Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. No to juz masz wprawę.Jakie te wszystkie zwierzatka kochane.Ale ta fotka kicia w drzwiach jest zaje..sta , ale się usmiałam
  2. Najgorsze jest to że on już mnie chyba pokochał.Jak mąż wychodzi i wraca to pies zachowuje się normalnie.Jak ja wyjdę i wracam to jest płacz i lament.Dziś dostałam nieśmiałego buziaka.I ten ogonek mu wiecznie lata na samo zainteresowanie nim.Ciągle patrzy mi w oczy.Jak wchodzę do niego to od razu włącza mu się wariacik.Czuję się jakbym miała oddać własnego psa buuuuuuuuu:placz:
  3. :( nie chce go oddawać, znów mam kryzys, czy też macie takie chwile słabości ?
  4. Nie wiem czy to dobrze że Gacek jest wyżej , ale nie mogliśmy go puścić na dół bo było jedno spięcie.Oczywiście Leoś zaczął. [IMG]http://i54.tinypic.com/ru9mb9.jpg[/IMG] No i trochę rozczulająco [IMG]http://i53.tinypic.com/51xdw5.jpg[/IMG]
  5. Oddam darmo tylko w dobre ręce, myślę ,że się kwalifikujesz :).Nie musisz kraść bo to nieładnie, no chyba że w dobrej sprawie, ale myślę że tak źle u mnie nie ma:)
  6. Ktoś tu się upominał o zdjęcia z rana, z południa ,już jest popołudniu ,a koleżanek ani widu ani słychu :mad: Dziś Gacek obszczekał pewnego pana, niestety nie znam powodu tak niecnego czynu :diabloti:.Ma nawet niezły głos jak na takiego maluszka.Nie z tych głośnych, piskliwych i denerwujących. Widocznie ten wcześniejszy szczek (jak wracałam do domu, jak szykowałam jedzenie) to był z podniecenia ,dlatego taki śmieszny (jakby był już po kastracji z lekka chrypką).
  7. I hop [IMG]http://i51.tinypic.com/153bew4.jpg[/IMG] Mniam, mniam [IMG]http://i56.tinypic.com/2iavlms.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2d0ick8.jpg[/IMG]
  8. Na dzień dobry języczek dla cioteczek [IMG]http://i55.tinypic.com/mlqkn6.jpg[/IMG] Bidulek... na zawołanie :) [IMG]http://i56.tinypic.com/efi9a0.jpg[/IMG] Uszatek mój kochany :) [IMG]http://i56.tinypic.com/73nxqc.jpg[/IMG] Buziaczek poproszę :) [IMG]http://i51.tinypic.com/256e7if.jpg[/IMG]
  9. [quote name='furciaczek']Wy tu gadu gadu a Rodos bedzie mial gosci:cool3:[/QUOTE] Oooooooooooooooooooooooooooo super, powodzenia!
  10. Biedna psina, oby szybko znalazł kochający domek
  11. Ojjjjjjjjjjjjjjjjj nie mam :(, wszystkie wklejam na bieżąco .
  12. Ale zobaczcie jak one się na siebie patrzą.Gacosławowi dziś udało się zbiec z więzienia.Przeskoczył deskę do prasowania :)
  13. Dziś Gacus znów był niegrzeczny, znalazł na dworze i chciał zjeść kawał tłuszczu z chrząstką.Na moje zostaw chciał zjeść ją jeszcze szybciej.Stoczyliśmy walkę o kawał mięcha, wyszlismy z tego bez szwanku, a ja nawet zwycięsko :).Strasznie polubił Mentorka cały czas mu w dupce siedzi i podwąchuje.Chodzi z nim jak grzeczny synek :)...a i bym zapomniała zdjęcie ze specjalną dedykacją dla cioci Malawaszki. [IMG]http://i56.tinypic.com/28h3ml1.jpg[/IMG] Mąż trochę niewyraźny ale był skupiony na asekuracji :)
  14. To tak jak mój Leoś był ciężko chory, ledwo łaził, trzeba go był znosić i tam gdzie się go postawiło robił siku czy kupkę.Dopóki nie zobaczył gołębi czy innego psa.Wtedy dostawał nagle energii i do nich leciał.Cieszę się że wszystko dobrze poszło, teraz będzie już tylko lepiej :)
  15. Ja myślałam że karcer wystarczy, a tu takie drastyczne środki:shake:.Idę mu powiedzieć co ta ciotka wymyśliła, ale za to mężowi się chyba nie poskarżę:eviltong:
  16. [quote name='malawaszka']koniec już z pobłażaniem Gacusiowi - czas na wychowanie i ograniczenia ;)[/QUOTE] Kurczę, co proponujesz :cool3:?
  17. Gacuś dziś zajszczał mi pokój.Ale to nie jego wina, byliśmy dziś bardzo krótko, bo padało a on nie lubi.A jak wieczorkiem wychodziłam najpierw z moimi to chyba z podniety się zesikał.Nie w jednym miejscu, tylko tak jakby przy chodzeniu.I przy Mentorze robi się hardy.Szedł agresywny owczarek niemiecki, Mentor się tylko najeżył , a Gacek zaczął powarkiwać, burczeć.
  18. Super.Bardzo się cieszę.
  19. Złote z Was dziewczyny, zapisuję
  20. Gacosław w więzieniu ;) [IMG]http://i51.tinypic.com/2qmq1p0.jpg[/IMG] Tu "jęczy" do jedzenia [IMG]http://i51.tinypic.com/5d71o3.jpg[/IMG] Prosi [IMG]http://i54.tinypic.com/246rhns.jpg[/IMG] Świruje [IMG]http://i56.tinypic.com/3136jrq.jpg[/IMG] No i w końcu załapał ,że tylko jak ładnie usiądzie i poczeka na "możesz" będzie kolacja :) [IMG]http://i56.tinypic.com/wtaud3.jpg[/IMG]
  21. Gacosław to "pies ogrodnika", sam nie zje a Mentorkowi nie da.On TYLKO powąchał , nie chciał mu zabrać :)
  22. Mentorek zbytnio się interesował Gacka kosteczką no więc Gacosław skończył zabawę i wziął się... [IMG]http://i53.tinypic.com/11u9lsn.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/33epje8.jpg[/IMG] No i piękna mordka :) [IMG]http://i56.tinypic.com/25t7og0.jpg[/IMG]
  23. Obiecałam zdjęcia więc będą.Z tym, że miały być na dworze na pięknym jesiennym spacerku.Niestety pogoda nie dopisała i pieski szybciej do domu wracały niż z niego wychodziły.Chciałam porobić zdjęcia Gacka z Mentorkiem jak sobie "świrują".Fakt zrobiłam, ale żadne nie jest "normalne". [IMG]http://i53.tinypic.com/29egfus.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/30nkglj.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/23i9clj.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/103vsjn.jpg[/IMG] I dupeczki :) [IMG]http://i51.tinypic.com/nd7fyg.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...