Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='Pink']Aniu, no nie bylo Cie troche i zmiany sie porobily ;) marako. Oskarle nie jest ciapkowaty hihi od poczatku mowilam, ze to cicha woda :evil_lol: on jest straszny rozrabiak, takie zywe srebro - biega jak Pershing, to tu jest, to tam, zawsze cos spsoci - ja na niego mowie Pingpong, bo tak sie zachowuje ... jak raz sie odbije od ziemi, to juz nie mozna go przyhamowac :evil_lol: Felix byl duzo spokojniejszy niz on, do tego bardziej zrownowazony ;) Mam nadzieje, ze wyrosnie z tego i jest to tylko faza odrabiania szczeniaczych zaleglosci.[/QUOTE] Ja tam lubię rozrabiaków.Mój Leo się ostatnio uspokoił bardzo i mi trochę tego brakuje.
  2. No patrzcie jaki łobuziak ;).Ja na szczęście nie miałam tego problemu z Leosiem.Raz w życiu przyłapaliśmy go z nogą od krzesła w pysku.Ogólnie to wolał gazetki.No, ale znowu mi długo sikał w domu więc się troszkę wyrównuje.
  3. To prawie trafiłam , miałam bardziej nadzieję na te 3 tys.
  4. A za co znowu :(?Dostał takiego na "wieczność"?
  5. [quote name='dOgLoV']oooooooooo super , to pokaże Ci jakie zdjęcie mój mądry mąż zrobił a potem je na fejsa wstawił :splat: [URL]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1009783_342240462573072_2108551514_n.jpg[/URL][/QUOTE] A co żeście tam zobaczyły, rekina ;P? "Białasek" superaśny.A tak z ciekawości zdradzilibyście ile przeciętnie tybetan kosztuje, bo nie wiem od kiedy mam odkładać? Ja gumy nie żułam ze 100 lat chyba, ale nie czuję potrzeby.Za to nienawidzę jak ktoś mi nią mlaska nad uchem, "zabiłabym".
  6. [quote name='vege*']oj coś słabo:evil_lol:[/QUOTE] To zależy na ile psów ;)
  7. [quote name='Pixeloza']I tak uważam że jak na rocznego psiaka jest super wyszkolony :D A porpos komentarzy na temat mojego psa... Może nie sa dziwne, ale są irytujące. Mój pies to facet z krwi i kości, tak męski że innych molestuje :evil_lol: A i tak jak idziemy ulicą to słyszymy tylko: - Cześć Soniaa! Wnerwiające :razz:[/QUOTE] Dokładnie przed chwilą zrobiłaś to samo z naszym kolega, Aleks to mężczyzna, a Ty napisałaś "przegięłaś". Zresztą nie ma się czym chwalić, że Twój pies molestuje inne. Na pewno bym mu pozwoliła "siadać" na mojego psa.
  8. [quote name='Aleks89']Już jestem zajebisty ,bardziej się nie da.Cieżko z tym żyć ,ale ktoś musi:lol:[/QUOTE] Coś o tym wiem :evil_lol:
  9. [quote name='omry']:eviltong: Chcesz być bardziej zajebisty? :razz:[/QUOTE] A można być jeszcze bardziej:cool3:?
  10. Ja uważam, że trzeba próbować wszystkiego, a może jej podpasuje.Jeżeli nie to wtedy pomyśli się o czymś innym.
  11. Super szybka poprawa stanu zdrowia i coraz przystojniejszy
  12. Słodkości :) A Kłapouszek to mściwa bestia :)
  13. Ha,ha,ha, chyba ciężki dzień miała. [url]https://lh3.googleusercontent.com/7YG9dKgMHQRRLX24pWY1bf8KjS-eUO2zYlulfLJfJnM=w480-h640-no[/url]
  14. Ooooooooo rudaska też fajna [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC03681_zps77265d93.jpg[/url] Gratulacje dla Qwenduchy.
  15. Bardzo Feluś elegancki piesek :) A Pchełkę skąd macie, Wasza czy tylko gościnnie? Mi tam się dosyć łatwo wyjmuje i kulki i rzepy.Wystarczy odpowiedni grzebyk i chwila cierpliwości.
  16. MI się podobają i czarne i brązowe, ale odpowiednio zbudowane.
  17. Piękny Juleczek, bydlaczek mi się podoba.Bardzo źle na siebie zareagowały?
  18. No jak to czasami życie potrafi zaskoczyć :), super, że Fander wrócił do domu :). Biedne Vikusiowe oczko strasznie, niech się goi szybko.
  19. To kobieta ??? [url]http://img.wiocha.pl/images/0/b/0b4446c8930d607638c25ff9af01818e.jpg[/url] Ohyda.Ja nie lubię owłosionych klat (mężowi zaczęła obrastać po ślubie ;)) i pleców.
  20. [quote name='Saththa']w zyciu bym nie skojarzyła :)[/QUOTE] No ja bym pewnie też gdybym nie kochała molosów.Jakby mi ktoś rzucił takim skrótem lub "inną nazwą" np psa myśliwskiego to w życiu bym nie wpadła
  21. [quote name='Saththa']Hmmmmm :razz: duża troszku... Google pomyslało za mnie i przy okazji sie okazało ze oglądałam juz te rasę t u w galerii na zdjęciach :lol:[/QUOTE] Wszystko na łatwiznę, na łatwiznę:shake::eviltong:
  22. [quote name='Aleks89']Toś jej pomogła:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/111624-Saththa"][B]Saththa[/B][/URL]-presa to taka rasa ozdobna do towarzystwa.;)[/QUOTE] Niech myśli :)
  23. [quote name='Saththa']Oj tam oj tam :) Ja keidyś stwierdziłam publciznie na Forum "[B]a teraz pogłaszcze to czarne futro co mam miedzy nogami[/B]" zasadniczo chodziło mi o Tazza który leżał mi między nogami jak siedziałam przy kompie :oops: I uszkodzonej rogówki u psa nie miałam :)[/QUOTE] Ha,ha,ha dobre
×
×
  • Create New...