Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='zerduszko']Ma coś w sobie, pomimo ze nie lubię jamnikow :razz:[/QUOTE] Podpisuję się pod tym.Bartek lubi właśnie takie jamniorki.
  2. Czy już jest później?:)
  3. Silver stanowczo lepiej wygląda w długich.Aż dziw bierze , że Dżeki jeszcze siedzi.Przez ta sunię spać nie mogłam, dobrze, że już bezpieczna.
  4. OOOoooooooooooo Batman [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/27/DSC_3533Kopiowanie_zps1fc4d6c3.jpg[/url] :) A te kule to bym zjadła :)
  5. Czego to Bolcik nie zrobi dla swojej Pańci :)
  6. Eleganckie zadowolone dziewczyny :loveu:
  7. U mnie najwięcej włosów chyba z Ciupyryndy:roll:, chociaż na Mentora też nie narzekam:p
  8. Ja ostatnio z głowy Leosia wyciągnęłam (po dniu spędzonym nad wodą) 8 kleszczy.Próbowałam nowy sprzęt, taki jakby długopis z pętelką.Szczerze polecam, nie było żadnego problemu, tylko trzeba dobrze założyć pętelkę.
  9. No trochę Was nie było.Chłopaki pięknie wyglądają.
  10. Iga nadal grzeczna czy już daje "popalić"?
  11. Piękna działeczka.Tylko siedzieć i się zachwycać:loveu:
  12. [quote name='furciaczek']Oj poszczęściło sie Uszatce:loveu: Na foty pewnie nie ma co liczyć? Ja nawet nie wiem jak Kocyk wygląda!!:shake::mad:[/QUOTE] Zaraz Wilcza Ci napisze w którym poście są jego zdjęcia to sobie pooglądasz :evil_lol:
  13. [quote name='Pysia']Widać Lunka i Zmorka są z rocznika "zagwozdkowych" przypadków. Ja tam podskakuję z radości. A co mi tam! Mam prawo! Lunetka dostanie leki i wszystko zniknie i już! I nie będę z Wami duskutować bo tak będzie i koniec![/QUOTE] Amen:loveu:
  14. Super, że się udało.Teraz już tylko lepiej :)
  15. [quote name='wilczy zew'][B]Takie Malawaszka mi podsuwa[/B] :siara: Kocyk troszkę nie zadowolony ale mu przejdzie. Po schodach dzisiaj już zeszła i weszła. Boję się tego załatwiania(nie mieszkam sama) i ewentualnego niszczenia. jutro musi zostać sama.[/QUOTE] Wie co lubisz:p
  16. No dać radę da, tylko się śmieję, że ze schronu bierze psy, albo gryzące, albo dzikie dziki ;P
  17. No jak się nie zadba o cały organizm to wątroba nawet przy ostropeście nie wyrobi z obciążeniami.
  18. Ty to chyba lubisz ciężkie przypadki ;)
  19. "Naciesza się" nową domowniczką :)
  20. Ja kupowałam ostropest (olej) w zielarskim.To pije mój mąż.Czy pomaga? Nie wiem, bo w sumie nie badał wątroby ;).
  21. Ciężko było tak od razu, ciężko ;)?
×
×
  • Create New...