Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. i choinka w wersji nowoczesnej[IMG]http://images44.fotosik.pl/536/13f33b25ceb1f47egen.jpg[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/1888/76bac8afc0c9f6cagen.jpg[/IMG]
  2. kilka nowych zdjęć i dowodów na to ja u mnie męczą jamniki ;) [IMG]http://images36.fotosik.pl/320/f490b40d9e4c78ebgen.jpg[/IMG][IMG]http://images50.fotosik.pl/1794/bbe7dbe97de5c4a1gen.jpg[/IMG]
  3. tak jak mój Pik ale ciastka i czekolada plus przysmaki to pierwszy
  4. przytulam Bianco brak tych aniołków Fionka odżyła
  5. drzemka na dywanie czyli jamniki ofiarą porządków świątecznych;)
  6. kocham Janis przed świętami mnie melancholia dopada
  7. zostanie u ciebie na pewno ja szukam trzeciego teraz żałuję że przegapiłam tego słodkiego maluszka
  8. mocno przytulamy Berni i gorąco pozdrawiamy całusy dla Amelki a Max to tak u ciebie na stałe?
  9. trzymam kciuki za dom nie ma jak własne podwórko :lol: a remont powoli zrobicie po swojemu .A co do Atosa nikt nie jest alfą i omegą mój Kacperek by żył jak bym nie słuchała weta i jego bzdurnego leczenia to samo Pik lekarz upierał się przy fortekorze co 2 tygodnie miał wodobrzusze i zabieg wkułam się dostaje lotensin i mamy już 6 miesięcy spokoju
  10. kocham ich mają najcudowniejsze dt pod słońcem
  11. cudowne te twoje trio :loveu:
  12. [video=youtube;PRgYvBdICh0]https://www.youtube.com/watch?v=PRgYvBdICh0&feature=related[/video] trochę klimatycznie i nastrojowo kocham to a wy?
  13. mamusia śliczna maluszki też
  14. patrzę po fundacjach chciała bym bide ze schronu ostatnio była śliczna sunia w Szczecinie ale się spóźniłam będzie jak z Pikiem przypadek
  15. planuje niestety to musi być specjalny jamnik kiedyś Maks był kłopotliwy dla innych psów teraz Pik tylko w jego wypadku jest histeria i ataki bez ostrzeżenia gryzie do krwi więc to musi być specjalny jamnik czyli piesek do góra 12 miesięcy najlepiej po kastracji obyty z innymi psami nie dominujący czyli pies nie możliwy
  16. my też wszystkich pozdrawiamy Pikuś szykuje warunki do konkursu na 3 jamnika :cool3:
  17. Piękne nawet rozczochrane:loveu:
  18. prawda posiadam 2 i polecam planuje dostać trzeci
  19. [COLOR=#ff8c00][FONT=comic sans ms][SIZE=4]życzymy cudownych kolejnych lat!!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]
  20. chłopie Gratki u mnie impreza 6 lutego Pikuś
  21. Amik w kołderce bezcenny a kubraczki śliczne:loveu:
×
×
  • Create New...