Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Pierwsze fotki z serii -CZY TE OCZY MOGĄ KŁAMAĆ :D HAHA Maks ma śliczny pychol,ale tak jakby za tymi oczami coś sie kryło :D zapraszam do nas :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D[/url]
  2. Pluszak to imie pasuje do niego :D Zdolne psisko jak tyle rzeczy potrafi :d chciałabym to zobaczyc na żywo :D Zapraszam do Nas :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D[/url]
  3. [quote name='Cerber']o kurcze ale zem trafila... na rase psa ktorej najbardziej na swiecie sie boje :P fajny rtek, ale kurcze nie moge sie do tej rasy za nic w swiecie przemoc... Lizak <lol> najkapitalniejsze imie pod sloncem :D musi byc zatem lizusny ;) generalnie masz sympatyczne male zoo :)[/QUOTE] Szaman to typowe przeciwieństwo rasy :D Jest łagodny,jak duży misio,do głaskania, prócz Szamana miałam inne rottki ,moze jak sie uda zeskanowac to sie wrzuci :D I wszystkie były kochane i do moich dzieci opiekuncze i wspaniałe,uwielbiam ta rasę :D Lizak ,tak typowy Lizus:D
  4. Negra jest przepiękna! Przypomina mi troszeczke naszego tymczasowicza Azorka,zapraszamy do Nas :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D[/url] Negra to fajne psisko,piękna uroda
  5. piękne psiska
  6. Ale odwiedzin :D!!! [B]megi82[/B] są jeszcze kanarki i nimfa, oczywiście wiecej zdjęć będzie! :D
  7. Fibunia,super piesek,do góry po domek
  8. [quote name='polubek']a robiłyście ogłoszenia na cafeanimal czy kupiepsa ale z takim wyróżnieniem żeby było non stop na pierwszej stronie podświetlone takie full wypas? spróbujcie na np kilku stronkach najbardziej popularnych ale z mega wyróżnieniem[/QUOTE] Ogłoszenia robimy wszędzie,nie wyrózniamy ale to dobry pomysł
  9. Byłam dzisiaj z córką w Poznaniu,w carrefour, poszłam zobaczyc gazety i przypomniało mi się ze musze zobaczyć czy Bolek jest w Przyjacielu Psu, niestety,okazało się że zrobili pomyłke bo zamiast wystawić Bolusia wystawili Azora!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::-( ( ogłoszenie robilismy przez internet, chcielismy za jednym zamachem Azora i Bola,wydrukowałam ankiete Bolka bo na to pieniadze uzbieralismy,a Azorka chciałam wystawić później jezeli fundusze pozwoliłyby na to,niestety zebralismy zbyt małą kwote,więc wysłałałam pieniadze i ankiete z tekstem tylko na Bolka. Jutro bedę dzwoniłć do redakcji,czemu zaszła taka pomyłka,tym bardziej ze wpłacalam pieniadze tylko na Bola. Zobaczymy co powiedzą. Aż jestem wściekła!!!:angryy::angryy::angryy::diabloti::mad::mad:
  10. jak bedzie juz w domciu to jakas fajna sesyjke poprosimy
  11. Salsa jest smieszna:d Teodor rządzi! haha zapraszam do nas:d [url]http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D[/url]
  12. [quote name='Lapeno'][url]http://img706.imageshack.us/img706/6974/dsc0118es.jpg[/url] ale cudak!piękny![/QUOTE] psiaczek cudny :d zapraszam do nas:D [url]http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D[/url]
  13. Świetne zdjęci dobrze ujete,psiaki też są super,fajnie oglada sie galerię. ZAPRASZAM DO NAS :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D[/url]
  14. Dzieki za plakaciki i ogłoszenia sa świetne!
  15. Oskar świetny!!! Zresztą wszystkie są świetne i sliczne :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D[/url] zapraszamy do Nas :D
  16. Śliczna psinka :D Zapraszamy do naszej galerii :D http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D
  17. zeberka4

    Roki ^_^

    Roki to cudniasty psiaczek!!!!!! Zajrzyj prosze do Nas,nasz Lizak miał taki być :D:D:D wyrosło coś podobnego ale wieksze :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/185884-Nasza-Zwierz%C4%99ca-Rodzinka-D[/url]
  18. [quote name='agata51']Jestem, zeberko - nie mogłam się nie zjawić u imiennika mojego syna. Poczytam jutro. Jak mogę pomóc?[/QUOTE] Tak właśnie jak pisała [B]Akrum[/B],umiałabyś zrobić jakieś plakaciki????? Bo to teraz bardzo ważne.
  19. A może [B]Kruszynka[/B]? [B]Lilia[/B],
  20. super! hciałabym zeby nasz Bolus tak szybko znalazł domek
  21. Ale ja się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  22. widze ze sprawa jest poważie pilna więc podrzuce do góry
×
×
  • Create New...