-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Paju,on ma jedno oczko! Chyba trzeba napisać,że to psiak "po przejściach" ! Reszta tekstu-super! :)[/QUOTE] Moze trzeba ,ale to na zdjeciach zdaje mi sie iz widac... Tak,znów ze stresu przed szpitalem przestawiły mi sie godziny buszowania po internecie bo spac nie moge :( -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
To co mam mu juz zaczac pisac ogłoszenia z tym tekstem całym co jest 2 posty wyzej czy sie jeszcze wstrzymac?Bo dzis moge jeszcze jakies wystawic a jutro ide na cały dzien do szpitala na badania mam nadzieje ,ze mały nie bedzie za mna cały dzien wył bo sie sama zapłacze na smierc... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nie jestem mistrzem ,ale moze w ten sposób ? Mailo to 7-letni mały piesek. Waży około 10 kg. Jest łagodny i bardzo towarzyski. Ma ładnie umaszczone futerko i wesołe oczka. Na zdjęciach jest akurat po strzyżeniu. Kocha ludzi i lubi spacerki. Zanim trafił pod naszą opiekę, przebywał w schronisku w Białej Podlaskiej. Teraz czeka na odpowiedzialny dom i kochającego właściciela. Mailo to psiak o wspaniałym charakterze. Ładnie jeździ samochodem oraz chodzi na smyczy. Jest nauczony czystości w domu. Mailo. W typie westa, wyrośniętego . Wielkość: mały, ale nie mini w kłębie 35cm. Waga: 8 kg. Charakter: wesoły, żywiołowy, energiczny. Do ludzi: lubi się przytulać. Łagodny do swoich. Czasami podgryza zdarza mu się obcych. Do innych psów i suczek: toleruje, lubi. Do kotów: toleruje. Do dzieci: trudno sprawdzić, ale lepiej dom bez dzieci. Potrafi ładnie chodzić na smyczy: tak. Zachowuje czystość w domu: tak. Umie przychodzić na zawołanie: tak. Inne: bardzo lubi brykać po ogródku, uwielbia spacery, lubi zabawy choć ciężko mu zacząć, wiec trzeba go zachęcać. Lubi jazdę samochodem. Pielęgnacja: daje sobie czyścić uszka i zaglądać ale tylko swojemu opiekunowi, pozwala zaglądać w ząbki i czesać się oraz kąpać. Nie przepada za dotykaniem swojego ogonka. Miewa czasami swoje humorki . Zdrowie: ogólnie zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony. Kastrat. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ide napisac tu i uwdzie moze jakis tekst sklece porzadny do ogłoszen :)i zaraz cos zaczne pisac tylko prosze o napisanie,wiem ze juz 1000 razy pytałam ale mam skleroze powypadkowa :oops: na kogo numer telefonu i mail.:loveu: Mailo teraz rozrabia z tatkiem,tatko gra w ,,wojne,, a mały atakuje jego reke z myszka ,wyglada to bardzo zabawnie:cool3: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Kto wie,Paju,czy ten następny kudłaty i "dziki" ;) też nie pojedzie do Ciebie "na socjalizację"...? Oczywiście,o ile chwyci cioteczki za serca i zechcą dać mu szansę...Och,te pieniądze!!![/QUOTE] Mile by był oczekiwany,to nie tylko moja zasługa.Ale takze Wasza i moich rodziców.. Dzisiaj od 13-15 Mailo pobił rekord swiata w wyciu za mna bo musiałam wyjsc na wykłady z RM do znajomego.Siedział pod drzwiami i wyyył..nie dał sie niczym mama mowi zajac wołała go,głaskała dawała jesc a ten nic,miał wszystko gdzies.Dopiero jak wrociłam wskoczył na mnie dwoma łapkami ogomek myslałam ze mu sie urwie,pysio usmiechniety i zjadł obiad.. Czy ktoras cioteczka napisała juz tekst i ruszyła z ogłoszeniami jesli nie podajcie mi mniej wiecej gdzie mam go ogłosic to wieczorem cos juz postaram sie zrobic... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
To nie dobrze napisze do pani Magdy co sie stało...No i pokazywac mi tu nastepnego kudłatego szybciutko :) -
Odeszła za TM :( Lusia - nic cudowniejszego..Zostaje na stałe w dt!
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dzieki kinga kinga7 za link do watku zaraz przekaze tej pani,ze mała jest do adopcji ,a moze ,,nóz,, sie zdecyduje... -
Ja równiez trafiam z ,,łapanki,, sliczny psiak:).Obys mordeczko szybko znalazł swoj ukochany domek ...
