Słuchajcie,ciesze się że wszyscy chcecie pomóc!
Mam pytanie,bo powiem szczerze że nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tymi deklaracjami,jak to sie odbywa itp,tak samo z hotelikiem,czy byłyby osoby które mogłyby mi pomóc,wytłumaczyć co i jak ? z góry dziękuję
:oops::oops:
Boluś może na razie u nas zostać bez problemu.
Jak pisałam najlepszy byłby domek stały bo to najlepsze rozwiązanie.