agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak może być inaczej, przecież to słynny hotelikowy amant :evil_lol:, ale teraz to już się chyba tak nie telepie :cool3::lol:? -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']Bursztynku hopsaj na górę wieczorkiem![/QUOTE] Poprawa :oops:, ciemną nocą :diabloti: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztynku hopsaj na górę wieczorkiem! -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Jak Aza reaguje na koty? Ma je gdzieś, czy tępi :cool3:? -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Tola miala rozmawiac z ta nowa rodzina... to juz ich psiak i byloby milo gdyby poczuli troszeczke odpowiedzialnosci i pokryli choc czesc kosztow ...[/QUOTE] No właśnie... (Tola tymczasem nie może wejść na dogo, jakis błąd się wyświetla), więc ja piszę. Państwo nijak nie mogą pomóc w transporcie, ani finansowo, ani mobilnie, więc czekamy na inną, tańszą możliwość przewiezienia małej. [COLOR=Red][B]Prośba to wszystkich!!! Pytajcie, zaczną się wyjazdy wakacyjne, może ktoś ze znajomych, będzie mógł pomóc? [/B][/COLOR]To ważne, bo obecnie tak duże koszty transportu nas dobiją.... Państwo obiecali czekać na sunię, chcą właśnie ją i może to być lipiec, byleby dojechała... Rozumieją, ze to duża odległosć, koszty itd... [COLOR=Red][B]Szukamy dalej transportu!!! [/B][COLOR=Black]Murko, moze zmienić tytuł[/COLOR][B] [COLOR=Black]Warszawa-Toruń?[/COLOR] [/B][COLOR=Black]To byłoby może łatwiej, a i sunie do Wa-wy lepiej zawsze dowieść ?[/COLOR] [/COLOR] -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To jednak sporo kasy jak na część drogi, sama nie wiem, tym bardziej, ze finanse Abbi takie sobie bardzoooo... -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądałam wczoraj, bo robiłam ogłoszenia, ale jakoś w pośpiechu nic nie napisałam :oops: Śledzę na bieżąco co w trawie piszczy :p i rozglądam się za domkiem dla Azuli :razz: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Hopaj Heniek wieczorasem!!:multi: -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia, ale moge zaproponować Ci coś takiego: [URL="http://www.dogomania.187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82%21%21-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI"]http://www.dogomania.pl/threads/187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI[/URL]. Też zamówiłam, myślałam, ze zrobie sama, ale teraz nie mam kompletnie czasu... -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Uuuuu, co za nowiny :loveu:, dzisiaj jakiś transportowy dzień :evil_lol:. Czekamy zatem na wiadomości z pierwszej ręki :cool3::lol: -
[quote name='Zdrapka']pisałam o szczeniaczku collie. iwan mi opowiadał już jak przestał ... no.[/QUOTE] No tak :roll:, i Ty tak do końca.., w to wszystko, jak dziecko :evil_lol: Jeszcze się musisz dużo nauczyć :lol::lol:
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zabezpieczenie Bursztynka coraz lepsze, ale jeszcze troche potrzeba.... -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi: Co za radosny dzień :lol::lol::lol:, nawet pogoda nie popsuje dobrego humoru :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Zdrapka']Tolu, ona w schronisku była raptem od poniedziałku do piątku - wcześniej ponoć ok. 2-3 tygodnie biegała po osiedlach zamojskich, jadła co znalazła w śmietnikach i co jej dzieci pod szkołą dały. jeden bóg wie w jakim stanie jest jej układ pokarmowy po śmietnikowym żarciu ...[/QUOTE] A skąd Ty masz takie newsy?:cool3:
-
A ja offnę przeszkadzając w sielance picia popołudniowej kaWuni :p Szukamy pilnie transportu Warszawa-Toruń lub Łódź-Toruń :razz:, może coś cioteczkom wiadomo w owym temacie :cool3:, wszelkie wskazania trafione bardziej lub mniej mile widziane ;). O PW prosze, bo sie mogę nie doszukać w tym gąszczu postów :evil_lol:
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Na razie nic nie znalazłam... -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: To wspaniale, jakie dobre wieści dzisiaj!!!:lol::lol::lol: -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jeszcze moment, niech Tola coś napisze :cool3::lol: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']nie pisz tak , bo mnie jeszcze wyadoptujesz :-)[/QUOTE] Oj chciałaby, chciała...., jak w tej piosence "Nieżywych schabów" -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Uśmiechnięte, szczęśliwe psy!!! -
No to w końcu się u zadry nieco rozluźniło :lol: