[quote name='sonia71']dobre skojarzenie szarotko:) tylko jak właśnie przeczytałam Tosia się wyłamała - indywidualistką została ....wyrabia sobie chody u funi ,bo czemu ma być taka jak wszsyscy....może to wlaśnie sposob na zostanie na stałe ;)
[B][COLOR=#4b0082]wpłaty na konto Pati:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:Lolalola-10zł.[/COLOR][/B]
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
chyba nie ...:( szkoda jej, ona sie juz tak bardzo przyzwyczaila