-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ale macie niewychowane pieski:lol:
-
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Myszka już poza schroniskiem, awaryjnie u koleżanki, została wykąpana, dostała tabletkę aniprazol, i nawet macha ogonkiem :loveu: ja zobaczę ją dopiero jutro, już się nie mogę doczekać :cool3: :)[/QUOTE] Super :), nawet pachnąca przyjedzie.I co tam u niej słychać?Fajnie, że merduszka:loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']jbz tak z ciekawosci jakiej wielkosci masz autko?[/QUOTE] rodzinne kombi- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']nie byłabym tego taka pewna :evil_lol:[/QUOTE] Nie musisz, wystarczy , że ja wiem, że tak będzie :p [quote name='ania0112']no szaleństwem to nikity na pewno nie przebije :p[/QUOTE] Kto wie :evil_lol:..., ale byłby numer :lol: [quote name='wilczy zew']noo...[B]Watach [/B]zacznie się nudzić :lol:[/QUOTE] Jajec, ani przynajmniej brody nie mam :diabloti: Myszka pakuj manatki:loveu:. -
[quote name='ania0112']tylko ty to mogłaś napisać :lol: jak będziesz na zlocie Monika pozwoli wytrzeć ci łapki furiatce , od razu lepiej się poczujesz :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']WATACHA-a możesz zdradzić sposób karmienia? bo ja odrobaczam regularnie co pół roku-bo, niestety, mój Toluś jest niereformowalnym g****ojadkiem:oops:[/QUOTE] Potem napiszę, bo muszę odpicować Nikitę -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Cioteczko z tego co pamietam, to kolezanka mowila, ze odrobaczala ja, to bylo okolo tygodnia temu, upewnie sie jeszcze, ale nie wiem czy w takim wypadku odrobaczac kolejny raz? z jednej strony dobrze to robic po wyjsciu, ale z drugiej w koncu to trucizna, a Myszka starenka, ty zdecyduj[/QUOTE] Jak wróciła do boksu i do zarobaczonych psów to raczej nie wróżyłabym dobrze jeżeli chodzi o pozbycie się robali.Ogólnie daleka jestem od takich środków i moje psy są odrobaczane tylko i wyłącznie jak przychodzą nowe tymczasowiczki to jednak ze względu i na nich (będę musiała znowu ich odrobaczać) i na nią ( i tak będę musiała odrobaczanie powtórzyć) wolałabym by było powtórzone. Potem będzie tak karmiona o ile zdrowie pozwoli, że robale jej lubić nie będą, a przynajmniej nie w ilościach masowych. -
[quote name='marako']Jak kupowali olbrzyma pod Wrocławiem, to pseudo. Mieli po 800 zł wyrośniętego już samca, więcej niż półroczniaka. (Mirosławice chyba, ale nie dam głowy, bo były dwa ogłoszenia w okolicach Wrocławia, jeden po 1200, drugi po 800, w obu miejscach ostatnie, już mocno wyrośnięte). Jak mniejszego niż olbrzym, to nie wiem.[/QUOTE] Drogo, a my mamy za darmoszkę
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi'][B]Malawaszko trzymamy kciuki,bo to chyba dziś ta wycieczka do Czech.[/B]:kciuki: Kurcze właśnie poczytałam wiadomości.Lepiej nie jedź dzisiaj,bo w tamtych stronach zaczyna woda wylewać.[/QUOTE] Chyba dwudziestego któregoś ta wizyta jak dobrze pamiętam- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']a no reportaż był o niedobrym pseudo ktore psom nie pozwala brudzić ale sama brudzi im:diabloti: i szczeniaczki tam się rodzą rude lub z furią :evil_lol:[/QUOTE] Prowadzi doświadczenia genetyczne, rodzą się rude sznaucerki ;P. -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jezusie a gdzie o tym pisali???? :megagrin:[/QUOTE] W UWADZE mówili -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']i w końcu wszystko jasne! teraz już znamy prawdziwy powód dla którego kupujesz tyle płynów pochłaniających zapachy :diabloti:[/QUOTE] Litrami podobno :evil_lol: -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']tak jest!!! codziennie robię im kupę i sikam na legowiska :B-fly:[/QUOTE] Łobuziaczek:nono: -
Tina jest ekstra:loveu:, chociaż wiadomo, że miniki są naj,naj,naj :loveu::loveu::loveu:
-
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']ja mam dwa staruszki i nie są złośliwe gadziny - ty masz... pecha :eviltong:[/QUOTE] Mnie się wydaje, że psiaki to zawsze odpłacają się tym co dostają:scared: -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']oj tam - to nie było do WATACHY tylko do Ani :lol: :scared:[/QUOTE] Ja wcale nie czytałam tak naprawdę.Zresztą ja już wszystko mam poukładane i będzie według planu:loveu: -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']teoretycznie... zapraszam na cały dzień do mnie :lol: zobaczysz jak łatwiej ;) ten zrobił kupę, tamten się zlał, a wszyscy do tego jeszcze złośliwe gadziny :lol:[/QUOTE] Pani już dziękujemy. Do widzenia :hand: -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']no widzisz, to się dogadacie ;)[/QUOTE] No jak zechce ze się ze mną zadawać ;) -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']będzie dobrze! z psem powyzej 7 lat jest łatwiej bo więcej śpi niż szaleje ;)[/QUOTE] to tak jak ja:cool3: -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
Mąż ją tak wytarmosi , że szybko przestanie być nieśmiała...mam taka nadzieję. -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ja dawno nie miałam młodszego, więc jak coś to służę radą - będzie dobrze :)[/QUOTE] Też tak myślę, ale jakieś emocje są -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
Trochę się boję, nigdy nie miałam starszego psiaka niż 7 lat:roll: -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
A mogę mieć jedną prośbę?Jeżeli zdrowie pozwala to mogę prosić o odrobaczenie jej zaraz po wyjściu ze schroniska. -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
Biedulka :( -
Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]
WATACHA replied to kolejna kobietka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Raczej nieśmiała :razz:[/QUOTE] Ale w sensie obojętna czy się boi np?