-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mariusz pp
-
A ja chyba piąty, wpadam na gorącą kawkę , u nas zimno 15 stopni i pada a raczej leje , upały niedobre ale ciągłe deszcze też kiepsko . Najbardziej szkoda psiaków, muszą siedzieć w domu, holenderskie psy chodzą na spacery nawet w deszcz , nasze polskie dzieciaki jak pada nie wyjdą za próg .Na posikanie wynoszone są na rękach na ogródek
-
Jestem zdziwiony ,że Holandia tak wysoko zaszła ale myślę ,że to dlatego ,że rodowitych Holendrów mało jest w drużynie, co trzeba przyznać ciemnoskórzy mają lepszą kondycję ,szybkość , są bardziej zwrotni ,inna wydolność organizmu.To było też widać w drużynie Francji .Chociaż wolałbym żeby Holendrzy przegrali, są bardzo zarozumiali, wg nich są najlepsi we wszystkim,
-
A my już po zabiegu Korusia, taka ciekawostka, wcześniej na konsultację przyszliśmy wszyscy ,my i dwa nasze niepełnosprawne psiaki, tak jak pisałem jeden ząb 500-1000 euro. Umówiliśmy się tylko na jednego reszta póżniej, jakie było nasze zdziwienie jak się okazało na drugi dzień ,że Koruś ma usunięte 6 zębów, do tego czyszczenie i zapłaciliśmy tylko 380 euro. /Koszt wszystkiego najmniej 3200 euro./ Kupiliśmy 5 kg czekoladowych, kolorowych cukierków , ptasie mleczka i zrobimy paczkę , za tydzień do kontroli.A Holendrzy uwielbiają nasze wyroby czekoladowe. Na wypisie mamy zapis ,że kontrola gratis, szok, znajoma za wizytę kontrolną po zabiegu płaciła.