Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Mam ogromną nadzieję,że tak jest.Nie wyobrażam innej opcji po tym co przeszły.
  2. Tak to ten piesek wiekowy.Państwo go bardzo pokochali.Cziko jest szczęśliwy w tym domu.
  3. No i popłakałam się po opowieści Bogusik. Żeby tak wszystkim psiaczkom się udało znaleźć takie domy. Aleks kochany,zadbany bardzo, zapewne się odwdzięcza opiekunom swoim psim sercem.
  4. Doriana jest cudna.Jej by się przydał DT na cito,ona tam zgaśnie w tym schronie.
  5. No właśnie Kofi zapadła w moje serce.Mam pewne uwarunkowania ze względu na mojego Miki.Miki nie toleruje,średnich, dużych psów obojętnie czy to jest suczka czy samiec.Nawet mamy problemy z sunią syna,która jest średniakiem.Po prostu już jest wiekowy,przeszedł sporo tymczasów i było okey,teraz jest inaczej.Mam nadzieję,że dogadają się z Kofi. Poker bardzo dziękuję za pomoc w przetrzymaniu suni u siebie.Ja dojadę najszybciej jak to będzie możliwe. Basi udało się załatwić transport do Wrocławia na 2 stycznia.Kofi ma dotrzeć do Poker a ja ją odbiorę. Z całego serca dziękuję za zaangażowanie, ogromną pomoc.Kofi założę wątek aby była widoczna i może znajdzie wokół siebie fanów.
  6. I ja też mocno zaciskam kciuki.Cudny Jogi niech zazna życia w swoim wreszcie domku.
  7. Domek wydaje się bardzo dobry,warto nawet zainwestować w transport. Napisałaś do black sheep?
  8. Nigdy nie trzeba wątpić,tracić nadziei,warto go nadal poszukiwać,plakaty,ogłoszenia.Niedawno przeczytałam o owczarku poszukiwanym przez trzy lata.Ludzie dali znać gdzie jest.I to ciekawe,że poznał ich,zadziwiające.
  9. Bardzo rzetelnie przeprowadza wizyty niufus1.Podałam na pw kontakt.
  10. Fajnie,że młodzi ludzie decydują się na starszego psa.Zazwyczaj młodzi szukają szczeniaka aby sobie go wychować i był z nimi jak najdłużej. Też bardzo dobrze,że pani Nussi będzie zabierać ze sobą do pracy bo ma takie możliwości.Oglądałam reportaż i teraz sporo Firm wyraża zgodę na zabieranie ze sobą psiaka do pracy. Teraz tylko trzeba trzymać kciuki za poniedziałek aby Nussi się spodobała bo zdjęcia to tylko zdjęcia.
  11. To co się doczytałam to ma za niski poziom dlatego jest wskazane podawanie leku.Wszystkie karty informacyjne z Bielska-Białej i z Nowej Soli będą przekazane przy adopcji. Hania tak napisała: "Szwy zdjęte po przepuklinie, ale musi nosić jeszcze ubranko, ponieważ są drobne ranki i Nussi za wszelką cenę chce je sobie lizać. Ponowne, kontrolne badanie tarczycy T4 wykazało, że wynik jest poniżej 1, a norma zaczyna się od 1,50, zatem chyba trzeba będzie wdrożyć leczenie farmakologiczne, ale przy Cushingu to wydaje się być drobiazg." Nussi jest wyjątkowo przebadana dosłownie na wskroś i zrobione wszystko to co było potrzebne.
  12. To bardzo przykra wiadomość ale trzeba autentycznie nie męczyć psa,dać mu spokojnie odejść bez bólu.
  13. I to,że dzięki Bogusik jest kontakt z adoptującymi i możemy te wszystkie psiaki co jakiś czas oglądać.Dużo radości to wnosi.
  14. Bardzo dobre.Nie sądziłam,że tak szybko ktoś się odezwie. Poker,bez Ciebie to chyba by się świat zawalił na dogo.DZIĘKUJĘ. Ja też trzymam kciuki.Oby to był ten domek dla naszej kochanej Nussi.
  15. Tam jest bardzo ciężko kogokolwiek znaleźć.Znalazłam black sheep (Kasia) - 34-205 Stryszawa blisko Wadowic.
  16. Ciekawe czy są jakieś zapytania o Nussi.Ktoś pomylił nr.tel.i zadzwonił o Nussi do ewu.
  17. Cudna wiadomość.Ogromnie się cieszę,że dwa psiaki wybyły ze schronu.Niech się im szczęści.
  18. Oczywiście,że podtrzymuje propozycję DT.Do Wrocławia dojadę i odbiorę sunię.
  19. Basiu,jaka decyzja?
  20. Tu Poker ma dużo racji.Jeżeli są chętni na adopcję suni to można to wykorzystać.Mogą pojechać do schronu np.po sprawdzeniu domu i podpisaniu umowy i dać suni DS.
  21. Ja zaoferowałam DT ale decyzja należy do Basi.Jeszcze chodzi o transport do Wrocławia.Do M. jest mi za daleko jechać.Do Wrocławia mam 100km i dam radę dojechać. Jeżeli jest tyle chętnych na sunię to może autentycznie wyadoptować ją ale do naprawdę dobrego,odpowiedzialnego domu.Uświadomić dom,że sunia wymaga na już kasy bo wet,sterylka,fryzjer i jeszcze nie wiadomo co po drodze wyniknie.Nie jest znany wiek suni.Na zdjęciu jest widoczny szary ząb a więc raczej nie może być bardzo młoda.Niech Basia decyduje,ja tylko zaoferowałam pomoc.
  22. No nie zna ale jak pisze Tysia to jest zainteresowanie sunią i ewu może podać,że jest w M.Pojadą i zaadoptują ją jacyś ludzie.W zasadzie być może to i dobrze bo wybędzie ze schronu.
×
×
  • Create New...