Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. ale puszysta z niej dziewuszka sie zrobila ;)
  2. ciekawa jestem jak poszla dzis sesja zdjeciowa...a moze jakies zdjecia z pileczka ,zabawkami ,dziecmi ...?
  3. [quote name='coronaaj']Juz zaczelam kupowac...Hunter piekny...mialam 2 mysliwskie Wiemerainers...Margot i Honor nawet z papierami, ksiazke moglabym napisac...zyly 17-18 lat[/QUOTE] dzieki ,ze jestes :)
  4. podnosimy !!!
  5. Welsh na spacerek
  6. na spacerek maluchu ,to juz tylko tydzien !!!
  7. na wirtualny spacerek Dosienko
  8. Lublin ma duzy potencjal ;) trzymam kciuki Lady :)
  9. bardzo fajne ,szkoda ,ze nie moze wychodzic cos takiego miesiecznie
  10. mozna rozlozyc jakis ladny kcyk dla koloru,lu uzyc jakas fajna poduche ;)
  11. pokazuj pycholek z cieplej budki Patuniu
  12. na spacerek
  13. podczytuje cicho watek juz od dlugirgo czasu...ciesze sie ,ze staruszek jest w tak dobrych i kochajacych rekach :)
  14. [quote name='coronaaj']Gdzie jest watek Huntera? Podaj link...ja tez utzrymuje ze dwa pudle sama plus nawet nie wiem ile dokladnie , wole od czasu do czasu jednorazowo. Potzrebuje malych deklaracji na Pepe ma 16 lat....bedzie Dudzia watku nie ma jeszcze wyciagamy ja ze schronu w Ciapkowie (Gdynia)... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***#post16251380[/URL][/QUOTE] ja oprocz tych 4 tez mam duzo innych jednorazowych ,ktorych nawet juz nie wspominam ;) watek Huntera [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192035-Cena-mojego-zycia-to-230-zł-na-karme-i-leki-!!!!/page44[/URL]
  15. [URL="http://img703.imageshack.us/i/p1010114m.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2668/p1010114m.jpg[/IMG][/URL] bardzo ladne zdjecia Funiu :)
  16. trzymam kciuki a moze pooglaszac ja tez w Lublinie ?
  17. sorry kto to jest ta IW ? mam nadzieje ,ze je wszystkie wyciagniecie !!!
×
×
  • Create New...