Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Dobrze,że jest w Klinice,ma stałą opiekę.Trzeba zrobić TSH i będzie wiadomo czy to jest tarczyca.
  2. Czekam na nr.konta i decyzję czy 50zł ma być rozłożone na pięć miesięcy czy też mam wpłacić jednorazowo.Nusi daj się resocjalizować a znajdziemy ci wspaniały domek!
  3. Czekamy na wyniki krwi one dadzą chyba pełny obraz co suni dolega.Misia jest u Ani czy dalej w Schronisku?
  4. Tak.Filipunio mój niunio jest szczęśliwy.To widać po fotkach.Dawno zniknął strach w jego oczach i cierpienie.Teraz rozkoszuje się nowym fajnym życiem.Nawet spanie na łóżeczku nie jest mu zabronione.A on tak kochał u mnie spać w łóżku.Ogromnie się cieszę.Filipunio będzie zawsze zalegał w moim sercu.Ech!!
  5. [quote name='Kana']Dziewczyny razem z tym nieborakiem do Gdańska ma jechać Hela z Krotoszyna, mamy tylko problem bo nie ma kto dowieźć i wsadzić do autka Beatki sunię, Czy jak ten maluch będzie jechać do Poznania to nie haczyłaby dobra dusza o Krotoszyn ?? :([/QUOTE] No nie bardzo,Kola ma być dowieziony z Wrocławia do Polkowic,następnie przez Głogów,Wschowę,Leszno,Nowy Tomyśl no i Poznań.Chyba,że Kola by jechał bezpośrednio z Wrocławia do Poznania to jedynie w Rawiczu by można zrobić przesiadkę psiakowi bo to najbliżej z Krotoszyna.Pisałaś i szukasz na transportowym wątku?
  6. No i co zawióżł i niby gdzie!!!!
  7. [quote name='Poker']Jeżeli to jest brzuch, to gdzie jest siusiak? A jeżeli szyja, to on chyba w żyrafę się zamienił.[/QUOTE] Oj!Pokerku,Pokerku rozśmieszyłaś mnie do łez ale Kochane Cioteczki proszę o cierpliwość,wszystko się wyjaśni jak Kola będzie miał fotki i wtedy oglądniemy go czy wszystko ma na miejscu.Jak nie zrobi fotek Demi to ja obiecuję,jak Kola dotrze do mnie będą na bank fotki i wiadomości.
  8. [quote name='Anula']Ja prześlę 50zł jednorazowo tyle tylko mogę,proszę na pw nr.konta.Stałej deklaracji na dzień dzisiejszy nie podejmuję się,chyba,że jakiś deklarowicz pójdzie do swojego domku.[/QUOTE] Tolu!Można moją deklarację rozłożyć na pięć miesięcy po 10zł.Jak uważasz tak aby było dobrze.
  9. [quote name='Poker']On jest do skóry ogolony?? Potrzebuje natychmiast ubranko . Czy to było bezwzględnie konieczne?? czy on na zdjęciu stoi na głowie, nie mogę przypasować żadnej części ciała. Nie będzie go swędzieć skóra od pcheł ,za to współczuję mu co się będzie działo jak sierść zacznie odrastać.[/QUOTE] Niestety tak wygląda pies ogolony i w kąpieli,prawie nie widać sierści.Ta ostatnia fotka chyba przedstawia grzbiet Koli i bliznę po wypadku.Myślę,że będą wstawione fotki Koli po wysuszeniu go i będzie wyglądał bardziej przyzwoicie.No i oczywiście na spacerek rano i wieczorem ubranko na cito bo może bardzo szybko przeziębić się a tym bardziej,że jak miał futerko to miało go co grzać a teraz zero.Jest już jesień a to pora bardzo zdradliwa szczególnie dla starszych piesków.No i oczywiście Kolę czeka dwa tygodnie drapanka aż sierść nie odrośnie około 1cm.No ale miejmy nadzieję,że Kola wszystko przetrzyma i pod troskliwym okiem Kosek będzie dochodził do siebie a my wszystkie cioteczki,może wujkowie będziemy obserwować Koli metamorfozę.Innej obcji nie ma.
  10. Biedny Kola ale musiały mu te wstrętne pchły dokuczać. Teraz tylko będzie lepiej,sierść szybko odrośnie a Kola pod cudowną opieką Koski będzie nabierał piękna bo to jest śliczny chłopak. Aby sierść szybko rosła i była lśniąca polecam Olekardin Omega 3-6-9,który zawiera olej rybi,oliwę z oliwek i witaminę E -kupuje się w Aptece.Naprawdę działa polecam.
