[IMG]http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg[/IMG]Wesołych, rodzinnych świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzą Maksio,Pikuś i Mika z rodziną
[COLOR=#ff0000][FONT=arial black]Wesołych ,rodzinnych świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzą Maksio, Pikuś oraz Mika z rodziną [/FONT][/COLOR][IMG]http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg[/IMG]
[COLOR=#0000FF][FONT=comic sans ms][B]Wesołych świąt ,dużo zdrowia i szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku życzą Maksio i Pikuś oraz Mika z rodziną [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg[/IMG]
[IMG]http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg[/IMG][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]Wesołych, zdrowych i rodzinnych świąt życzą Maksio, Pikuś i Mika z rodziną [/COLOR][/B][/SIZE]
nie którzy mają chyba za dużo czasu wychodzę z założenia że jak nie chcę pomagać to nie przeszkadzam innym którzy to robią .Mam nadzieje że ta osoba jest z siebie dumna i pławi się w samouwielbieniu .Mam pytanie czy mogę wpłacić na konto fundacji grosz z dopiskiem Frodo
wszech obecna komercja ja wychowałam się w latach 80 wtedy to była radość .W domu nadal wiele rzeczy robimy sami oprócz makiełek nadal tradycyjnie wszystko własny wyrób.
Człowiek stara się trzymać tradycji ale chyba robię się stara bo to wszystko takie coraz szybsze i bezuczuciowe a może tylko ja tak mam