Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='wilczy zew']Uszatce strasznie goraco w domu,bidulka.[/QUOTE] A komu nie gorąco :(
  2. [quote name='wilczy zew']Jak będą :lol:[/QUOTE] W nos kcesz?:cool3:
  3. [quote name='natie']tak jak obiecałam, wpłaciłam coś na Myszkę, na pewno są jakieś pilne wydatki....[/QUOTE] Dziękujemy bardzo:loveu: Jak ktoś ma ochotę poczytać o Myszce troszkę więcej (i innych) zapraszam na wątek moich tymczasów.Tam częściej coś skrobnę. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247088-Moje-tymczasy-od-A-do-Z/page53[/url]
  4. A telefonem chociaż nie mogłaś porobić?;)
  5. [url]http://images54.fotosik.pl/375/34bc66a796db8e75.jpg[/url] chyba jakieś zapasy ;p
  6. [quote name='Margi']Ale obrazem nie jest.Zapraszam do sprawdzenia osobistego.[/QUOTE] Wierzę, ale tak fajnie wyszło :)
  7. Nie no większość czasu leży i śpi:lol:, żeby nie było
  8. [url]http://i59.tinypic.com/20k97cj.jpg[/url] jakie ładne zdjęcie, wygląda bardziej jak malowany obraz :)
  9. [quote name='kolejna kobietka']Cieszę się, że oprócz tego wszystko idzie w dobrym kierunku :) Widzę, że z naszej Myszki zaczyna wychodzić pieszczocha :loveu:[/QUOTE] Oj zaczyna, sama przychodzi i domaga się miziania:loveu:.A na spacerach śmiga lepiej niż moje:evil_lol:
  10. [quote name='milagros19853201']p.s czytajac watek calkiem dobrze zaczyna sie sytlacja ukladac dla psiaczka oby bylo juz tylko lepiej[/QUOTE] W sumie myślę, że oprócz biegunki i tego charczenia wszystko idzie w dobrym kierunku.Zaczyna podchodzić i prosić o mizianie, czasami też bez proszenia jest gotowa do spaceru.
  11. [quote name='omry']Wszędzie właśnie :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='malawaszka']ale mogą w sensie, że im na zdrowie wyjdzie czy mogą bo będą chciały??? :lol: bo jak to drugie to mogą jeść każde :evil_lol: chociaż zauważyłam, że nie rzucają się na [B]bobki jelenia[/B] :lol:[/QUOTE] Leoś lubi, wie co dobre:loveu:
  13. Myszka w miarę dobrze.Już nie trzeba jej tak bardzo zapraszać na spacer.Biegunka nadal jest mimo podawania leków, ale jeszcze nie skończyliśmy, więc czekam cierpliwie.Chyba się przeżarła, bo nie zawsze chce zjadać, szczególnie rano.Czasami ją spuszczam ze smyczy i jak się czymś nie zainteresuje to raczej ze mną idzie.Ostatnio zamerduszkała i chciała podejść do pani z dzieckiem.Jest czyścioszkiem i zawsze myje się po spacerze i z tyłu i z przodu :)
  14. Ktoś tu się z lekka upaćkał:evil_lol: [url]http://images52.fotosik.pl/371/070c29dad9367c99.jpg[/url]
  15. [URL]http://img4.garnek.pl/a.garnek.pl/027/956/27956839_800.0.jpg/zdjecie.jpg[/URL] Jaki "pucuś":loveu:
  16. urokliwa jest bardzo [url]http://i160.photobucket.com/albums/t193/ania0112/WP_000407_zps40f0c806.jpg[/url]
  17. Jakie szkitki ma Tazzik [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31.0-8/10333539_4260233481076_6283200554832608904_o.jpg[/url] Fixik cały? [url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10394581_850366344991266_2007277913698278883_n.jpg[/url] Ania trzymam kciuki
  18. [quote name='Hope2']Zaglądam z pozdrowieniami od moich futrzastych dla Myszki :) Fotki-prze-cud-ne :) [B]Może jej się nie chce chodzić, bo gorąco na dworze?[/B][/QUOTE] Jej się chce chodzić, a nawet biegać.Problem jest z samym wstawaniem z posłania.Udało nam się właściwie to rozpracować.Wstaje do kucającego człowieka, trochę trzeba się naprosić, ale podstawą jest kucać.
  19. No troszkę śmiesznie wygląda Tazzik, ale tragedii nie ma. Fajne fioletowe obroże, ostatnio mam fazę na ten kolor.
  20. [quote name='malawaszka']jaka cudna :loveu: a jaka ona duża? jak Leoś?[/QUOTE] Trochę większa, ale mniejsza niż Nikita.
  21. Na razie mam tylko takie foteczki [IMG]http://i60.tinypic.com/s2y2k0.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/wt9386.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/23su4ar.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/vsp009.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/ngedc2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...