-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
WATACHA replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pink']Aniu, no nie bylo Cie troche i zmiany sie porobily ;) marako. Oskarle nie jest ciapkowaty hihi od poczatku mowilam, ze to cicha woda :evil_lol: on jest straszny rozrabiak, takie zywe srebro - biega jak Pershing, to tu jest, to tam, zawsze cos spsoci - ja na niego mowie Pingpong, bo tak sie zachowuje ... jak raz sie odbije od ziemi, to juz nie mozna go przyhamowac :evil_lol: Felix byl duzo spokojniejszy niz on, do tego bardziej zrownowazony ;) Mam nadzieje, ze wyrosnie z tego i jest to tylko faza odrabiania szczeniaczych zaleglosci.[/QUOTE] Ja tam lubię rozrabiaków.Mój Leo się ostatnio uspokoił bardzo i mi trochę tego brakuje. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No patrzcie jaki łobuziak ;).Ja na szczęście nie miałam tego problemu z Leosiem.Raz w życiu przyłapaliśmy go z nogą od krzesła w pysku.Ogólnie to wolał gazetki.No, ale znowu mi długo sikał w domu więc się troszkę wyrównuje. -
To prawie trafiłam , miałam bardziej nadzieję na te 3 tys.
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
WATACHA replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
A za co znowu :(?Dostał takiego na "wieczność"? -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
WATACHA replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Jeszcze rano pisał ;) -
[quote name='dOgLoV']oooooooooo super , to pokaże Ci jakie zdjęcie mój mądry mąż zrobił a potem je na fejsa wstawił :splat: [URL]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1009783_342240462573072_2108551514_n.jpg[/URL][/QUOTE] A co żeście tam zobaczyły, rekina ;P? "Białasek" superaśny.A tak z ciekawości zdradzilibyście ile przeciętnie tybetan kosztuje, bo nie wiem od kiedy mam odkładać? Ja gumy nie żułam ze 100 lat chyba, ale nie czuję potrzeby.Za to nienawidzę jak ktoś mi nią mlaska nad uchem, "zabiłabym".
-
[quote name='vege*']oj coś słabo:evil_lol:[/QUOTE] To zależy na ile psów ;)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
WATACHA replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='Pixeloza']I tak uważam że jak na rocznego psiaka jest super wyszkolony :D A porpos komentarzy na temat mojego psa... Może nie sa dziwne, ale są irytujące. Mój pies to facet z krwi i kości, tak męski że innych molestuje :evil_lol: A i tak jak idziemy ulicą to słyszymy tylko: - Cześć Soniaa! Wnerwiające :razz:[/QUOTE] Dokładnie przed chwilą zrobiłaś to samo z naszym kolega, Aleks to mężczyzna, a Ty napisałaś "przegięłaś". Zresztą nie ma się czym chwalić, że Twój pies molestuje inne. Na pewno bym mu pozwoliła "siadać" na mojego psa. -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Już jestem zajebisty ,bardziej się nie da.Cieżko z tym żyć ,ale ktoś musi:lol:[/QUOTE] Coś o tym wiem :evil_lol: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']:eviltong: Chcesz być bardziej zajebisty? :razz:[/QUOTE] A można być jeszcze bardziej:cool3:? -
Ja uważam, że trzeba próbować wszystkiego, a może jej podpasuje.Jeżeli nie to wtedy pomyśli się o czymś innym.
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
WATACHA replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Super szybka poprawa stanu zdrowia i coraz przystojniejszy -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Słodkości :) A Kłapouszek to mściwa bestia :) -
Ha,ha,ha, chyba ciężki dzień miała. [url]https://lh3.googleusercontent.com/7YG9dKgMHQRRLX24pWY1bf8KjS-eUO2zYlulfLJfJnM=w480-h640-no[/url]
-
Ooooooooo rudaska też fajna [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC03681_zps77265d93.jpg[/url] Gratulacje dla Qwenduchy.
-
Bardzo Feluś elegancki piesek :) A Pchełkę skąd macie, Wasza czy tylko gościnnie? Mi tam się dosyć łatwo wyjmuje i kulki i rzepy.Wystarczy odpowiedni grzebyk i chwila cierpliwości.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
MI się podobają i czarne i brązowe, ale odpowiednio zbudowane. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Piękny Juleczek, bydlaczek mi się podoba.Bardzo źle na siebie zareagowały? -
No jak to czasami życie potrafi zaskoczyć :), super, że Fander wrócił do domu :). Biedne Vikusiowe oczko strasznie, niech się goi szybko.
-
To kobieta ??? [url]http://img.wiocha.pl/images/0/b/0b4446c8930d607638c25ff9af01818e.jpg[/url] Ohyda.Ja nie lubię owłosionych klat (mężowi zaczęła obrastać po ślubie ;)) i pleców.
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']w zyciu bym nie skojarzyła :)[/QUOTE] No ja bym pewnie też gdybym nie kochała molosów.Jakby mi ktoś rzucił takim skrótem lub "inną nazwą" np psa myśliwskiego to w życiu bym nie wpadła -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Hmmmmm :razz: duża troszku... Google pomyslało za mnie i przy okazji sie okazało ze oglądałam juz te rasę t u w galerii na zdjęciach :lol:[/QUOTE] Wszystko na łatwiznę, na łatwiznę:shake::eviltong: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Toś jej pomogła:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/111624-Saththa"][B]Saththa[/B][/URL]-presa to taka rasa ozdobna do towarzystwa.;)[/QUOTE] Niech myśli :) -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Oj tam oj tam :) Ja keidyś stwierdziłam publciznie na Forum "[B]a teraz pogłaszcze to czarne futro co mam miedzy nogami[/B]" zasadniczo chodziło mi o Tazza który leżał mi między nogami jak siedziałam przy kompie :oops: I uszkodzonej rogówki u psa nie miałam :)[/QUOTE] Ha,ha,ha dobre