[quote name='Jagna78']mały czuje się dobrze.... wariuje za dwóch:) apetyt też mu wrócił... nawet suche jadł :)...... teraz znalazł sobie nowe zajęcie - obgryzanie wiklinowego koszyka Pusi, chyba muszę mu jakiś patyczek z lasu przytargać na te jego piraniowe ząbki :D[/QUOTE]
nie patyczki i nie wiklina -uwazaj na drzazgi
najbezpieczniejsze sa jednak gryzaczki ze sklepow zoologicznych dla szczeniat -sprawdz tylko gdzie produkowane -byle nie " made in china"