możesz wrzucić zdjęcie psa?zastanawiam się ile ma z haszczaka a ile z owczarka.
pies do 2 lat jest szczeniakiem.zdarzają się że dorośleją szybciej.mój pies ma 5 lat a zdarza mu się czasem nabroić więc to jest norma.
z tego co widzę to ma około 3-4 miesięcy to oczekujesz że będzie super grzeczna i będzie chodzić przy nodze?
dużo się z nią baw,organizuj mini szkolenia w nauce siad,zostań,leżeć,podaj łapę-nauczy to psa komend i z drugiej strony zmęczy co zniweluje niszczenie bo będzie po prostu spać.
tak jak wyżej dziewczyny pisały na temat karmy-nie kupuj gówna.można kupić dobrą karmę za małe pieniądze-wystarczy poszukać.psy typu owczarek niemiecki czy siberian husky ma duże problemy ze stawami.nawet nie wyobrażasz sobie jaki to ból dlatego od małego trzeba psa dobrze odżywiać i dbać o jego zdrowie.
czekamy na fotkę.