Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. milo przeczytac takie wiadomosci na koniec dnia:) trzymam za jutrzejszy zabieg !!!!!
  2. slodziaczek na pierwsza
  3. podnosimy na dobranoc
  4. no wlasnie :) to jeszcze dzieciak ,ktory wszystkiego musi sie nauczyc
  5. hoooooooooooopppppppppppp
  6. dobrze ,ze chlopak wesoly ...
  7. jak minela kolejna nocka ? i chyba juz polowa dnia ...;)?
  8. na spacerek ....
  9. :):):):):):)
  10. :) latwo powiedziec Olu;) ,ale chlopak jest piekny !!!
  11. nareszcie chlopak dostanie swoja szanse :)
  12. trzymam kciuki !!!
  13. sliczne zdjecia :) Pati to prawdziwy slodziak !!!
  14. widac ,ze sunia bardzo posluszna jest fajnie tez cialka nabrala :) [URL="http://img3.imageshack.us/i/030jy.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4831/030jy.jpg[/IMG][/URL]
  15. smieszna ma ta swoja zimowa siersc ;) fajny chlopak ,gdybym byla na miejscu to mialby juz u mnie dom
  16. fajna sunia z tej Pesteczki [URL="http://img546.imageshack.us/i/053e.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7361/053e.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...