Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. A ja jak wyszłam z Toskami i Mailem po 13 na spacerek to tak dopiero kolo 17 wrocilismy.Tosiek churagan gdzies w lesie zgubił obroze i smycz:( bylismy godzine wplecy bo musiałam sie wrocic ,ale niestety nie znalazłam jutro przejde tamtedyj jeszcze raz bo sporo grzybów przy okazji nazbierałm:)Toska to psiak typowo kanapowy,wciska sie mamie na fotel za plecy i spi.Tosiu szuka wolnego posłania.Obydwoje +Mailo spia teraz jak zabici.Dzis na szczescie nie było ari głosowych w nocy,lecz chwilke rano Tosia dała o sobie znac.
  2. Fotorelacja bedzie jutro jak znajomy podrzuci mi kabel do aparatu...a ujecia niektore naprawde bardzo smieszne ze spacerku... Tymczasem chciałam cioteczki zaprosic do mojego 2 podopiecznego czyli Maila.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186404-Depresja-i-brak-oka-równa-się-dożywocie-(.-Prosiutek-już-w-dt.-PROSIEM-o-OGŁOSZENIA[/URL] Jesli ktoras chciała by sie pofatygowac i napisac tekst z zestawienia do ogłoszen i troszke ogłosic to bede wdzieczna..Ja napisałam tekst jak umiałam ale nie pasuje...trudno..a mały juz jest do adopcji...
  3. [quote name='mikoada']Czyli wet nie oglądał tej rany??? To kiepsko a kiedy ewentualnie jest szansa, że go wet zobaczy?? I jak w ogóle to teraz wygląda??[/QUOTE] Opuchlizna schodzi i zaczyna sie zasuszac..Tosiu stał sie zywiołowy i od rana ze mna spacerował był ze mna na przegladzie sianka co sie suszy dla karina pobrykał tam troszke po kopkach,a Tosia w tym czasie bawiła sie z Molcia.Jutro na 10 musze wyskoczyc na pole zobaczyc jak sie sianko suszy a pozniej znów idziemy do lasu z psiakami na poszukiwanie obiadu :)
  4. Tosia wkoncu sie zmeczyła szczekaniem i usneła :)Moge teraz smiało odetchnac i powiedziec jaka wspaniała z nich para.Tosiu za Tosia nie piszczy i jak jej nie ma to zachowuje sie normalnie natomiast Tosia jak nie wiedzi Tosia to musi miec człowieka. Rozmawiałam telefonicznie dzisiaj z moim wetem był w bykowie...i zalecił przemywanie riwanolem 3x dziennie
  5. Nie Tosia jest mniejsza jak Mailo i nawet młody zaakceptował Tosia.My juz po kolacji zaraz ide pozbierac i umyc miseczki na rano :) no i mysle,ze gdzies o 22 juz spokojnie usiade wykapana.
  6. hmm moze ktos mi powie co mam zrobic z Tosia ktora od rana tylko szczeka i nic wiecej nie robi.Bylismy na spacerze 3 godziny i tam tez cały czas biegała i szczekała a Tosiu ładnie szedł z Molcia:)Psiaki ogolnie wybiegane i zadowolone pozniej postaram sie jakas fotke wrzucic brudasków:)
  7. Nie w domu nigdy nie sikała załatwia sie ładnie na spacerze dzisiaj mu cos odwaliło... Zapoznał sie z Tosia,Tosia nie toleruje wara mu na niego tak lata jak by miał go zaraz zjejsc..
  8. My juz po sniadanku..Mailo z Molcia biegaja juz po podwórku.Młody dzis nasikał sobie do miski a pozniej zastanawiał sie czy moze dokonczyc swoje sniadanie...:oops:
  9. My juz po sniadaniu i spacerku.Tosiu ładnie przespał noc a Tosia latała po całym pokoju i szczekała nad ranem jak szalona.Za chwilke troszke sie ogarne i pojde małolatów zapoznac z reszta towarzystwa :) p.s poprosze zestawienie podstawowych informacji o Toskach, dzis jedna Pani na spacerze wypytywała mnie o Toske... Czy wrazie jak ktos z mojej okolicy by sie na ktoregos zdecydował jest mozliwosc rozdzielenia jak by sie nie zdecydowali razem..?
