-
Posts
1665 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zeberka4
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
zeberka4 replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
[B]leni356 [/B]w sprawie Azora po prostu brak telefonów, nikt nie pisze e-maili nie pyta nawet na gg, po prostu cisza... Robiliśmy ogłoszenia na internecie, wszystkie znane strony z adopcjami, ogłoszenia w Poznaniu porozwieszane,nie wiemy co dalej robic,a czas płynie coraz szybciej. -
Ok. 12-letni wspaniały Beniu w typie ONka. Ma dom.
zeberka4 replied to eduso's topic in Już w nowym domu
Podniosę go -
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
zeberka4 replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
Z dzisiaj :) [B]U Azorka cisza,nawet wątku już nikt nie odwiedza :([/B] [img]http://img130.imageshack.us/img130/1218/dsc06182g.jpgp[/img] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7086/dsc06180b.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9479/dsc06178t.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/41/dsc06176z.jpg[/IMG] -
Emilka-roczna sunia beagle miała być maszynką do rodzenia.Ma dom
zeberka4 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Kochana psinka -
Czarna onka Nuka czeka na nowego czlowieka!
zeberka4 replied to masienka's topic in Już w nowym domu
Toffikowa nie zrażaj się :) ja sadze ze psinka pewnie cały czas do adopcji, najlepiej zadzwoń do osoby która opiekuje się nią zeby choć ona znalazła domek! -
dostałam e-maile: od [B]Tatrzanki[/B]: [B] transport [/B] [INDENT] hej widze ze szukacie transportu dla Onki proponuje przewóz jej w dogodnym dla Was terminie. Koszt 500zł jeśli reflektujecie czekam na info. 790 688 360 lub: [B]kenworth2000[/B] witam mogę pojechać do bielska-białej ale niestety dopiero w przyszły weekend jade do warszawy w sobote a potem pracuje (wyjazd w trase) pozdrawiam więc jak cos trzeba sie do nich odezwac [/INDENT]
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
zeberka4 replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
[B]ana666[/B] i gdzie go dodałaś? U Azora cisza.... od samego poczatku dodawania ogłoszeń tylko jedna osoba zgłosiła sie niestety .... Ostatnio tracimy nadzieję... -
KARO-wkońcu ma dom o którym tak bardzo marzył :)
zeberka4 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Oj tak cicho jak u naszego Azorka.... kiedy te adopcje w końcu ruszą?! -
Ok. 12-letni wspaniały Beniu w typie ONka. Ma dom.
zeberka4 replied to eduso's topic in Już w nowym domu
Eh,ja nie rozumiem dlaczego nikt nie chcę starszych psiaków,przeciez one niczym sie nie róznią od tych młodszych! -
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
zeberka4 replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
Szuka i szuka, jest wystawiony na kilku stronach,ma ogloszenia w Poznaniu porozwieszane, co tylko sie da ale nadal zero kontaktu...