  11. Ja prześlę 50zł jednorazowo tyle tylko mogę,proszę na pw nr.konta.Stałej deklaracji na dzień dzisiejszy nie podejmuję się,chyba,że jakiś deklarowicz pójdzie do swojego domku.
  12. Jestem na zaproszenie ale w tej chwili nie mogę pomóc.
  13. [quote name='mysza 1']Myślałam, żeby mu kupić zabawkę ale bałam się, ze się nałyka odłamków i będzie kłopot. Smakołyki to średnio, brzuszek może go boleć. Tylko jakieś niezniszczalne materiały to wtedy tak.[/QUOTE] Są specjalne twarde zabawki dla maluchów a także różnego kalibru kostki z wapnem,które wspomagają układ kostny.Ja mam rezydenta od malucha no ale zawsze ktoś był w domu i dzięki temu,że maluch miał różności w postaci zabaweczek i kostek zostały zachowane w należytym stanie nogi od krzeseł,od ławy i wszystkie drewniane meble.
  14. [quote name='megii1']Bo Magda nie ma czasu pisać:) Wszystko ok - kupy piekne, apetyt jest, maluszek się cieszy i już drze gazety także samopoczucie ma lepsze:) Może mu dam jakąś niezniszczalną zabawkę?[/QUOTE] Nie tylko niezniszczalną zabaweczkę trzeba koniecznie dać ale i kosteczkę do gryzienia aby nie skonsumował klatki -u maluchów wszystko jest możliwe!
  15. [quote name='arielka186']Poker, ja już pisałam tam o Koli- jak na razie spośród wystawców nikt chyba się nie odezwał... Ale widzę że dziewczyny mają jakiś plan...[/QUOTE] Ja też pisałam,ale jak zauważyłam przeważnie wszyscy uczestniczący w Wystawie są z woj.dolnośląskiego.
  16. Aniu dziękujemy za przybycie i za oferowanie pomocy,którą sunia potrzebuje na cito.Jeszcze raz bardzo dziękuję i witam wśród wspomagających rzeszę psiaków w potrzebie.
  17. Nawiązując do mojego powyższego postu bardzo proszę o zaglądnięcie na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214904-List-otwarty-w-spr.-wstrzymania-transportu-ps%C3%B3w-z-mieleckiego-schroniska-do-Niemiec[/url]
  18. Jeszcze bardzo proszę o dopisanie do listy: Tomasz Bebel-Polkowice woj.dolnośląskie
  19. [quote name='KOSKA']Informuję radośnie, że za uprzejmością 'anuli' Kola zostanie dowieziony z Wrocławia do Poznania, gdzie wymienimy się skarbami. Teraz to tylko kwestia dowiezienia małego do Wrocławia, a z tym chyba nie będzie problemu jeśli przebywa w tych okolicach? [U]nasze ustalenia:[/U] gdańsk- poznań => KOSKA wrocław- poznań=> anula okolice wrocławia- wrocław => ? (chętny poszukiwany)[/QUOTE] Koska trochę pokręciłaś -plan jest taki : Ktoś musi dowieźć Kolę do Poznania i wtedy Kola będzie przekazany bezpośrednio Kosce albo Kola musi być dowieziony do Polkowic(Wrocław-Polkowice-100km) a ja dowiozę Kolę do Poznania i przekażę Kosce.
  20. Ja też kibicowałam Frajduni byłam przy niej w zlotach i upadkach.Frajduniu kochana wszystkiego najlepszego w nowym domku.
  21. Sunia chyba jest w typie rasy maltańczyk.Jest śliczna.Cieszę się,że jej pomogliście.Kiedyś czytałam na Dogo,że kupę psów wałęsa się w Grecji szukając pożywienia.
  22. Wracając do mojego powyższego postu podaję link może ktoś chce pomóc i podpisać? [url]http://www.dogomania.pl/threads/214904-List-otwarty-w-spr.-wstrzymania-transportu-ps%C3%B3w-z-mieleckiego-schroniska-do-Niemiec[/url]
  23. Bardzo proszę o dopisanie mnie i mojego TZ do listy. Anna Bebel i Zenon Bebel-Polkowice woj.dolnośląskie. A Prezydent Mielca powinien zastanowić się nad swoją decyzją chcąc żyć z czystym sumieniem.W naszym kraju to jest jakiś koszmar.Nieodpowiedni ludzie na tak odpowiedzialnych stanowiskach!
  24. Nie bardzo rozumiem gdzie mam umieścić swój podpis.Jestem też bardzo przeciwna wywożeniu psów do Niemiec.Proszę o rozwinięcie tego tematu.
  25. A może TOZ by skierował jakąś petycję w tej sprawie do Sądu.
×
×
  • Create New...