Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Przypuszczam,że gdyby Kaja byłaby zaadoptowana do porządnego domu i przez ciepłych ludzi to by ich zaakceptowała.Ona potrzebuje bliskości człowieka,pilnowania go i bycia z nim.Dla Kai jest to najważniejsze.O tym świadczy to,że na spacerach chodzi przy nodze i wciąż spogląda czy osoba jest w zasięgu jej wzroku.Taka właśnie jest Kaja. Nie wiem czy nie przynudzam ale jeszcze trochę fotek Kai.Na zdjęciach widać dokładnie jak się Kaja zachowuje. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635599_img_0155.jpg?1348129735[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635602_img_0158.jpg?1348129871[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635604_img_0159.jpg?1348129922[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635607_img_0161.jpg?1348129971[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635610_img_0166.jpg?1348130039[/IMG]
  2. Ja też przesyłam ciepłe myśli i denerwuję się razem z Tobą.Każda adopcja to tysiące wątpliwości,no ale musi być dobrze.
  3. I dalsze fotki: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635384_img_0142.jpg?1348077982[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635590_img_0143.jpg?1348078056[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635593_img_0147.jpg?1348078116[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635596_img_0149.jpg?1348078165[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635597_img_0153.jpg?1348078212[/IMG]
  4. [quote name='Patmol']jeśli się to uda -napiszę[/QUOTE] Koniecznie napisz.Schron może wystawić yorka do sprzedaży,a jeszcze gorzej - zostanie wywieziony do Niemiec.
  5. [quote name='docha']:):):).........:) Aniu jeśli podejmiesz decyzję o jej przekazaniu do dalszej adopcji to zważ na warunki, w które ją przekażesz. Powinny być bardzo podobne do Twoich, tj. swobodne wyjście na ogród i drugi psiak- tak mnie się wydaje, że w ten sposób najmniej drastycznie to przejdzie. Poza tym ona jest jednak do Ciebie przywiązana. Chyba, że na próbę można by to zrobić. Edit. poza tym to jest decyzja Twoja i Twego męża, a nie nas dogomaniaków.[/QUOTE] Tak masz rację Dorotko.Jeżeli Kaja by miała być adoptowano to w podobne warunki.
  6. [quote name='docha']Aniu, wysłać Ci ten wynik PP? wet mówił, że przesłał Wam mailem.[/QUOTE] Dorotko,jeżeli Tobie nie będzie sprawiało za wiele kłopotu to bym była bardzo wdzięczna za przesłanie wyniku.Fajnie by było aby historia choroby była w komplecie. Dziewczyny - bardzo proszę nie wysyłajcie do mnie zapytań na pw w stylu czy Kaja zostaje u mnie czy nie i dotyczących tego tematu komentarzy. Ja obiecałam sobie,że jak Kaja przeżyje wypadek to pozostanie u nas.Teraz mam wielki dylemat,ponieważ komentarze sprawiły,że się waham.Ja wiem,że BDT jest na wagę złota i też wiem,że tyle jeszcze psiaków czeka na wyrwanie ze schronów.Wiadomym jest,że jeżeli Kaja pozostanie u mnie to mój BDT będzie już nieaktualny.Na dzień dzisiejszy jestem bardzo rozbita i pod wpływem komentarzy jestem w dużej rozsterce i praktycznie nie wiem jaką mam decyzję podjąć. Mam zapytanie Państwa z Wrocławia o Kajunię.Państwo chcą przyjechać i zobaczyć osobiście Kaję.Pytają się także czy Kaja ma sierść,czy włos.Odpisałam,że nie wiem.Następna oferta z Wrocławia to Pan,który ma dzwonić za kilka dni i spytać się czy adopcja jest aktualna. Trochę fotek Kai z wypadu nad morze. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635326_img_0122.jpg?1348071666[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635327_img_0125.jpg?1348071732[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635331_img_0130.jpg?1348071784[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635335_img_0136.jpg?1348071834[/IMG] A tu w Oceanarium w Niechorzu.Kaja była bardzo zainteresowana Bundurukiem (wiewiórką syberyjską) - jednym słowem chciała ją zjeść. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635334_img_0132.jpg?1348072032[/IMG]
  7. Ale Spineczka przepięknie wygląda.Tylko zakochać się na umór.No teraz nasza lalunia już nie zmarznie i może spokojnie czekać na domek.
