Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Podnoszę u Azora nadal brak odzewu
  2. dzielne psisko,napewno znajdzie swój domek,psinka jest piekna!
  3. i jak z nim,interesuje sie nim ktos wogóle?
  4. to chyba czas zmienic tytuł? skoro mróweczka jest w domku :)
  5. i co u Wiruska,były jakies telefony lub e-maile?
  6. moja imienniczka,biedna,podniose chociaż
  7. biedulka podniosę ją
  8. Nie moge uwierzyć! Tak długo czekała! Oby wszystko się udało!
  9. [url]http://allegro.pl/item999023436_wirus_1_5roczny_terierowaty_wielkooka_szczota.html[/url]
  10. podnosze go
  11. [url]http://allegro.pl/item999022404_tina_2letnia_suczka_szuka_domku.html[/url] proszę
  12. zrobie mu dzis allegro
  13. [url]http://allegro.pl/item996536540_portos_1_1_5roczny_w_typie_goldena_piekny_pies.html[/url] prosze
  14. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azorek-czeka-juz-2-lata-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA[/url] potrzebne ogłoszenia zapraszam do Azorka(przepraszam ze tak wtrącam)
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azorek-czeka-juz-2-lata-POTRZEBNE-OGA-OSZENIA[/url] potrzebne ogłoszenia zapraszam do Azorka(przepraszam ze tak wtrącam)
×
×
  • Create New...