Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. [IMG]http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg[/IMG]Wesołych, rodzinnych świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzą Maksio,Pikuś i Mika z rodziną
  2. [COLOR=#ff0000][FONT=arial black]Wesołych ,rodzinnych świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzą Maksio, Pikuś oraz Mika z rodziną [/FONT][/COLOR][IMG]http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg[/IMG]
  3. [FONT=arial black]Wesołych rodzino-jamniczych świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzy Maksio ,Pikuś z Miką [/FONT]
  4. śliczny jesteś Kacperku !![FONT=arial black]​Zdrowych i spokojnych świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzy Maksio ,Pikuś i Mika[/FONT]
  5. [COLOR=#0000FF][FONT=comic sans ms][B]Wesołych świąt ,dużo zdrowia i szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku życzą Maksio i Pikuś oraz Mika z rodziną [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg[/IMG][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]​Wesołych, zdrowych i rodzinnych świąt życzą Maksio, Pikuś i Mika z rodziną [/COLOR][/B][/SIZE]
  7. Maksolek się zaczął dusić i pojechał biegiem do doktora :-(
  8. trzymaj się malutki dzięki Hope2 wraca mi wiara w ludzi
  9. ok w poniedziałek coś nadam
  10. nie którzy mają chyba za dużo czasu wychodzę z założenia że jak nie chcę pomagać to nie przeszkadzam innym którzy to robią .Mam nadzieje że ta osoba jest z siebie dumna i pławi się w samouwielbieniu .Mam pytanie czy mogę wpłacić na konto fundacji grosz z dopiskiem Frodo
  11. to nie tylko twoje ulubione aż łza się w oku kręci tyle wspomnień
  12. wiecie co kupimy sobie gdzieś teren i zrobimy wioskę jamników
  13. ręce mi opadły jak można i tylko psy cierpią przez ludzką zawiść
  14. Anita podziwiam cię bo ja bym przeszła do rękoczynów nad głupimy bez serca ludźmi
  15. liczę na to będzie jak Maksem czy Pikem po prostu się znajdzie
  16. dziękujemy :loveu:
  17. przyzwyczai się do furosemidu mój Pik też dostaje na początku posikiwał teraz już nie
  18. wszech obecna komercja ja wychowałam się w latach 80 wtedy to była radość .W domu nadal wiele rzeczy robimy sami oprócz makiełek nadal tradycyjnie wszystko własny wyrób. Człowiek stara się trzymać tradycji ale chyba robię się stara bo to wszystko takie coraz szybsze i bezuczuciowe a może tylko ja tak mam
  19. staram się bo jakoś nie mam w tym roku nastroju na święta:shake:
  20. Pik też miał mieć zdjęcie w czapce ale odmówił współpracy skulił się i uciekał przynajmniej tym razem nie gryzł:roll:
  21. oj Muszka podpadła:cool3:
  22. Maksiu pozdrawia ciocie Bianke [IMG]http://images50.fotosik.pl/1794/bbe7dbe97de5c4a1gen.jpg[/IMG]
  23. już naprawiam uff już powinny być [IMG]http://images46.fotosik.pl/1896/a7327cf07af5be1dgen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...