  10. [quote name='mikoada']Tak sobie myślę, że w schronisku był odpchlony...faktycznie okropnie śmierdzi, czuć mocno ropę. Jak wczoraj byłyśmy u wetki to mówiła, że lepiej go nie kąpać i nic z tym nie robić, ale może faktycznie zasięgnij jeszcze opinii swojego weta :) A jak Tośki reagują na pozostałe towarzystwo??[/QUOTE] Z Mola zyja w zgodzie z Mailem mysle,ze tez beda z Dinem ich jeszcze nie przedstawiałam Hexe usłyszały z za drzwi to myslałam ze bede miec o jedna sciane mniej w domu :) Tosiu sie wymył rozwalił na boczku jak kot i spi ,a Tosia zwineła sie w kuleczke i pochrapuje sobie..natomiast Molcia to zaraz chyba no głowe mi wejdzie,ze mam juz isc spac..Mailo spi z rodzicami i Hexa a Disiu on woli wszytsko sam wiec chodzi po podwórku albo spi z Karinem(kon),Turysta i Kacprem(koty) w boksie..
  11. Czy Tos był odpchlany? Tosiowi obecnie sciagnełam kołnierz i myje sobie łapki.Z worka mu niesamowicie smierdzi jutro zapytam sie weta czy moge mu to czyms przemyc... p.s Molcia okupuje łózko to wzieli przykład..
  12. tak ma zapozna sie z nimi jutro dzisiaj widziały sie dosłownie z minutke tylko pod okiem moim i budrysk ,ale mailo nie był zadowolony z Toska..polazł do sypialni rodziców wszedł do łózka i poszedł lulac..a jak mi sie uda zorganizowac jutro to wszytskie pojda na spacer razem..jak nie uda mi sie to pojde 2 razy po 3 i tez sie uda :)
  13. Panstwo Tosiowie dotarli do mnie chwilke po 23 zjedli kolacje i spia na łozeczku,a mi został materac na podłodze :)Tosia to jeszcze taki typowy szczeniak lata,cieszy sie i wariuje na widok człowieka,natomiast Tosc jest troszke osowiały zjadł i połozył sie spac.Tosia zwiedziła juz wieksza czesc domu i załapała sie jeszcze na nasza obiado-kolacje :)
  14. Juz jestem jakos przezyłam chodz odgłosy nie do opowiedzenia typu waleniem młotem w łom przy badaniu przez 40min.Wyniki beda w poniedziałek pod wieczór...Mailo ma sie wspaniale jutro idziemy na cały bozy dzien na spacer wiec wrazie czego łapac mnie pod komem:)
  15. Dobrze ja tymczasem ide szykowac swoje manatki za 30 min wyjezdzam na 2 koniec wrocławia na ten rezonas..prosze o trzymanie kciuków bo ja ze wzgledu ze nie wiem jaki bedzie wynik mam dzis nerwy niesamowite nie wiem jak im na tej klozetce w kasku wyleze 40 min :)Ale łudze sie ze w głowie w miare okej bedzie.Do tej pory jedynie sie dowiedziałam ,ze mam połamane chrzastki w uchu iwe wtorek zabieg ....:)
  16. Tak u nas w okolicy jest sporo lecznic ja obecnie korzystam do swoich psiaków z ze swojego weta od 15lat. ew. wioske dalej jade do Radosława Tośa w najgorszym przypadku na kliniki to autem jakies 30min drogi od nas.. Tosiek musi z tego wyjsc juz tyle nacierpiała biedna mordeczka:(
  17. Tak udało sie z Toskiem wyszedł ze schronu i jest z dziewczynami...własnie mam czekac od nich na kontakt gg badz pm wiec czekam..
  18. [quote name='leni356']Jak będzie gotowy tekst to wrzucę go też na psydoadopcji i facebooka A w Łodzi jest taki podobny, niemal identyczny i też nieufny do ludzi psiak, Feluś :( [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/97862163.jpg[/IMG][/QUOTE] O Boze jaki sliczny kudłaty :)No to było wrzucone specjalnie chyba,zebym sie zakochała?
  19. no heheh ja sie nie dam podrobic jestem jedyna w swoim rodzaju :P hehe a ja dalej bede sie czepiac tego tekstu czy ktos moze go spróbowac chociaz poprawic?bo mam dziewczyne ktora na poł ze mna wystawi ogłoszenia !!!