  8. [quote name='giselle4']dopisz ze to jest ocean spokoju taki pies to skarb:)[/QUOTE] Już wysłałam tekst minimalnie zmieniony taki jak w poście 5.Nikt nie miał nic przeciwko tekstowi a więc wysłałam taki jaki był wcześniej.Prawdopodobnie są inne fotki,które wyszukałam teraz na wątku.Jeżeli CatAngel odezwie się do mnie to poproszę aby dopisała,że Bastuś jest oceanem spokoju - fajnie to ujęłaś.
  9. Tak jak obiecałam,wysłałam tekst i fotki naszego Bastulińskiego do CatAngel,prosząc o ogłoszenia.
  10. Zaciskam kciuki za Was i trzymam mocno za pozytywną rozmowę z Państwem.Może Fryga będzie bardzo miła i ujmie Państwa swoją niewinnością i pięknością.Czekamy do 19.
  11. [quote name='rodzice']Ale śliczne focie . Kaja nie miała problemu z przestrzenią ? Pilnowała się Was ?[/QUOTE] Kaja do tej pory spaceruje praktycznie przy nodze,nie oddala się,dlatego bardzo trudno jej było zrobić zdjęcia samej.Mam sporo zdjęć ale z TZ albo ze mną.Staram się wybierać aby tylko na zdjęciu była Kaja.Ona musiała być wcześniej szkolona w tym kierunku albo obrała sobie taki temat,że chodzę przy nodze i nie opuszczę człowieka ani na krok. Trochę fotek. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560956_img_0095.jpg?1347913934[/IMG] A tak się kąpią psiaki w piasku zamiast w morzu.Miki i Kaja boją się wody. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560961_img_0105.jpg?1347914077[/IMG] A tak się bardzo kochamy. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560974_img_0118.jpg?1347914209[/IMG] No i obowiązkowo wszyscy na piwku,na plaży. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560965_img_0113.jpg?1347914320[/IMG] Dość leżenia na twardych dechach,pora iść dalej. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560981_img_0121.jpg?1347914423[/IMG] No i cudownie,znów jestem na plaży.
  12. [quote name='b-b']Zawiodłam się na poczcie :/ nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.[/QUOTE] A wysłałaś listem poleconym i priorytetem? Tak najszybciej jest i ceny nie wygórowane.
  13. No to jeszcze następna tura a jutro ciąg dalszy zdjęć z naszej wyprawy. A tak pilnuję samochodu. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560928_img_0057.jpg?1347822978[/IMG] A tu nad morzem bo spędzaliśmy tam baaardzo dużo czasu. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560937_img_0059.jpg?1347823087[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560939_img_0060.jpg?1347823286[/IMG] A tu wiatr chce mnie porwać,ale nie dam się. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560942_img_0061.jpg?1347823361[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560951_img_0078.jpg?1347823468[/IMG]
  14. [quote name='docha']o matko! widać, że jest zaskoczona morzem :):):) super są jej zdjęcia, a o czym rozmawia z Tz przy samochodzie? i jak wytrzymała podróż, nie bała się, że znowu ją gdzieś wywozisz?[/QUOTE] Kaja chyba nigdy nie widziała takiej przestrzeni.Z TZ rozmawiała o tym,że nie chce wsiąść do samochodu i nie chce dalej jechać,ale po usilnej prośbie TZ,Kajunia wskoczyła do samochodu i już nie było więcej problemu.Kaja nie może wskoczyć na siedzenie,TZ uczył ją aby wskakiwała na podłogę samochodu a następnie na siedzenie,no i się udało.Podróż w dwie strony zniosła super,prawie całą drogę przespała. Jeszcze trochę fotek z Mikim na plaży. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550877_img_0180.jpg?1347820848[/IMG] A tu sobie troszeczkę odpoczywam. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550885_img_0186.jpg?1347821418[/IMG] A tak sobie spaceruję przy domku. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560910_img_0039.jpg?1347821508[/IMG] I w domku. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560918_img_0042.jpg?1347821589[/IMG] I siedzę przy swojej Pańci. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55560924_img_0050.jpg?1347821678[/IMG]
  15. A tu przed domkiem sobie odpoczywamy. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550919_img_0052.jpg?1347818315[/IMG] Nad morzem po piaseczku sobie biegamy. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550852_img_0065.jpg?1347818412[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550858_img_0066.jpg?1347818502[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550866_img_0168.jpg?1347818563[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550870_img_0176.jpg?1347818649[/IMG]
  16. No to tak spróbuję,może się uda. Postój w drodze do Pogorzelicy. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550894_img_0028.jpg?1347817453[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550900_img_0030.jpg?1347817671[/IMG] Kaja ogląda domek. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550903_img_0044.jpg?1347817749[/IMG] Wieczorne spotkanie Kajuni z morzem. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550905_img_0045.jpg?1347817911[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55550915_img_0046.jpg?1347817984[/IMG]
  17. Dopiero jestem na wątku Frygulca.Jestem zawiedziona decyzją Państwa.Sądziłam,że Fryga właśnie w tym domu odnajdzie się i się zmieni.Byłam pewna,że to ten dom,który Fryga potrzebuje.Jednym słowem szkoda,no ale też rozumiem Państwa,że mają obawy,ponieważ nie adoptuje się psa na miesiąc tylko na lata i decyzja musi być przemyślana,no i wynika z tego,że została przemyślana.Dużą przeszkodą jest też te 700km. W każdym razie pomogę 20zł miesięczną deklaracją gdyby była potrzeba.
  18. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/55550874_img_0179.jpg[/IMG] [quote name='Poker']Cały czas myślałam jaką macie pogodę. Czy Kaja już doszła do siebie?[/QUOTE] Pogoda była fajna,trochę słoneczka,chmurek,deszczu i wiatru. Kaja o wiele lepiej już się porusza.Chodziliśmy spacerkiem nad morzem do Niechorza i Kaja dziarsko maszerowała.
  19. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/55550863_img_0124.jpg[/IMG] Dalej nie mogę wstawiać po pięć zdjęć,szkoda a mam bardzo ich dużo.Kaja była zaskoczona morzem i piaskiem.Jak zobaczyła fale to szczekała na nie i bardzo przyglądała się im.
  20. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/55551934_img_0198.jpg[/IMG] No i wróciliśmy już z przepięknej jesiennej Pogorzelicy.Było cudownie,tak jak dla nas tak i dla psiaków.Wszyscy wróciliśmy baaardzo zadowoleni. Może na sam początek,wspomnienie po morzu i pozdrowienia dla Wszystkich z nad morza.
  21. [quote name='Poker']Nie mamy wyjścia. Musiałam Frygę pogonić , bo nie chciała dopuścić Pokerka do jego miski, jest okropnie zazdrosna i żarłoczna. A poza tym od wczoraj jest grzeczniejsza.[/QUOTE] Ale mnie rozśmieszyłaś,pogoniłaś Frygulinka od Pokerkowej miski i piszesz,że jest grzeczniejsza od wczoraj. No,no widzę,że patrzysz na zołzunię łaskawszym okiem.
  22. [quote name='togaa']Anulko, jak wspominałam mam identyczny problem ze zdjęciami. Problem raczej po stronie dogo. Może tu należy to zgłosić? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231773-Problem-z-dodawaniem-zdjęć[/URL] Ja już to zrobiłam, ale post widać przechodzi cenzurę , bo się jeszcze nie ukazał...[/QUOTE] Też napisałam i dostałam odpowiedź,że mój post musi zatwierdzić moderator.
  23. [quote name='Inka67']Jestem tu dopiero dziś. Weszłam z wątku Kamusi. Ojej, ale się działo! Aż łzy stoją w oczach :( Anulu, ile nerwów musiałaś przezywać! Ale skończyło się dobrze! Całe szczęście, że tak się to skończyło. To cud ,że przeżyła to potrącenie... i że się w ogóle odnalazła... Teraz widać, że jest już lepiej. Na pewno jest już szczęśliwa,że jest u Ciebie, a to bardzo ważne w rehabilitacji. Szczęśliwy, spokojny pies to szybki powrót do zdrowia. Jest prześliczna. Jestem całym sercem z Wami! Teraz już będzie tylko lepiej![/QUOTE] Tak to widać na każdym kroku,że Kaja jest szczęśliwa.Ona praktycznie to czuje się najbezpieczniej w domu,nawet ze spaceru pędem pędzi do domu.No a nerwy pomału odchodzą.Jutro rano jedziemy z psiakami do Pogorzelicy na kilka dni tj.najprawdopodobniej będziemy tam do soboty.Wynajęliśmy tam domek campingowy ze względu na psiaki.Chcemy trochę odpocząć od spraw osobistych i od domu.A więc Kajunia i Miki będą nad morzem,Miki zna morze,ciekawe jak Kaja zachowa się,czy widziała w swoim życiu morze?
  24. Ja też uważam,że robisz prześliczne fotki i już.
  25. Zadzwoni,zadzwoni,może ma teraz pilniejsze sprawy.Spokojnie poczekamy na wiadomość.
×
×
  • Create New...