[url]http://allegro.pl/item981767176_mam_12_lat_czy_jeszcze_ktos_mnie_pokocha.html[/url]
Proszę Ode Mnie na dobry początek!
Tej psinie trzeba znaleźć dom,naprawdę szybko!
Dziękuję[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
[URL="http://www.1001ogloszen.pl/"]www.1001ogloszen.pl[/URL]
[URL="http://www.4lapy.info/"]www.4lapy.info[/URL]
[URL="http://www.adin.pl/"]www.adin.pl[/URL]
[URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL]
[URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL]
[URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL]
[URL="http://www.afisze.pl/"]www.afisze.pl[/URL]
[URL="http://www.agiato.pl/ogloszenia.html"]www.agiato.pl/ogloszenia.html[/URL]
[URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL]
[URL="http://www.allezoo.pl/"]www.allezoo.pl[/URL]
[URL="http://www.animalpedia.pl/ogloszenia"]www.animalpedia.pl/ogloszenia[/URL]
[URL="http://www.anonse.pl/"]www.anonse.pl[/URL]
[url]www.allegro.pl[/url]
tutaj ma ogloszenia,tylko proszę pamietaj psiaczek może być młodszy dlatego jego wiek jest szacowany miedzy 6-8 lat
Popróbuję jeszcze może mi sie uda,jedno jakos wstawiłam przez sygnature ale tam był link z url wiec nie wiem :(
POTRZEBNE OGŁOSZENIA DLA AZORKA! BARDZO PILNE! PROSZĘ O POMOC
Świetny psiak!
Cieszę sie ze ma domek, kurcze kiedy przyjdzie czas na naszego Azorka?
Potrzebujemy ogłoszeń dla niego!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp[/url]
Świetna psina,napewno znajdzie kogoś kto pokocha !
zapraszam do Azorka przydadza się ogłoszenia
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp[/url]
piekna1 zapraszam do naszego Azorka,przydadzą się ogłoszenia,jeżeli cos to chętnie wystawie mała na allegro ale to prosze pisac na pw
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp[/url]
Jeszcze troche...
wiosna to czas na adopcje( mam nadzieje ze wszystkie zakończą sie szczęśliwie i psiaki nie bedą oddawane ani porzucane)
więc spokojnie trzeba czekać,