Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ja zaczynałam doustnie, psiakom też dawałam, ale jakoś nie pociągnęłam tego. Kiedyś w którychś tych kryminalnych zagadkach właśnie babka się przekręciła po przedawkowaniu wody utlenionej :), coś tam jej się z krwią stało, nie pamiętam.Chyba są jakieś przeciwwskazania.
  2. No przecież nie ten wstrętny mały Skrzat :P
  3. Rozczulająca jest strasznie :)
  4. Wydaje mi się po długim przemyśleniu, że Ulana źle odczytała Twój post.Zamiast "kiedy będzie lato" to "kiedy będzie lało". Mój co najwyżej jedzie na 2 dni na ryby :(. Jak go nie ma to tęsknię, jak wraca to się z nim kłócę :P i jak to pojąć
  5. Bywa i tak.Ja kiedyś poszłam do szkoły i na dole kapnęłam się, że nie wzięłam plecaka
  6. Moje też się ostatnio zadławiły (w różnych dniach), ale poradziły sobie same, jak się zbierałam do weta.Dla tego co niektóre jadają z ręki :P. W tamtym tygodniu Leos się zapowietrzył u weta panikarz jeden.Ja panika , bo odgłos co najmniej dziwny, a pani ze spokojem, ze mu zaraz przejdzie.No i przeszło, ale chwilę trwało. A gdzie dokładnie i jak naciskałaś Monika?
  7. Byłam pewna, ze coś tu napisałam hmmmmmmmmm A napisałam , że jak będzie ją bolało, czy będzie cierpiała to zauważysz-poczujesz. A psiaczki ze zdjęcia nie znam, chyba, ale ja nie pamiętam tych sprzed miesiąca :P.
×
×
  • Create New...