-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Anula a Twój TZ wie co Liwi? Pamiętam jak mówił na parkingu , że już tymczasów nie bo szkoda psiaków :)[/QUOTE] Wie,wie sam się domagał aby mu pokazać fotki Liwii bo powiedział,że nawet nie wie po jakiego piesia będzie jechał,natomiast Reksio to miała być z zaskoczenia niespodzianka,no ale obędzie się bez niespodzianki.Mój TZ ma dobre serce tylko tak czasami marudzi.Filipka sznaucerka też zawiózł bez słowa do Olkusza do nowego domku i rozmawiał z Państwem aby nie zrobili mu nigdy więcej krzywdy bo to był bardzo skrzywdzony pies przez ludzi a więc nie jest źle.A w Misiu-Filipku był wręcz zakochany-rozważał pozostawienie go z nami.W domu wszystkie tymczaski go kochają chyba więcej jak mnie. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewtos']Dopisałam info do wcześniejszego swojego posta . oczywiście,że ze smakiem bo Liwia wszystko zjada ze smakiem :lol:.Dostała Dolpac.[/QUOTE] To fajnie może Liwię opuszczą niepożądani goście.Ewuś!spisałaś się na medal.Dzięki. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewtos']Ok , wracając do domu kupię tabletki i na obiadek podam. Coś do kontenerka też znajdę.[/QUOTE] I jak!Liwia ze smakiem spałaszowała Dehinel Plus czy wet zalecił coś innego? -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Anula replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Nilsson']Misia zjadła,ale na leżąco,główka się jej trzęsie.:-([/QUOTE] Kurde szkoda mi Misi.A już surowica dotarła,może podanie surowicy uratuje Misię. -
[quote name='xxxx52']jak nie wiesz gdzie psy z twojego schroniska pojechaly to wsiadaj w pociag to Ciebie oprowadze i co nieco pokaze,zebyc nie szukala dziury w calym. Poza tym ty i inni ,ani ja nie musza wiedziec gdzie psy mieleckie sa ,gdzie sa adoptowane.To jest sprawa miedzy szefostwem schroniska ,wladzami miasta i wet ,a DNH.Nie macie zaufania do wladz ,to byly wybory i co zostali na swoich stolkach? Ps nim pojedziecie do Niemiec na kontrole 68 psow z Mielca ,proponuje zboczyc z trasy i odwiedzic schronisko w Bialogardzie ,ktore jest pod kierownictwem p.Harlacza ,tam brakuje 300 psow i nie wiadomo kto je adoptowal ,gdzie sa?[/QUOTE] A skąd u Ciebie taka zajadłość ja rozumiem,że jesteś podenerwowana wypowiedziami tu na wątku ale czy nie przesadzasz.Wiem,że starasz się bronić swoich racji,zresztą jak każdy tu na wątku.Jeżeli Cię uraziłam moim postem albo sprowokowałam to bardzo Cię przepraszam.
-
Oczywiście,że dyskusja odeszła trochę od tematu wątku.Ja mam ogromny żal,że nikt nie liczył się z naszą petycją i do tej pory nie ma nawet wyjaśnienia w tej sprawie.Niektórzy są szczęśliwi,że pozbyli się problemu w postaci psów a niektórzy są zbulwersowani co się teraz z tymi psami dzieje.Bo nie wiadomo gdzie teraz te nasze psy przebywają,na bank nie zostały rozwiezione do siedemdziesięciu domów stałych bo to jest nie możliwe przynajmniej w moim wyobrażeniu.
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewtos']Czy masz kontakt z kimś ,kto wie czym Liwia była odrobaczana i czy 2x, może trzeba powtórzyć ,bo dziś były robaki. Dziś też po raz pierwszy od czasu przyjazdu jechała samochodem. Jest bardzo ciekawska , wspina się do okien , wędruje,przeciska się do kierowcy.To zupełnie inny pies, minął stres i skończyły się zabiegi. Również dziś oszczekała sąsiada:evil_lol:, to był jej pierwszy dźwiękowy sygnał odkąd ją zobaczyłam. Może jakiś transporter można by pożyczyć? na pewno było by bezpieczniej. P.S Na dogo do 16 ,będę z doskoku.[/QUOTE] Ewa!Jeżeli chodzi o odrobaczanie schroniskowe to jest pod wielkim znakiem zapytania i wątpię czy ktoś odpowie na to pytanie.Bardzo Cię proszę skocz do weta po Dehinel Plus.Podaje się 1 tabletkę do 10kg psa,jeżeli inwazja jest duża to po 2 tygodniach następną tabletkę.Gdybyś mogła jej podać to by było super,ja mam w domu jeszcze jedną to bym podała po dwóch tygodniach.Dehinel Plus likwiduje:nicienie żołądkowo-jelitowe,i tasiemca. Transporterek będzie miał baksio-Arek a więc Liwia będzie jechała w transporterku.Arek wchodzi na Liwii wątek,że spoko. -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Co u naszego Kolinka słychać!Wiem,że chyba nic,je ,śpi i się ma dobrze,no ale może jakieś nowe wieści są! -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Ach,kochane cioteczki!Jak dobrze,że już właściwie sprawy transportowe dograne.To tylko teraz czekać do piątku...!Dwa pieski będą wyrwane ze schronu...Tylko się cieszyć i dziękować osobom,które się w to zaangażowały!!![/QUOTE] Tak w pomoc Reksiowi i Liwii dużo osób się zaangażowało -opiekę,wyciągnięcie ze schronu,transport.Nie wiem jak mam już wszystkim dziękować.Wiem jedno wszyscy są kochani i o wielkim sercu.Bardzo,bardzo dziękuję-tylko teraz aby pieski szczęśliwie dojechały do domów. -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
Anula replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
A ja trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji odebrania reszty psów!A co z tą kózką co stoi na czarnej ziemi to też jest dla tego umęczonego zwierzęcia Koszmar no i lisek bidula w tej klatce! -
Nie wiem czy były wstawiane tu dwa spaniele -Schronisko Radysy k/Piszu. [IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg[/IMG][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214498-Cuda-cude%C5%84ka-ze-schroniska-w-Radysach/page18[/url]
-
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
Anula replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='ida47']zostalo zabranych 5 pieskow , boksio , prawie jamnisia , wyzlica , i 2 spanielki to aktualne dane ,[/QUOTE] A co z plaskatymi i kotami bo pogubić się można. -
[quote name='handzia']Doszło i jest wpisane, tylko agusiazet przekręciła troszkę Twój nick. Agusiu popraw w pierwszym. Nie anula99 tylko[B] Anula[/B] :)[/QUOTE] Dzięki bo myślałam,że nie doszło.
-
A moje 50zł doszło bo nie ma tych pieniążków na pierwszej stronie? Przelew poszedł 23.09.
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']oGLĄDAM TE ZDJĘCIA I SZALEJU DOSTAJE! TEN PIES NA PRAWDĘ MNIE URZEKŁ. PEŻOCIK / KOLINEK NO NORMALNIE CUDO, AZ BRAK MI SŁÓW. I nie ma co, ale opiekunkę ma też pierwsza klasa! :) Bardzo dziękuję za okazane mu serce:)[/QUOTE] Miałam sposobność a zarazem zaszczyt poznać Beatkę to dusza a nie człowiek!Kolinek wygrał los na loterii! -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']tak, był właśnie w tą niedzielę jak już wiedzieliśmy, że coś się szykuje to taki staruszek spokojny był TYLKO raz od 6 lat uwierzycie[/QUOTE] No to mnie teraz załatwiłaś jestem ugotowana - to tyle ten umęczony pies przesiedział w schronie i był tylko raz na spacerze! A masz jego fotkę może byś mogła wstawić na tym wątku bo przecież to będzie towarzysz podróży Liwii. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Lucynka pisała do mnie, że ma Ci wszystko napisać gdzie i jak , ja to chyba odpsapnę jak już wszyscy będziecie na miejscu , trochę się obawiam o Reksia on jest w schronisku od 2005 roku nie wiem jak on będzie się zachowywał w aucie , ale chłopakowi poszczęściło pojedzie do Pani prezes fundacji :)[/QUOTE] A Reksio chociaż raz był na spacerze?Może Asia coś będzie wiedziała więcej na jego temat ale tak czy siak najważniejsze,że Reksio opuszcza schron przynajmniej dla mnie to jest bardzo istotne.Arek myślę sobie poradzi bo to jest mężczyzna i ma też psiaki niesforne w swoim domu.Będzie go przewoził z tyłu i zaczepi smycz o jakiś uchwyt.Może być tak,że Reksio tak będzie sparaliżowany strachem,że tą trasę przejedzie bez żadnego bólu.Colli należą do łagodnych psów. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']ewtos nie wiem jak mam Tobie dziękować za opiekę nad Liwią , z całego serca dziękuje Liwia w piątek jedzie już na tymczas do Anuli :) Ania kontaktował się Tobą już nasz kierowca w sprawie opłaty?[/QUOTE] Tak Arek kontaktował się i wszystko uzgodnione jest tylko czekamy na Lucyję aż da namiary gdzie ma być odebrany Reksio,który też będzie transportowany do Śremu.Pieniążki osobiście przekażę Arkowi jak przywiezie piesie a Lucyja rozliczy się ze mną później. -
Bardzo się podoba,tekst też będzie wykorzystany przez CatAngel.Przelew poszedł za ogłoszonka.Teraz tylko pozostaje nam czekać.
-
[quote name='beta ata']Własnie weszłam na dogo, zaraz napisze tekst dla małego, tylko przejrze najpierw pilne wątki, żeby sprawdzic, czy gdzieś ktos np. o coś pilnego nie pyta czy tym podobne.[/QUOTE] Bardzo dziękuję,zależy mi na tym aby CatAngel szybciutko zrobiła ogłoszenia.
-
Ja myślę,że trzeba go na cito wykąpać a następnie odpchlić tylko przy niektórych kroplach jest napisane,że 3 dni po kąpieli.No i dobrze by było podawać przy leku Probiolac plus (hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych w przewodzie pokarmowym,łagodzi przebieg biegunek infekcyjnych,poantybiotykowych i występujących podczas podróży,wspomaga układ odpornościowy) dostępny w Aptekach.I też może być tak,że ma zapchany przewód odbytniczy albo podrażniony biegunką a więc sprawdzają się dobrze chusteczkami dla dzieci z pantenolem.