Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Bardzo dziękujemy!!! Wasze psy też tak cierpią Pik dostaje histerii biega po całym domu trzęsie się jak w malignie chwilę go uspokoję i znowu petarda i wszystko od początku :shake:
  2. to tylko propozycja wszystko zależy od mojego Pika
  3. to poczekam na info jeżeli nie ma problemu z innymi psami i nie jest dominujący to może bym mogła zostać dt
  4. trochę za daleko a bez info o nim ani rusz moje dwa to ciężki przypadek
  5. kocham te oczy takie mądre i kochane a szpagat bezcenny:loveu:
  6. szkoda że Jastrzębie Zdrój:-(
  7. Bianko dokonujesz cudów bez ciebie Fiony by już nie było a tak jest chociaż kochana na koniec inne staruszki nie mają tyle szczęścia dogorywają zapomniane w schronach
  8. mam nadzieje że uda mi się powiększyć stado
  9. nie wyobrażam sobie dnia jak przyjdzie nam się rozstać .....mam nadzieję że mamy jeszcze kilka lat razem
  10. śliczne foty prawdziwy jamniczy raj:loveu: piękna prawdziwa choinka zazdroszczę zapachu
  11. śpij spokojnie malutki i wybacz nam proszę:-(
  12. my to nic gorzej jak atakuje Maks
  13. u mnie Pik ale on nawet nie zawarczy tylko atakuje
  14. może zainwestują w chip lub adresatke
  15. Maksiu po wizycie dostał jeszcze zastrzyki kontrola za tydzień na szczęście brak kaszlu ale tak się dobrze czuje że na spacerze myśli że jest kozicą górską a nie 14 letnim jamnikiem:evil_lol:
  16. mocno wymiziane mój Pik pokochał marcypan:-o
  17. śle duzo zdrowia choć u nas psy chore nie ludzie
  18. Pik lepiej Maks nie kaszle leki zaczęły działać ale na spacerze się dusi jutro znowu doktor
  19. ale całuśnie :loveu:
  20. tak Amiku nuttela jest najlepsza
  21. zdjęcia kąpielowe boskie jak one spokojnie stoją
  22. człowiek uczy się całe życie
×
×
  • Create New...