Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. Ferduś jutro jedzie do nowego domku we Wrocławiu. Serdecznie dziękuję cioteczce Poker za mega szybką organizację wizyty przedadopcyjnej. Nasze dwa zagłodzone jamniki zmieniły się w "grubaski" , trafiły do super rodzin ich historia zakończyła się happy endem:) Ps [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94988-fiorsteinbock"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94988-fiorsteinbock"][B]fiorsteinbock[/B][/URL] a z Tobą bardzo chętnie piwko przy reggae wypije:)
  2. biedna Igunia:( Czy karmelcia się odezwała?/ Zwróciła pieniążki za dt Igi? Na pewno przydadzą się innej bidzie...
  3. dexterka

    Metamorfozy

    A teraz Matylda - matka Ferdka wiecej przerażających zdjęć tutaj [url]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Jamniki#[/url] [IMG]http://i50.tinypic.com/33mbfqv.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/25n3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2nuud92.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/fnb51y.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/345e82g.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/ruz5lf.jpg[/IMG] zdjęcie z nowego , cudownego domku:) [IMG]http://i50.tinypic.com/2ll28gp.jpg[/IMG]
  4. dexterka

    Metamorfozy

    już pora , abym przedstawiła Wam cudowną metamorfozę moich tymczasowiczów:) Oto dwa zagłodzone jamniki , które końcem listopada trafiły do mnie na dt. Ich historię można poznać tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236759-Dwa-zagłodzone-jamnikowate-nieszczęścia-mają-dt-tylko-do-końca-roku[/URL] [URL]http://www.facebook.com/events/463725153686393/[/URL] więcej zdjęć tutaj [url]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Jamniki#[/url] Najpierw Ferdek [IMG]http://i50.tinypic.com/2uhbq7p.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/b4w54w.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/73pbw3.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1zf5551.jpg[/IMG] a tak wygląda teraz: [IMG]http://i50.tinypic.com/2yvufzp.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2dv3j2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30n860i.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/ztdrfc.jpg[/IMG]
  5. ja również zaglądam z nadzieją...
  6. Mati pozdrawia z nowego domku:) [IMG]http://i49.tinypic.com/2uhl734.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/dzwgw4.jpg[/IMG]
  7. wow taki z niego maluszek?? Ferdek waży koło 11 kg..
  8. melduję się u Grafita.
  9. dziękuję cioteczki:) OFF [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94988-fiorsteinbock"][B]fiorsteinbock[/B][/URL] moim miastem rodzinnym jest Nowa Ruda , a do Bielawy jeździmy co roku na festiwal:)
  10. Ferduś może jeszcze przez jakiś czas zostać u mnie. Mąż się nim zajmie:) Szukam mu intensywnie domku, bo mój Dex go nie akceptuje i muszę je izolować. Zapraszam na wydarzenie i proszę o udostępnianie
  11. zrobiłam Ferdusiowy wydarzenie:) Moje pierwsze wydarzenie... Zapraszam:) [url]http://www.facebook.com/events/463725153686393/[/url]
  12. dzisiaj Matylda pojechała do nowego , cudownego domku!! Przyjechała po nią cała rodzinka- zarówno ludzka jak i psia!! A Ferdziu dalej czeka...
  13. [quote name='Anula']Ja prosiłam dziewczyny z Opola o pomoc w poszukiwaniu Igi a także o rozwieszanie plakatów ale moja prośba pozostała bez echa.Nie wiem co w tym Opolu się dzieje ale totalna znieczulica jest jeżeli chodzi o pomoc.[/QUOTE] bylam w suchy borze i rozwiesiłam plakaty- zarówno tam jak i w wiosce obok. jak przejrzysz ten wątek to znajdziesz moją relację. Niestety nie było żadnego odzewu na ogłoszenia. w suchym borze również nikt nie wiedział,że suczka zaginęła...
  14. ale super wieści:) Moja Matylda też dzisiaj jedzie do nowego domku:) Ewelinaa a nie chciałabyś przygarnąć na dt Ferdka? Nie mamy co z nim zrobić początkiem nowego roku:(
  15. cudna:) trzeba jej zrobić ogłoszenia i na pewno znajdzie dobry dom.
  16. dziękujemy serdecznie za życzonka i również życzymy Wesołych Świąt i znalezienia cudownych domków dla Waszych podopiecznych:)
  17. [quote name='abra43']Czyżby pobiegł do schroniska?[/QUOTE] pognał do przedschroniskowego domu. podobno jego wlasciciele od pol roku go szukali
  18. zaglądam z nadzieją... przy okazji Willy się znalazł- pobiegł prosto do swojego "starego" domku. właściciele podobno długo go szukali.....
  19. szukają:( ale czy znajdą?? znowu dt okazał się być nieodpowiedzialny....
  20. dziewczyny ja to mam jakiegoś pecha do wątków:( Staruszek Willy z mojego banerku właśnie zwiał z dt:(
  21. a czy nikt nie kontaktuje się telefonicznie z karmelcią?? ona też nie ddzwoni?? ja tego nigdy nie zrozumiem!! gdyby mi uciekł pies z dt to wyrwałabym sobie wszystkie włosy z głowy!! jak można tak psa i wszystkich angażujących się w znalezienie Igi olać???!!!!!!!
  22. znalazł się?? a tak się cieszyłam,że trafił do dt... w schronisku pewnie było mu zimno , ale był bezpieczny:(
  23. ja już chyba nie zniosę kolejnego poszukiwania psa:( Gosia daj znac jak będziesz coś więcej wiedziała!!
×
×
  • Create New...