Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Jak może być inaczej, przecież to słynny hotelikowy amant :evil_lol:, ale teraz to już się chyba tak nie telepie :cool3::lol:?
  2. [quote name='agada']Bursztynku hopsaj na górę wieczorkiem![/QUOTE] Poprawa :oops:, ciemną nocą :diabloti:
  3. Bursztynku hopsaj na górę wieczorkiem!
  4. Jak Aza reaguje na koty? Ma je gdzieś, czy tępi :cool3:?
  5. [quote name='IVV']Tola miala rozmawiac z ta nowa rodzina... to juz ich psiak i byloby milo gdyby poczuli troszeczke odpowiedzialnosci i pokryli choc czesc kosztow ...[/QUOTE] No właśnie... (Tola tymczasem nie może wejść na dogo, jakis błąd się wyświetla), więc ja piszę. Państwo nijak nie mogą pomóc w transporcie, ani finansowo, ani mobilnie, więc czekamy na inną, tańszą możliwość przewiezienia małej. [COLOR=Red][B]Prośba to wszystkich!!! Pytajcie, zaczną się wyjazdy wakacyjne, może ktoś ze znajomych, będzie mógł pomóc? [/B][/COLOR]To ważne, bo obecnie tak duże koszty transportu nas dobiją.... Państwo obiecali czekać na sunię, chcą właśnie ją i może to być lipiec, byleby dojechała... Rozumieją, ze to duża odległosć, koszty itd... [COLOR=Red][B]Szukamy dalej transportu!!! [/B][COLOR=Black]Murko, moze zmienić tytuł[/COLOR][B] [COLOR=Black]Warszawa-Toruń?[/COLOR] [/B][COLOR=Black]To byłoby może łatwiej, a i sunie do Wa-wy lepiej zawsze dowieść ?[/COLOR] [/COLOR]
  6. To jednak sporo kasy jak na część drogi, sama nie wiem, tym bardziej, ze finanse Abbi takie sobie bardzoooo...
  7. Ja zaglądałam wczoraj, bo robiłam ogłoszenia, ale jakoś w pośpiechu nic nie napisałam :oops: Śledzę na bieżąco co w trawie piszczy :p i rozglądam się za domkiem dla Azuli :razz:
  8. Mam nadzieję, ze i Fince się też w końcu poszczęści...
  9. Hopaj Heniek wieczorasem!!:multi:
  10. Nie mam pojęcia, ale moge zaproponować Ci coś takiego: [URL="http://www.dogomania.187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82%21%21-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI"]http://www.dogomania.pl/threads/187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI[/URL]. Też zamówiłam, myślałam, ze zrobie sama, ale teraz nie mam kompletnie czasu...
  11. [quote name='stonka1125']Którego chcesz, ja Ci mogę dać info o Kresce[/QUOTE] Mi bez różnicy, który może już iść to dawaj, zaraz wszystko prześlę do wykonawcy.
  12. Uuuuu, co za nowiny :loveu:, dzisiaj jakiś transportowy dzień :evil_lol:. Czekamy zatem na wiadomości z pierwszej ręki :cool3::lol:
  13. [quote name='Zdrapka']pisałam o szczeniaczku collie. iwan mi opowiadał już jak przestał ... no.[/QUOTE] No tak :roll:, i Ty tak do końca.., w to wszystko, jak dziecko :evil_lol: Jeszcze się musisz dużo nauczyć :lol::lol:
  14. Zabezpieczenie Bursztynka coraz lepsze, ale jeszcze troche potrzeba....
  15. :multi::multi::multi::multi::multi: Co za radosny dzień :lol::lol::lol:, nawet pogoda nie popsuje dobrego humoru :loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='Zdrapka']Tolu, ona w schronisku była raptem od poniedziałku do piątku - wcześniej ponoć ok. 2-3 tygodnie biegała po osiedlach zamojskich, jadła co znalazła w śmietnikach i co jej dzieci pod szkołą dały. jeden bóg wie w jakim stanie jest jej układ pokarmowy po śmietnikowym żarciu ...[/QUOTE] A skąd Ty masz takie newsy?:cool3:
  17. A ja offnę przeszkadzając w sielance picia popołudniowej kaWuni :p Szukamy pilnie transportu Warszawa-Toruń lub Łódź-Toruń :razz:, może coś cioteczkom wiadomo w owym temacie :cool3:, wszelkie wskazania trafione bardziej lub mniej mile widziane ;). O PW prosze, bo sie mogę nie doszukać w tym gąszczu postów :evil_lol:
  18. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: To wspaniale, jakie dobre wieści dzisiaj!!!:lol::lol::lol:
  19. Jeszcze moment, niech Tola coś napisze :cool3::lol:
  20. [quote name='jamor']nie pisz tak , bo mnie jeszcze wyadoptujesz :-)[/QUOTE] Oj chciałaby, chciała...., jak w tej piosence "Nieżywych schabów"
  21. [quote name='stonka1125']dzieciaki muszą iść do domów, prosimy o ogłoszenia!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Mam pakiet ogłoszeń, tylko potrzebuję tekst o konkretnym psiaku, zdjęcia i kontakt.
  22. Uśmiechnięte, szczęśliwe psy!!!
  23. Freyka doskonała, no cóż aż trudno uwierzyć, ze to ten sam pies. Brawo Magdo za wytrwałość i podejście!!
  24. No to w końcu się u zadry nieco rozluźniło :lol:
×
×
  • Create New...