Psina jest świetna! Te fotki są świetne.
[B]Dorothy[/B] pisałam już z [B]martapieski[/B] o suczce,czy mam ją dalej wystawiac na allegro?,czy tym zajmiecie się może Wy? Wolałabym mieć świeże informację o suczce dlatego mogłabym poczekać na nowe wieści o Niej :) Jak się okazuje jest młodsza,w domu może zachowywać się inaczej dlatego warto poobserwować itp,napisz w miarę mozliwości :)