Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Biedczake,moge tylko podrzucic
  2. Trzeba porozsyłac watek i zaprosić inne osoby na watek suni
  3. Ha ha ale super! 900l to cudenko ja mam 200l u siebie tez rybki,krewetki i raki,ale pajaków to boje sie panicznie:D
  4. Ja moge jedynie podrzucić!
  5. Lara podesłałam ci linka tam wszystko masz:) [U][B]czerda Napisałam ci pw, podaj mi prosze e-maila na którego mam wysłać jego fotki :) Boluś moze ważyć ok 8kg ale naprawdę nie jest duży [/B][/U]
  6. [URL="http://www.dogomania.../members/84498-leni356"][B]leni356[/B][/URL]miło widzieć cię u Azorka, mozesz zrobić chetnie skorzystam z takiej pomocy.
  7. [B]Akrum[/B] masz chyba rację,kurcze chciałabym żeby ktoś sie znalazł i go przygarnął tym bardziej że duży nie jest. [B]Jasza[/B] ma allegro
  8. Nie Akrum,nikt nie dzwoni :( a sprawa naprawdę Pilna
  9. [B]martapieski[/B] trzebaby ogłoszenia porobic,napewno ktos się w nim zakocha jak go zobaczy,tutaj na dogo rzadko zagladają osoby które chcą adoptowac pieska,raczej tylko forumowicze
  10. podnoszę,nikt tu nie zagląda :(
  11. jestem u Fibi,snuszlak do wątków trzeba zapraszać ludzi bo inaczej jest małe zainteresowanie, u naszego Azorka praktycznie nie ma nikogo
  12. Ta psinka jest cudowna,te kolory mnie powaliły ,a raczek te kropki i kropa :D trzeba ją poogłaszać
  13. Podniose,dobrze byłoby ja poogłaszać,takie psy szybko znajdują domki
  14. Podnoszę,bo Boluś musi prędko znaleźć domek, u Nas długo pozostać nie może.
  15. [URL="http://www.dogomania.../members/74146-idusiek"][B]idusiek[/B][/URL] przesledź wątek,pisałam że zmieniłam ze względu na to żeby potem nie mieć nieprzyjemności.
  16. To zależy,w domu mógłby być z suczką, gorzej z psami,nasze toleruje i nic im nie robi ale w stosunku do innych może byćróżnie,np z Azorem dogadują się jakoś ale Azor to pies który ustepuję i pozwala na wiele,
  17. Słuchajcie,ciesze się że wszyscy chcecie pomóc! Mam pytanie,bo powiem szczerze że nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tymi deklaracjami,jak to sie odbywa itp,tak samo z hotelikiem,czy byłyby osoby które mogłyby mi pomóc,wytłumaczyć co i jak ? z góry dziękuję :oops::oops: Boluś może na razie u nas zostać bez problemu. Jak pisałam najlepszy byłby domek stały bo to najlepsze rozwiązanie.
  18. U naszego Azorka 6-7 pies,też zero kontaktu, nie wiem czemu :( A Ruda taka fajna psinka
×
×
  • Create New...