Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Maksik ostatnio taki słabszy .Teraz się martwię bo 8 idę do szpitala , 9 mam operację .Szpital jest w innym mieście ,rodzice przyjadą w odwiedziny i psy zostaną same w domu .Aleks nigdy nie był sam , zawsze tak kombinujemy aby ktoś był w domu .Boję się ,że Aleks będzie nas szukać i denerwować Maksia .A przy jego sercu to na prawdę nie wskazane.
  2. Aniu będziesz płakać , przeklinać dobrze mieć kogoś na kim można się oprzeć i masz nasz aby się wyżalić .Śmierć jest częścią życia tylko to jest najtrudniejsza do zaakceptowania część .
  3. Aniu przytulam cię bardzo mocno i bardzo ci współczuję. Jasieńka walczyła do końca .Teraz nie ma dla niej bólu i strachu . Biegaj szczęśliwie za TM
  4. żegnaj maleńki spotkamy się za TM :-(
  5. przeszłam to samo z Pikusiem niknął w oczach , teraz Maks mimo apetytu coraz chudszy :-(
  6. piękne fotki pozdrawiam cały jamniczy domek :kiss_2:
  7. i spotkania sąsiedzkie
  8. Maksik woli kaloryfer
  9. z stare fotki z października Aluś korzysta ze słoneczka
  10. Maksia pokaz mody czyli jestem owieczka
  11. Gratuluję Melvin znalazł swój raj.
  12. to takie smutne myślę ,że Maksik już o ciemku czy zmierzchu nie widzi wcale , w dzień jeszcze jako tako .Ważne ,że nic go nie boli i ma apetyt .Choć mimo apetytu chudnie nie drastycznie ale schudł.
  13. Mam trochę smutnych wiadomości jak wszyscy wiemy nikt jeszcze nie wymyślił leku na starość .Maksik już nie słyszy jest coraz słabszy , zaczął się gubić myli pokoje zamiast do schodów wchodzi do sypialni i patrzy na ścianę , myli drzwi , zapomina gdzie stoi jego miska i szuka wody.Żal patrzeć na biedaka taki jest zagubiony.
  14. KOCE , kocyki , długopisy i wszystko dla psa http://www.dogomania.com/forum/topic/144074-troche-tego-i-owego-dla-zwierzynca-mojego-25listopada/
  15. Bianko twoje przetwory to klasa sama w sobie a nie przemysłowe nie wiadomo co .I cel szczytny , twoje powidła są ze śliwek nie z śliwek i innych owoców.Chętnych na pewno nie zabraknie.
  16. jeszcze mu tego brakowało jak by miał za mało chorób :-(
  17. biedny Tuptuś , Sara piękna .Ja tez mam ciągłe problemy z wstawianiem zdjęć polecam chrome albo dragon spisują się najlepiej przy nowym dogo
  18. sama mam takiego ok.17 w domu sama jamnicza słodycz
  19. całusy dla Jasieńki , Aniu trzymaj się najgorsze już za wami teraz będzie już tylko lepiej
  20. co słychać u Goliacika ?
  21. cudownie patrzeć na taki szczęśliwy jamniczy domek aż łezka się w oku kręci
  22. Aniu buziaki dla Jasi , nie jesteś złą pielęgniarką czasami pacjent woli zostać sam niż być zagłaskany z miłości
×
×
  • Create New...