Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Kiedyś ktoś lub coś musiał ją złamać .Zrosła się ale jest krzywa .Na początku po adopcji były konsultacje u wetów ale stwierdzili że nie warto łamać jest słabsza i krzywa , robiliśmy rehabilitację i pomogło najprawdopodobniej źle skoczył lub poślizgnął się na płytkach. I skakał na trzech masaż nie pomógł musiało go boleć bo dał się nosić na rękach .Jest trochę lepiej zobaczymy jutro
  2. polowanie odłożone Pikuś znowu ma chorą nóżke:-(
  3. dziś uciekają przed aparatem niestety zero współpracy jutro znowu będę polować
  4. porobie fotki zawsze po praniu im mówię że wyglądają puszyście jak kokolino
  5. buziaki ma ładnie wygojone tylko musi trzepać nie na darmo nazywam go rudą mendą dziś było pranie jamników puszyste są:evil_lol:
  6. najpierw z antybiotykiem teraz cyn żeby zaschło i wszystko się goi a potem Pikuś robi helikopter z stópek pęka
  7. piją algi Maksiu bardzo lubi , Pikuś trzepie uszkiem i ranę otwiera jest coraz mniejsza ale plasterek i maść musi być. Leki bierze biegunki brak , karmy nie lubi , apetyt jest , wesoły też.Tylko jego pani jeden dzień osiwieje .:roll:
  8. Jasieńko słodki leniuch z ciebie:loveu:
  9. do ............ Marcel u mnie też się nie dzielą o diecie mówią klusek na mnie wołają obrażony Maks
  10. takie sobie z nadzieją na wiosnę .Makswel super leki zdziałały małe cuda nawet przytył (niestety) Pik za to znowu chory teraz trzustka doszła dostaje leki i specjalną karmę , uszko nadal z plastrem i tylko by w słońcu na dworze siedzieli
  11. prawdziwe jamniki :loveu: mają swoje priorytety
  12. cudownie oglądać jak taki stworek się otwiera ,uczy się jak być beztroskim psem
  13. boskie .......... uczciwy znalazca :roflt:
  14. Marcel chłopie trzymaj się chory Pik
  15. moja koleżanka też miała takiego kundelka sięgał kolana a głos miał bernardyna
  16. Iza była najgorsza kiedyś wyskoczyła przez okno z samochodu. Kacperek się poświęcał bo nie lubił jazdy samochodem jeszcze bardziej nie lubił jak wyjeżdałam
  17. Pik też tak robi szczególnie jak widzi rodzinę z dziećmi. Kacperek jak studiowałam w Poznaniu i wyjeżdżałam w niedziele na uczelnie to ukrywał się w samochodzie
  18. jego oczy wyglądają jak były u mojego Pika po zabiegu mój odzyskał wzrok fakt że nie pełnego kąta ale widzi
  19. Pik kocha jazdę samochodem z tej okazji tak się drze że wszyscy słyszą mamy samochód na sygnale:cool3:
  20. Mizianko dla całej bandy te małe zawsze chcą rządzić:evil_lol:
×
×
  • Create New...