Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. [quote name='paula_t']Mariusz, to się nie ma co śmiać ;) Raz byliśmy z TŻ-em na kolacji i zjadł krem czosnkowy. Nie wiem co to było, jakiś zmodyfikowany, zmutowany czosnek, bo przez cały tydzień tak w domu czadziło, że na zmianę oddychała to ustami, to nosem pod koszulką, bo wytrzymać się nie dało:evil_lol: Wypróbował wszystkie sposoby wyszukane w internecie na neutralizację zapachu i nic, kompletnie nic nie pomogło :D[/QUOTE] Bo po czosneczku to miodzio:diabloti:
  2. [quote name='wegielkowa']To zjadaj Rudosław czosnek i cezbulę, bo trannie jest wegański, a mojej koleżance najbardziej pomaga na chłore gardło.[/QUOTE] Ale będą czadziory:eviltong::eviltong::diabloti::diabloti:
  3. [quote name='ranias']no właśnie ..pogoda, deszcze paskudne....i o to chodziło :lol:[/QUOTE] .....i wiatry:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Rudzia-Bianca']No niestety , wróciło nie znasz dnia ani godziny , takie gady się nie zmieniają ...:angryy:[/QUOTE] To masz wesoło:evil_lol:
  5. I my zyczymy Szczypiorkowi kieleckiemu 100 lat:Rose:
  6. [quote name='ranias']Kozaczki czerwone i brązowe, i kurki...dzisiaj robiłam sos...:lol:[/QUOTE] I jak się czujesz po grzybkach?
  7. A dlaczego to u was jest taki zwyczaj ,ze w Boze Ciało chodzi się w neglizu cały dzień po domu?????????:diabloti::diabloti: Tylko w ręczniku,Dorota mi powiedziała:mad: I też tak chciała:cool3::cool3::cool3:
  8. [quote name='emilia2280']MAsz racjé namieszalam troché, zwlaszcza ze przeskoczylam na drugá sprawé, choc analogicznie dotyczylo tam tej samej kwestii - odpowiedzialnosci za psa na dt. jesli chodzi o pisanie i wsparcie moralne, to mogé tyle powiedziec, znajác Erké - kobita nie jest gadatliwa, jak niektórzy krasomówcy, którzy zachwycajá czytajácych samá pisaniná o kazdym ruchu psa na dt. naprawdé, taka jest Erka, ale nie ujmuje to jej dobroci i troski o psy, któych niestety ma tyle pod swojá pieká, i co wazne- ciágle sié zmieniajácych, bo na miejsce stale wyadoptowywanych (za sprawá ogloszen Savanki i spolki, oraz niezwyklym umiejétnosciom do rozmowy z ludzmi Wégielkowej) psów, trafiajá ciágle nowe i ciézko sié polapac w tej rotacji, ja szczerze nie nadázam a tylko czytam, nie mam nawet tyle roboty. Wiéc tylko chcialam napisac ze Erka to dobra kobita, nie mówi duzo, ale robi duzo i nie atakujcie jej proszé bo nie zasluzyla na to.[/QUOTE] I my się dołączamy do tej prośby, na wątki kieleckie zaglądamy od lat i wiemy jak to tam wygląda. Piszę my, bo co prawda Mariusz jeszcze nie czytał dzisiaj wątku kieleckiego, śpi bo w nocy wyjeżdza na urlop do Polski, ale On też wie jak to jest w Kielcach . A Pani Ewa/erka/to spokojna kobieta:lol:
  9. [quote name='Rudzia-Bianca']Mariuszku to wszystko z miłośc:evil_lol:[/QUOTE] Strach się bać.:evil_lol:
  10. [quote name='ranias']moja pani listonoszka urocza jest...:lol:[/QUOTE] raniasku no co Ty:oops:
  11. jeszcze nieraz zatęsknisz za wredotą, ile można się przymilać:evil_lol: A tak nie znałaś dnia ani godziny:diabloti:
  12. [quote name='Rudzia-Bianca']Donoszę z przyjemnością wielką że kocica po sterylce na razie jest super cudnym kocikiem :) nie gryzie nie furczy tuli się włącza traktorek - straciła podły charakter - od 14 maja nikogo nie ugryzła ;)[/QUOTE] A może zbiera siły?
  13. My mamy nadzieję ,że będzie dobrze.
  14. [quote name='Kamila Proc']placek dziadkowy? wciaz nie jestem przekonanna[/QUOTE] A co ,nie może być dyskryminacji dziadków , co tylko babki nalepsze?:evil_lol::diabloti:
  15. Moja Figa zaczęła jeść po sterylizacji:lol:
  16. Jakbym czytał o swojej Figuni jak była mała, też nie chciała jeść ,to sadzaliśmy ją na oknie i karmiliśmy, podająć ręką do pycholka.Wszystko było ok jak dużo ludzi chodziło pod oknem ,to jadła, gorzej jak nikogo nie było, to wypuszczała bokami.
  17. [quote name='Aimez_moi']Dziadki nadziewane........ ciekawe w ktorym miejscu?[/QUOTE] No zastanówmy się .Ale faktycznie spotkałem się kiedyś w cukierni ,że obok babki leżało ciasto dziadkowe:evil_lol: Wyglądało jak placek:roll:
×
×
  • Create New...