Prawdziwa dobrze wychowana dama z niej.
Trochę to nam właśnie nie pasuje do opowieści ludzi, że rzekomo z patologicznego domu została wyrzucona.
Ludzie czasem plotą to co im się wydaje, a nie to co wiedzą.
Zachowanie Lenki raczej wskazuje na to że była w przeszłości dobrze traktowana.
A ze zdjęciami to zawsze tak jest, że nie ma się aparatu we właściwej chwili:)
To chyba dopiero czwarta adopcja kiedy jesteśmy tak spokojne.
A było ich dużo.
Pani Agnieszko, a czy Lenka bardzo Was pilnuje (mam na myśli to czy nie odstępuje na krok Pani lub męża) czy już wyluzowała?