Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Podziwnąć tak:):) ale czy podźwignąć ? :):):)
  2. Dziękujemy dziewczynki :):) I zapraszamy na bazarek dla Misi http://www.dogomania.com/forum/topic/145620-kram-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-misi-lisia-i-zulusa-do-02032015-godz-2200/
  3. Pani Agnieszko, każde wejście na ten wątek poprawia wszystkim humor, jak sama Pani widzi:):) Nasz, o przepraszam Wasz wariatuńcio znowu z locie:):)
  4. Witaj u Misi:):), bardzo smutne, ale czy rzeczywiście samobójstwo nie wiadomo, oczywiście odezwę się:) Pauluś zobaczymy i damy znać:):)
  5. Witaj u Misi:):) Bardzo dziękujemy Aduś:):) Bardzo dziękujemy Pauluś:):) Witaj u Misi:):) Zaglądaj do nas:):) Witaj u suni:):) Bardzo pięknie dziękujemy:):)
  6. No żeby nawet jednego telefonu nie było.
  7. No wreszcie jesteś Agunia:):)
  8. Zosiu to Ada-Vebby podarowała fanty i to jej się podziękowania należą:):)
  9. Zapraszamy na bazarek - ciuszki, buty, pieluchy, puzle, smakołyki dla psiaków http://www.dogomania...2015-godz-2200/
  10. Zulusek zaprasza na bazarek http://www.dogomania...2015-godz-2200/
  11. Lisio zaprasza na bazarek http://www.dogomania...2015-godz-2200/
  12. Niestety, my jednemu znajdziemy dom a kilkaset się nowych rodzi:( Misia zaprasza na bazarek http://www.dogomania...2015-godz-2200/
  13. Jakie ładne zdjęcie z naszą Aiszunią:):)
  14. U nas też cisza mimo wyróżnionych ogłoszeń
  15. Nie , w DT od 2013, wcześniej był w schronisku w Zabrzu chyba od 2004 (taki schroniskowy weteran), wolontariuszki dały mu szansę na lepsze życie:) :)
  16. Witaj u Misi:):) Za grosik będziemy bardzo wdzięczne:):) ale za samą obecność również:):)
  17. Witaj u Misi:):) My nic nie wynajdujemy, to one nas wynajdują:(
  18. Takie wiadomości z DS zawsze chcemy czytać:)
  19. Żadnej tajemnicy nie ma. to jest Liderek:):) http://www.dogomania.com/forum/topic/8047-malutki-liderek-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-schronisku-on-ju%C5%BC-straci%C5%82-nadziej%C4%99-a-wy/
  20. Liderek to przy Misi ta szczuplejsza paróweczka:):)
  21. Super wiadomości:):) A Mingusia miałam przyjemność poznać osobiście:)
×
×
  • Create New...