-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']tosz to barbażyństwo !!!!!!! taki wielki i groźny pies ! pewnie ma czarne podniebienie ! :roflt:[/QUOTE] I je surowe mięso :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nie wcześniej miał metalowe.Dlatego kupiłam taki gdzie palucha nie wciśnie.A te 2 metalowe już oddałam. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A już mi się przypomniało.Mentor próbuje czasami sobie zdejmować kaganiec i zdarzało mu się włożyć palca między pręty i nie mógł wyjąć.Raz prawie by sobie palca złamał. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']fizjologa mu trza;) sa lekkie i wytrzymnałe:) do tego pies moze rozdziawić paszczę bo nie ogranicza szczęki;)[/QUOTE] Wiem , Leoś taki ma.Pamiętam , że Mentorowi też mieliśmy kupić, ale nie było rozmiaru.A potem kupiłam ten skórzany sama nie wiem po co. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ja właśnie Mentorowi muszę kupić jakiś fajny kaganiec.Bo ma właśnie skórzany (kryty), ale chyba tylko raz założyłam.Mimo, że była zima psu było ciężko.Mamy też taśmę, ale to na lato też nie bardzo. -
[quote name='Amber']Mam kolano w rozsypce, 2 zerwane wiązadła i odłupaną rzepkę, mam mieć operację ;). Na jazdę konną nadaję się mniej więcej tak jak na przebiegnięcia maratonu :lol:[/QUOTE] [B]A coś Ty robiła z tymi kolanami, młotkiem waliłaś ;)? [/B] [quote name='kavala']Zazdroszczę, też bym chciała, ale wstyd się przyznać, ale ja się trochę koni boję.:oops:[/QUOTE] [B]I ja się trochę boję, podobnież niektóre gryzą ;).A jak kopnie to już w ogóle.[/B]
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']nie moje ale w sieci znalezione :) urocze są :) [SIZE=4][B]He, he i moje tak spały Leo rozwalony na dużym posłaniu, a Mentor zwinięty w kłębuszek na małym.[/B][/SIZE] [IMG]http://images01.bebzol.com/data/201107/13222-dfdf52010b07e8c308733161cee02d6d.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='lilo']Oficjalnie żegnam wszystkich - wyjeżdżam na urlop :) Mam nadzieję że spędzicie równie miło i spokojnie czas jak ja :) Że będzie piękna pogoda w Waszych wolnych chwilach :) Pozdrawiam gorąca - Kinga P.S. Relacja po powrocie :)[/QUOTE] Oj a kiedy wracasz?Miłego wypoczynku.Będziemy czekać -
[quote name='motyleqq']wróciłam. czuję się jak na kacu, dojechałam o 6 rano, jakaś taka rozdygotana jestem :D Włochy jako kraj- fajna architektura i dużo dużo zieleni. ładnie. natomiast Włochów nie polubiłam, ich szeroko pojęty mamtowdupizm totalnie mnie osłabiał ;) liczyłam na niezwykły temperament, a oni są powolniejsi ode mnie. dla nich rąbnięcie swoim autem w drugie nie jest powodem do przejęcia się, i inne takie historie. co do psów, chyba w Rzymie jest moda na pudle :D byłam w jednym zoologicznym, widziałam flexi z hello kitty, jakbym miała yorka to bym kupiła :D wysuszona kupa na środku chodnika też się znalazła ;) oraz samowyprowadzające się psy ;) co mi się podobało, ludzie włazili do sklepów z psami. fajne :) narazie nie wrzucam zdjęć, nie mam siły.[B] za jakieś 2h jadę po Etnę, jestem stęskniona, bardziej niż za chłopem [/B]:D[/QUOTE] Oby chłop tego nie przeczytał.Czekamy na fotki.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Niezły sztukmistrz na ogonie stoi ;) [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_8200.jpg[/url] A sarenki gdzie się wybierają ;)? [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_8227.jpg[/url] Julek coraz ładniejszy [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_8252.jpg[/url] Cosik mu weszło między zęby :) [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_8302.jpg[/url] -
Ale rogacz.To chiba jakiś alfa [url]http://img228.imageshack.us/img228/8568/b37t.jpg[/url] A tu to się już rozpada czy dopiero robi ;)? [url]http://img217.imageshack.us/img217/5200/b17g.jpg[/url] A co tam Tekla dobrego na śniadanie serwuje?
