. podniose chociaz Olu wstawilam na LSOZ ,ale ja nie mam tam uprawnien wiec oficjalnie nie widac postu ,jest schowany
  8. cicho tu.......................................................
  9. i jak Tosiek pozowal wczoraj przed fotografem ?
  10. jak tam po sesji zdjeciowej naszej modeleczki ?
  11. Majqus mam nadzieje ,ze jestes ok ....straszna tu cisza :(
  12. powazna i pewnie dluga
  13. taka zgrabniutka :) porozsylajcie prosze to bardzo wazne [URL]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/URL]
  14. zazdroszcze wam , nie moge tam byc [URL]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/URL]
  15. mam nadzieje ,ze tam bedziecie [URL]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/URL]
  16. mam nadzieje ,ze tam bedziecie ! [URL]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/URL] szkoda ,ze ja nie bede mogla
×
×
  • Create New...