  20. Własnie cała gromadka konczy papusiac jedzonko i zapewne zaraz cała banda przyjda okupytac moj pokój i łózko...Dobrze, ze chociaz Karino zostanie u siebie na wybiegu bo on to juz by było przy psach i kotach zaduzo w pokoju :)
  21. On wyje tylko za mna jak mnie nie widzi i to dopiero od kilku dni,bo wczesniej wszystko robił z Molka.Ale staram sie ich powoli oduczac bycia razem bo jesli nie pojada razem i w domu nowym małego nie bedzie innego psiaka to moze byc mu ciezko...
  22. Juz jestesmy i schowalismy swoje uszczypliwosci wczorajsze do szafy :) Mały dzisiaj wył jak na pół wioski,a dzieliły nas tylko drzwi..Kiedy go wpusciłam odrazu poleciał na łózko głowe wsadził pod kołdre i poszedł spac.A to fotka ze spacerku.. [URL=http://img9.imageshack.us/i/spacerm.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5140/spacerm.jpg[/IMG][/URL]
  23. holewa ja juz nie wiem sama jak ten tekst ma wygladac jak ktos go skleci to ja zrobie jutro z rana ogłoszenia... Teraz zmykam z dogo mam straszny dzien w szpitalu siedziałam od 8-18 robili te chole... badania..wykryli połamane chrzastki w uchu w nastepny wtorek mam zabieg...Ten dzien był dla mnie okrony wiec nie chciała bym sie na kims wyrzyc słownie wiec ide spac :(Dobranoc Wszystkim odwiedzajacym Mailusia :)
  24. To moze tak? Mailo to 5-letni mały piesek. Waży około 8 kg. Jest łagodny i bardzo towarzyski. Ma ładnie umaszczone futerko i wesołe oczka. Na zdjęciach jest akurat po strzyżeniu. Kocha ludzi i lubi spacerki. Zanim trafił pod naszą opiekę, przebywał w schronisku w Białej Podlaskiej.Jest to psiak po przejsciach,był biedny, bity,opuszczony i nie potrafił sobie znalesc miejsca,na człowieka reagował agresja.Kiedys jakis człek wyzadził mu bardzo wiele krzywdy psiak nie ma wszystkich zabków z lewej strony ma lekko uszkodzona warge oraz nie ma oczka :( Dzieki pomocy naszym wspaniałym wolontariuszaka,psiak zmienił sie nie do poznania sam przychodzi do człowieka i prosi sie o mizianie. Teraz czeka na odpowiedzialny dom i kochającego właściciela. Mailo to psiak o wspaniałym charakterze. Ładnie jeździ samochodem oraz chodzi na smyczy. Jest nauczony czystości w domu. Wielkość: mały, ale nie mini w kłębie 35cm. Waga: 8 kg. Charakter: wesoły, żywiołowy, energiczny. Do ludzi: lubi się przytulać. Łagodny do swoich. Czasami podgryza zdarza mu się obcych. Do innych psów i suczek: toleruje, lubi. Do kotów: toleruje. Do dzieci: trudno sprawdzić, ale lepiej dom bez dzieci. Potrafi ładnie chodzić na smyczy: tak. Zachowuje czystość w domu: tak. Umie przychodzić na zawołanie: tak. Inne: bardzo lubi brykać po ogródku, uwielbia spacery, lubi zabawy choć ciężko mu zacząć, wiec trzeba go zachęcać. Lubi jazdę samochodem. Pielęgnacja: daje sobie czyścić uszka i zaglądać ale tylko swojemu opiekunowi, pozwala zaglądać w ząbki i czesać się oraz kąpać. Nie przepada za dotykaniem swojego ogonka. Miewa czasami swoje humorki . Zdrowie: ogólnie zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony. Kastrat.
  25. [quote name='Dogo07']A czy wiek Mailo to nie 4-5 lat ? Siedem jak napisała Paja, to chyba za dużo.[/QUOTE] na stronie schroniska pisze 3 lata i 9 miesiecy w temacie pisze 4-5 lat + jako 2 letni pies trafił do schroniska wiec ustalmy wkoncu ile? Bo wczoraj juz poprawiłam czesc tekstu i poleciały pierwsze ogłoszenia...
×
×
  • Create New...