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='monika&karol']Ja byłam w sobotę na Paluchu i widziałam jednego sznaucera śr. Dziewczyny czy sznaucery mają swoją fundację?[/QUOTE] Oj pewnie niejeden tam siedzi bidulek :(.Z tego co wiem nie mają fundacji :(.Ale jest tu taka jedna co by się nadawała na Prezesową takiej fundacji :siara::scared: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Zdjęcie takie rodzinne :).A z tymi kobietami to nigdy nic nie wiadomo :). -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Ja widziałam psa przy rowerze... który miał spięty kantarek&kolce... flexi. Tego chyba nic nie przebije.[/QUOTE] Mogła jeszcze skórzany kaganiec założyć, co by psu się lepiej oddychało:shake: Moje psy się już nauczyły, że ich ciągle oszukuje (albo rzucam nagle w druga stronę, albo szybko chowam za siebie i głupa rżnę :diabloti:) i nie dają tak łatwo się robić w konia.:lol: -
Jakby podbiegł tak do mojego Leosia to by się już z nim poganiał:evil_lol:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cukiereczki to ja już widziałam, ale mnie gdzieś umknął ten wątek. -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Zdrówka życzę Dolarowi i Timonowy.Znam ból ciągłych wizyt u wet., daje po kieszeni. A miłość niech się rozwija :).I jak kupisz to się pochwal :). No i czekamy niecierpliwie na tę fotę. -
Ależ tam pięknie i toooooooooooooooooooooooo jeziorko :).Łowcarek zawsze mnie rozbraja.Nikodem rzeczywiście spory jak na miniaturkę :). Bawcie się dobrze i nie grzeszcie za bardzo.Czekamy na dalsze relacje i fotki.
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']tak i tego co będzie dalej z Gutkiem[/QUOTE] Trzeba być dobrej myśli i tego się trzymajmy :). -
Zaraz po psach moje ulubione zwierzaki to konie :).Piękne.
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']oj ja też jestem ciekawa i boję się bardzo...[/QUOTE] Tego co powie??? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jednak rzucę okiem co by wiedzieć o co chodzi.Np. co to za kotlecik koło Lizki ;)? -
Noooooooooooooo , ale "hello, już jesteśmy" to mogli napisać i niech sobie piją dalej :)
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']et to weź no używaj emotki jakieś bo się potem człowiek gryzie i mysli ocb :D[/QUOTE] Zapomniałam, a nie chciało mi się edytować, bo mi coś komputer wolno chodzi.Transfer mi się kończy, wczorajsze zdjęcia zeżarły. Ciekawa jestem co powie szkoleniowiec?Jakie ma Gutek szanse na normalne bezstresowe życie. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']No małych raczej się nie szkoli na obronę, bo chyba nie ma sensu :lol: Poza tym są rasy predysponowane obronnie, a sznaucery miniatury takie nie są. W obronie nie chodzi tylko o zajadłość, ale pomyśl czy Leoś wytrzymał by np. uderzenia pałką w głowę, a to na szkoleniu obronnym się robi ;). Tak samo Finka dałaby się pokroić za gryzak, ale to jest pies myśliwski i ma zupełnie inaczej ukierunkowaną psychikę. Tutaj jest strona [URL]http://www.kalupus.pl/szkolenie.html[/URL] zawsze możesz zapytać ;). Za to posłuszeństwo myślę, że Martin chętnie zrobi z każdym psem.[/QUOTE] No nie wiem czy Mentor by był zadowolony jakby dostał pałą w łeb.U Leosia najbardziej by mi chodziło, żeby się nie rzucał do każdego jednego psa.