-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dexterka
-
Ferduś jutro jedzie do nowego domku we Wrocławiu. Serdecznie dziękuję cioteczce Poker za mega szybką organizację wizyty przedadopcyjnej. Nasze dwa zagłodzone jamniki zmieniły się w "grubaski" , trafiły do super rodzin ich historia zakończyła się happy endem:) Ps [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94988-fiorsteinbock"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94988-fiorsteinbock"][B]fiorsteinbock[/B][/URL] a z Tobą bardzo chętnie piwko przy reggae wypije:)
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
biedna Igunia:( Czy karmelcia się odezwała?/ Zwróciła pieniążki za dt Igi? Na pewno przydadzą się innej bidzie... -
A teraz Matylda - matka Ferdka wiecej przerażających zdjęć tutaj [url]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Jamniki#[/url] [IMG]http://i50.tinypic.com/33mbfqv.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/25n3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2nuud92.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/fnb51y.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/345e82g.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/ruz5lf.jpg[/IMG] zdjęcie z nowego , cudownego domku:) [IMG]http://i50.tinypic.com/2ll28gp.jpg[/IMG]
-
już pora , abym przedstawiła Wam cudowną metamorfozę moich tymczasowiczów:) Oto dwa zagłodzone jamniki , które końcem listopada trafiły do mnie na dt. Ich historię można poznać tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236759-Dwa-zagłodzone-jamnikowate-nieszczęścia-mają-dt-tylko-do-końca-roku[/URL] [URL]http://www.facebook.com/events/463725153686393/[/URL] więcej zdjęć tutaj [url]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Jamniki#[/url] Najpierw Ferdek [IMG]http://i50.tinypic.com/2uhbq7p.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/b4w54w.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/73pbw3.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1zf5551.jpg[/IMG] a tak wygląda teraz: [IMG]http://i50.tinypic.com/2yvufzp.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2dv3j2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30n860i.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/ztdrfc.jpg[/IMG]
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
ja również zaglądam z nadzieją... -
MAKS z Dębowej szuka domu - k/Kędzierzyna-Koźle
dexterka replied to Sarenka71's topic in Już w nowym domu
witaj Maksiu:)- 8 replies
-
- do adopcji
- kędzierzyn
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
wow taki z niego maluszek?? Ferdek waży koło 11 kg..
-
melduję się u Grafita.
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Ja prosiłam dziewczyny z Opola o pomoc w poszukiwaniu Igi a także o rozwieszanie plakatów ale moja prośba pozostała bez echa.Nie wiem co w tym Opolu się dzieje ale totalna znieczulica jest jeżeli chodzi o pomoc.[/QUOTE] bylam w suchy borze i rozwiesiłam plakaty- zarówno tam jak i w wiosce obok. jak przejrzysz ten wątek to znajdziesz moją relację. Niestety nie było żadnego odzewu na ogłoszenia. w suchym borze również nikt nie wiedział,że suczka zaginęła... -
ale super wieści:) Moja Matylda też dzisiaj jedzie do nowego domku:) Ewelinaa a nie chciałabyś przygarnąć na dt Ferdka? Nie mamy co z nim zrobić początkiem nowego roku:(
-
cudna:) trzeba jej zrobić ogłoszenia i na pewno znajdzie dobry dom.
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='abra43']Czyżby pobiegł do schroniska?[/QUOTE] pognał do przedschroniskowego domu. podobno jego wlasciciele od pol roku go szukali -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
zaglądam z nadzieją... przy okazji Willy się znalazł- pobiegł prosto do swojego "starego" domku. właściciele podobno długo go szukali..... -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
szukają:( ale czy znajdą?? znowu dt okazał się być nieodpowiedzialny.... -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ja to mam jakiegoś pecha do wątków:( Staruszek Willy z mojego banerku właśnie zwiał z dt:( -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
dexterka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
a czy nikt nie kontaktuje się telefonicznie z karmelcią?? ona też nie ddzwoni?? ja tego nigdy nie zrozumiem!! gdyby mi uciekł pies z dt to wyrwałabym sobie wszystkie włosy z głowy!! jak można tak psa i wszystkich angażujących się w znalezienie Igi olać???!!!!!!! -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
dexterka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
znalazł się?? a tak się cieszyłam,że trafił do dt... w schronisku pewnie było mu zimno , ale był bezpieczny:( -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
dexterka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
ja już chyba nie zniosę kolejnego poszukiwania psa:( Gosia daj znac jak będziesz coś więcej wiedziała!!