-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']dostałam PW od [B]Kaas1 [/B]:loveu: [I]Jest tak dużo biedaków....serce się kroi...na razie mogę wysłać [B]20 zł co miesiąc,[/B] mam trochę tych deklaracji stałych i gubię się w nich czasem[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] wyślijcie mi numer konta pozdrawiam Kasia [/I] jak będzie konto to wyślijcie jej proszę :lol:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:bardzo dziękujemy to już będzie stałych 135 :multi::multi::multi::multi::multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ja też poproszę o nr konta, jest jednorazowa deklaracja od Taks :loveu: 150zł :multi:[/QUOTE] No Kochane cioteczki :loveu::loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/kuss.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] Kaas1 też :loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo dziękujemy:multi::multi::multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']15 PLN miesięcznie deklaruję ... :lol:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:bardzo bardzo bardzo dziękujemy:multi::multi::multi::multi::multi: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
ten link nie wchodzi ale telefon jest -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Kochane potrzebujemy transportu dla staruszka boksia Poznań-Warszawa!!!!!!!!!!!!!!!! Co to się dzieje!!!! :shake::shake::shake:[/QUOTE] Kapselku Viola005 podała takie namiary "Sluchajcie, nowy wujek oferuje transport (Mazowsze - Lodz -Wroclaw - Kielce -Lubelszczyzna - Swietokrzyskie) ,chyba gratis, nie znam wielu szczegolow, podal telefon: tel 781-10-01-76 podaje link do jego postu: [URL="http://www.dogomania.1857...ce-quot/page19"]http://www.dogomania.pl/threads/1857...ce-quot/page19[/URL] Nic tu nie pisze o wielkopolsce, ale może warto się skontaktować -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']melduje sie na watku!! Malenki biedaczek :((( Wplace na razie jednorazowo 15 zl 8 czerwca-wtedy bede w Pl,nie moge wiecej ...........jak wroce z pracy przeczytam wszystko,wkleilam sobie banerek,moze Go ktos jeszcze zobaczy...[/QUOTE] Olu bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Do Ciebie już nawet nie wysyłałam pw bo tyle razy Cię już naciągałam :multi::multi::multi::multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marzenkap']dziekuje za zaproszenie ,mogę wysłac jednorazowo 30zł wiem że to nie wiele poproszę nr konta[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy:multi::multi::multi: Konto wyślemy jak uzbieramy deklaracje :loveu::loveu::loveu: To wcale nie niewiele to bardzo dużo -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Irminek']Jezu strasznie mu współczuje !! :( Moja mama pracuje q TOZ-ie w szczecinie :D więc mogę pomóc:D Ale jak tu wpłacić datek ??[/QUOTE] Bardzo dziękujemy kochanej :loveu::loveu::loveu:cioteczce. Konto będziemy wysyłać jak uzbieramy deklaracje.:multi::multi::multi: -
Piękny chłopak, ale ma raj u Ciebie Owieczko :):):
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Tamarko wyglądamy z rana za dobrym domkiem -
[quote name='Nes2009']Ej, no tylko nie jeleń. Bo jeleń ma piękne poroże, a Ty chyba nie :diabloti: Ja z Dropsikiem byłam, załatwiliśmy co trzeba możesz sobie posiedzieć. Dziś ja jestem oblatywacz :evil_lol:[/QUOTE] Spóźnione podziękowania :loveu::loveu::loveu::loveu: Wczoraj nie mogłam podziękować bo dogo się buntowało.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']moje 10 zl niestety jednorazowe...[/QUOTE] Jakie niestety:lol::lol::lol:, proszę niech nikt się nie tłumaczy. Każdy daje ile może. Każda deklaracja, to kroczek do DT Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']Osobiście bym Tofika za dużo nie woził. Każdy wet będzie miał swoje zdanie i swoje metody leczenia.I dodatkowo będzie badał pewnie Tofika. Może zadzwonić do jakiegoś specjalisty i po prostu przedstawić sytuację. Można nawet przesłać zdjęcia.[/QUOTE] Też myślę że wozić po kilku to może nie, ale jakaś jedna konsultacja z innym wetem? A doktor Fabisz ten który diagnozował Volwerina, może zgodziłby się na następnego pacjenta. Może rzeczywiście na podstawie dokumentacji? Wczoraj w ogóle nie mogłam maili wysyłać, dogo się zbuntowało. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']O! jakaś wirusówka dalekosiężna netowa...[/QUOTE] Miałam to samo. Walizki dla Diega macie czy pożyczyć? -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witaj Volwerinku, jak kuracja antybiotykowa? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, starszyzna zadecydowała, że jak zbierzemy deklaracje to dopiero będziemy zbierać wpłaty. Wtedy wyślemy nr konta. Jeszcze nie ma decyzji kto będzie zbierał. Jakby któraś z cioteczek była chętna to niech się zgłosi. Słabo mi idzie wysylanie maili z domu bo net mi chodzi jak stary traktor. Nerwicy można dostać. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
A ja wróciłam z moim suczem, u mnie też zawiewa ale nie pada. Net na razie ani nie zawiewa ani nie pada. W krzakach znowu nikogo nie było. Teraz zapraszam Diega. Jakby co to jesteśmy za krzakami -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy zaglądamy i cieszymy się że następny biedak doczeka się lepszego losu :lol::lol::lol: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu: A jeszcze raźniej będzie z dwoma górkami :lol::lol::lol::lol: Idę do domu, a w domu znowu się zabieram za wysyłanie. Wydajność w pracy mi spadła przez dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: