Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Jakieś podrzucone, dredzików nie mają :P
  2. A to innej opcji nie ma chyba :)
  3. Nie mam koleżanki na FB. Kiedyś zaprosiłam, ale nie przyjęła, więc się nie prosiłam :P
  4. Też, też, ale mama najdzielniejsza :)
  5. Oczywiście , że będzie dobrze :)
  6. Och jakie ładne psiaczki :)
  7. Super.A ile masz teraz psiaków?
  8. Trochę inne warunki ma koleżanka.Nie to co my :P
  9. Ja też chora.Jak mnie w środę złapało tak w piątek ledwo przeżyłam :P, ale już w sobotę mi było lepiej.Dziś w miarę.Gardło wygląda nie najgorzej już. Ale się lenię dziś :)
  10. Szybkiego powrotu do zdrowia Wam życzę
  11. Bo to Mordziasta :P
  12. Może po prostu nieprzypomina :P
  13. No właśnie pamiętam,że miałam za daleko.A najbliższa, nic nie wiadomo?W następnym roku?
  14. Na te co były to już nie zdążę :P,
  15. A w Warszawie jakaś będzie...kiedyś :P?
  16. Bordożki też fajne.Boksery lubię, teściowie mieli, ale to nie jest rasa dla mnie :P A gdzie wystawa?
  17. Psy są łatwiejsze w obsłudze niż suczki, przynajmniej dla mnie
  18. Ja to nawet kaganiec mam już dla azjaty :P.Przez przypadek oczywiście, miał być dla Mentora, ale cały łeb mu się mieści :).
×
×
  • Create New...