Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Na pewno nie:):) On jej szeptał "hej malutka, tyle tu bab, ale Ty jesteś ta JEDYNA:
  2. Dziękujemy, że zaglądacie do Aiszuni. Szkoda tylko, że nikt o nią nie dzwoni. Ale ja wierzę, że jeszcze komuś wpadnie w oko i znajdzie DS.
  3. Obecność na wątku też jest bardzo potrzebna :):)
  4. Dokładnie tak:):) A wzrok ma tak śmieszny jak się obraża, że można jej wybaczyć:):)
  5. Kochani bardzo dziękujemy wszystkim, że jesteście z nami :):) Jutro pożyczamy z Agusią klatkę łapkę ze schroniska i w sobotę rano się ustawiamy. Trzymajcie proszę kciuki za Henia
  6. Pani Moniko, jeżeli możemy prosić, to proszę tego nie robić. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to w sobotę chcemy ustawić klatkę łapkę. Możemy tylko w weekendy,
  7. Byłoby miejsce dla Henia u ZuziM, ale to bardzo daleko, między Zgorzelcem, a Lubaniem. Prosiłam Zuzię o zarezerwowanie miejsca do soboty, bo w dalszym ciągu staramy się znaleźć coś bliżej. Z tego co Pani Monika mówiła to nie ma szans na założenie mu obroży:(
  8. Witamy Pani Moniko na wątku Henia:):)
  9. Witaj Szafirko, niestety nie mamy pojęcia jak będzie nastawiony do innych psów
  10. Za bazarek będziemy bardzo wdzięczne :):) Witaj u Henia i zostań z nami:):) Mamy nadzieję na pomoc Pani, która go karmi, ale czy da sobie założyć obrożę to się okaże:):) Bardzo dziękujemy :):) Witaj u Henia. Bardzo dziękujemy :):)
  11. Fajna tylko obrażalska i przecieka :):)
  12. Dzwoniłam do Kasi. Misia to charakterna kobitka, jak jej coś nie pasuje (np. zapinanie smyczy) to strzela focha, obraża się i wynosi na swoje posłanie. Wpadki z podsikiwaniem w domu niestety się zdarzają. W poprzednie dni jak było ciepło i więcej czasu wszyscy byli na dworze, było ok. Ale dzisiaj znowu się zdarzyło i to po powrocie z dworu. W przyszłym tygodniu Kasia pojedzie z nią do weta i jeśli nie będzie jakichś medycznych przeciwwskazań to umówi się na sterylkę. Ogólnie to Misia jest przymilna, łakoma na smaczki, dopomina się o głaskanie.
  13. Dzwoniłam do Kasi. U Aiszuni wszystko dobrze, nic nie opuchło, nic nie urosło i tak trzymać:):)
  14. Dziewczynki kochane, jak dobrze, ze z nami jesteście:):)
  15. Już jestem Gabuniu. Na razie niczego nie udało mi się załatwić w sprawie DT :(
  16. Zadzwonię jutro do Kasi i pomęczę ją pytaniami czy jakieś postępy są:):)
  17. Bardzo dziękujemy Agat i Ewci Gonzales :):) Wiosna za pasem, to nic, że jeszcze się chłodne dni zdarzą, ale jaka perspektywa na pół roku:) :) Aiszunia kostki powygrzewa niedługo na słoneczku
  18. Oby tak dalej:) :), mocno trzymam kciuki (oczywiście nie mam na myśli utylizacji drzwi)
  19. To trzymam kciuki za domek Tosi, żeby wszystko było ok:):)
  20. Oby tak było, a tu do soboty tak daleko:):)
  21. Tekst bardzo fajny:) :) Ale gdzie zdjęcia i relacja z grilowania :(:(
×
×
  • Create New...