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dowiedziała sie przez moj profil na nk.. dzisiaj odebrałam poczte nk i inna Pani sie mnie pyta czy znalazło by sie cos w typie owczarka bo jest zainteresowana całkiem powaznie...dosyc czesto na nk odbieram tego typu wiadomosci i przekazuje dalej...A jak by co to mysle,ze znajdzie sie ktos na wizyte przeciesz dogomaniacy po całym swiecie sa rozrzuceni :)A Mailutek zaczoł wyc nadranem do ksiezyca ?:razz: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Pani Magda powiedziała mi ze telefon jej sie rozładował i postara sie do Ciebie zadzwonic juro pod wieczór/po pracy dałam jej Twój numer telefonu wiec trzeba teraz cierpliwie czekac.. a teraz mykam szybciutko spac,bo przegiełam dzisiaj troszke na komputerze i nie chciała bym ataku :( -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Dzwoniłam,numer był zajęty,nagrałam się...Pani się nie odezwała,a teraz ma wyłączony telefon :( ...Spróbuję jutro.[/QUOTE] podaj mi swoja komórke to jej przekaze bo rozmawiam z nia na nk. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Zaraz zadzwonię! :)[/QUOTE] Dziekuje jestes kochana i napisz co wynikło z rozmowy.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
dziewczyny dzwoniła do mnie Pani własnie z Helu chce adoptowac Maila.Tylko obawia sie jego długiej podrózy Wrocław-Hel jest w stanie wziasc go odrazu od reki.Ja Pani za duzo nie mogłam o nim powiedziec tz powiedziałam tyle ile wiem a co do umów itp mowiłam ze jeszcze dzisiaj albo jutro ktos sie z nia skontaktuje.Pani bedzie czekac tel 503 571 333 prosze zadzwoncie do tej Pani to jest byc moze jego szansa... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie ,ze tak Wam sie podoba szkoda,ze nie moge nagrac filmiku bo to dopiero był by szok dla Was :)ale przyznam ze Mailo to taki mały brudasek co w kazda kałuze na spacerze musi wejsc i sie wytarzac albo w inne swinstwo na swojej drodze... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I na tych 2 ostatnich fotkach bede juz konczyc ... [URL=http://img541.imageshack.us/i/47751026.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6821/47751026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/hhhie.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8242/hhhie.jpg[/IMG][/URL] Zyczymy miłego ogladania :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img72.imageshack.us/i/asassa.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4686/asassa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/cccgy.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6996/cccgy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/czczczc.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2932/czczczc.jpg[/IMG][/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img839.imageshack.us/i/bbbbbbx.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5923/bbbbbbx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/aaaadw.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/925/aaaadw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img46.imageshack.us/i/akao.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9002/akao.jpg[/IMG][/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I kolejna porcja :) Zmniejszam na bierzaco dlatego idzie to powoli nim edytuje pozniej posta i dodam ,ale do wieczora skoncze :) [URL="http://img441.imageshack.us/i/nowm.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3267/nowm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img838.imageshack.us/i/mayq.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9246/mayq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img838.imageshack.us/i/mayq.jpg/"][URL=http://img294.imageshack.us/i/noooooa.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8335/noooooa.jpg[/IMG][/URL] [/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img214.imageshack.us/i/nowymailo.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4332/nowymailo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img72.imageshack.us/i/nmajlo.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2481/nmajlo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/nomws.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3526/nomws.jpg[/IMG][/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Paja, prześlij mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Mam nadzieję, że się zmieszczą bo ta skrzynka ma jakąś nie za dużą pojemność.[/QUOTE] własnie sie wysyłaja wiec zaraz powinny dojsc :) edit. wyskakuje mi error w jakim programie moge zmienic ich rozdzielczosc bo ja sie na tym kompletnie niezmam :(a chyba sa zbyt duzo bo inaczej by poczta nie cofneła chyba :( -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dobra zdjatka juz sa teraz do kogo mam je przesłac ma @ by je wstawił? Ja umiem wstawiac,ale nie umiem zmniejszac :( -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Paja, trzymaj się dzielnie, nie przemęczaj się zbytnio, dbaj o siebie :) !!! Bo całe życie przed Tobą, a psiaki Cię potrzebują :).[/QUOTE] A ja potrzebuje psiaków,nie umiem bez nich zyc dzisiaj w nocy spałam w łózku z małym i Molka rozpychały sie tak niesamowicie ze mi została połowa z połowy łózka.Ale i tak mi sie smacznie spało mały buszował pod kołdra gdzies w nogach a Molcia spała ze mna w głowie i co jakis czas jak mnie lizneła to zrywałam sie na równe nogi i zastanwiałam sie co sie dzieje...Małemu najlepiej sie spi u rodziców w sypialni a Molci w roznych dziwnych miejscach jak np w wiaderku,na drabinie czy w szafce... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jestem na dzisiaj umówiona na sesje fotograficzna Mailiczka wczoraj sie nie odezwałam bo bardzo zle sie czułam i straciłam 2 razy w ciagu dnia przytomnosc..7(wtorek) ide na cały dzien do szpitala na badania a 10(piatek) mam rezonas głowy z kontrastem okolo godz.18.30 jutro widze sie z moim aniołem strózem moze on nam pomoze i popyta kolegów z fachu czy nie chca psa.Poza tym bez zmian mały okupóje wszystkie łozka w domu. Zakupiłam mu rowniez szeleczki i smycz za całe 32zł nie kupywałam obrozy bo nie wiem dlaczego,ale mały wszystkie sciaga i gubi.. sa wpłaty od: Małgorzaty O. 120zł i Jowity M.25zł -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
On jak pisałam wczesniej dostaje simie lniane i znacznie polepszyła mu sie siersc..i juz mu nawet dosyc ładnie odrosła...Gdyby nie kiepska jakosc moich zdjec :(ale zaraz przeszukam jeszcze raz poczte..