Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Harnaś piękny kocham konie pierwszy raz siedziałam na grzbiecie w wieku 16 tygodni miłość na całe życie ,Muszka wygląda na małego terrorystę ,Dumcia gospodyni domowa:loveu:
  2. [IMG]http://images38.fotosik.pl/1908/a8ba80b4bbb833d5gen.jpg[/IMG]
  3. spóźnione foty chorego uszka [IMG]http://images46.fotosik.pl/1918/2c5bd9090f14ac3cgen.jpg[/IMG]
  4. Bianco zdrowia mnie też rozkłada mizianko dla stada
  5. Wszystkiego dobrego Ganga życzą Maksio i Pik i ich ludzkie stwory[IMG]http://forum.we-dwoje.pl/files/bukiet_820.gif[/IMG]
  6. całym sercem jestem z wami dziękuję Boni za wspaniałą opiekę nad Kacperkiem
  7. miłość w powietrzu
  8. Anitko fajnych macie urzędników
  9. słodkich snów ciocie walczę z komputerem od 13 na razie wygrywa martwy twór
  10. od nowego roku mam wesoło jutro zdjęcie Pikusia z plastrem widok żałosny
  11. dziękujemy Maksio wyraźnie lepiej za to Pik tak walczył z uchem że ma ranę i krwawi:shake:
  12. Wesoło macie dwa uparte dziady:razz:
  13. staram się elokwentnie nie przeklinać choć epitety cisną się na usta
  14. Antoni przystojna z ciebie bestia;)
  15. zawsze można prosić o pomoc poszukać psu innego domu czasem nawet schron to lepsza opcja.A to co zrobiono tej suni to bestialstwo:angryy:
  16. Staruszki są takie rozbrajające i delikatne patrzysz w ich oczy i widzisz duszę.Dlatego nigdy nie zrozumiem jak można się pozbyć psa bo jest stary:angryy:
  17. Maksuś ostatni rok tak posiwiał widać jego 14 lat lub więcej
×
×
  • Create New...