-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oto niespodzianka.Pisałam kilka dni temu,że Kajunia nie umie się bawić zabaweczkami.No i dzisiaj nastąpił cud,a oto dowód: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56398129_img_0137.jpg?1349466988[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56398134_img_0138.jpg?1349467238[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56398150_img_0141.jpg?1349467314[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56398159_img_0142.jpg?1349467373[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56398170_img_0145.jpg?1349467398[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wstawianie zdjątek przerwali nam goście ale już wracam i na koniec będzie niespodzianka.Kto wytrwały niech czeka cierpliwie. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56397031_img_0093.jpg?1349466504[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56397032_img_0090.jpg?1349466566[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56396997_img_0113.jpg?1349466688[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56396993_img_0117.jpg?1349466758[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56397009_img_0106.jpg?1349466916[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nikt do Kajuni nie zagląda a ja zmówiłam pakiecik ogłoszeń. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56396989_img_0124.jpg?1349461295[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56396991_img_0121.jpg?1349461607[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56397019_img_0102.jpg?1349461661[/IMG] A tak sobie zajadam bułeczkę. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56397022_img_0101.jpg?1349461873[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56397025_img_0099.jpg?1349461893[/IMG] -
[quote name='kolejna kobietka']oby sie zdecydowala!!! trzymam ogromne kciuki!!! :kciuki::kciuki::kciuki: oj zeby szczescie sie usmiechnelo do naszego slodziaka![/QUOTE] Trudno przewidzieć jaka będzie reakcja Pani.Podesłałam kilka psiaków i także moją tymczasowiczkę,może któryś psiak będzie miał dom.
-
Już przelew poszedł.To kiedy sunie jadą?
-
Podesłałam Frędzelka Pani,która szuka psiaka w typie PONa może zdecyduje się.Pani mieszka we Wrocławiu. Podałam dane kontaktowe,czy są dobre? tel. 605 060 617 i mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Ten kontakt ściągnęłam z jakiś ogłoszeń.Dobrze by było na pierwszej stronie umieszczać kontakt pod tekstem aby nie szukać.
-
Bożenko prześlij mi pełne dane do przelewu.Podeślę chociaż 50zł,nie wiem na transport,na weta,w każdym razie zawsze się przydadzą a mi będzie lżej,pomimo,że jestem tak daleko to chociaż w takiej formie pomogę bo główny ciężar przecież spada na Ciebie.
-
[quote name='Nutusia']Stawiam, że już za chwilę, już za momencik... Kredzia będzie leżała kółkami do góry ;)[/QUOTE] Tak jak zobaczy,że nic jej nie grozi np.żadne kraty i poczuje dotyk miłej ciepłej ręki i jeszcze do tego ciepłe słowa to na bank tak będzie.To jest kochana sunia tylko bardzo zalękniona ale nie ma się co dziwić po roku koczowania na ulicach miasta.To i tak jakiś cud,że nie uległa wypadkowi ale to tylko wskazuje na to,że jest bardzo mądra.
-
A tam są jakieś dwie rozwalające się budy,gdzie te trzy psy śpią.To zdjęcie to powala.Nie stać Schron na jakieś porządne budy,przecież idzie zima.
-
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Porąbana baba.Trzeba jej zaproponować ,by się też tak urządziła dzięki psom ,a nawet lepiej.[/QUOTE] Wiecie,do niektórych osób to w ogóle nie dociera.Uważają,że sposób jaki sobie znalazłam na życie jest śmieszny i nie zrozumiały,przecież można to zastąpić innymi potrzebami jak np.łożyć na Domy Dziecka czy pomagać wprost ludziom np.wziąć kogoś pod swój dach.Nawet nie pomaga takie tłumaczenie jak: także ludzie zajmują się pomocą ludziom biednym a inni zajmują się pomocą dla zwierząt. -
[quote name='giselle4']wiesz,słabym jestem fotografem al ekiedy chce uchwycic jego bieg wtedy mi sie rozmazuje bo jak lezy czy siedzi to fotki sa spoko[/QUOTE] Nie wiem,czy Twój aparat posiada opcję sport tj.taki narysowany ludzik w biegu,jak na to ustawisz to bardzo ładnie wychodzą zdjęcia w momencie poruszania się tj.w ruchu.
-
Niewidoma Rudzia bez ząbków (szpic miniaturowy) szuka DOMU stałego!
Anula replied to anahatta's topic in Już w nowym domu
[quote name='anahatta']to była decyzja schroniska. My-wolontariuszki zrobiłyśmy wszystko co mogłyśmy. Ściągnęłyśmy do schroniska Charty w Potrzebie, ja sama chciałam Astora adoptować na swoje nazwisko w środę, niestety był on wydany fundacji w weekend albo w poniedziałek. Podobno miał w sobie mało z charta dlatego nie wydano go Chartom W Potrzebie.. mimo takiej opinii chart starały się go wyciągnąć, czekał na niego dt.. Mam nadzieję, że władze schroniska wiedzą co robią. Ja jestem upoważniona przez pracownika schroniska do egzekwowania zdjęć od Mrunio, mam obiecane fotki, czekam na maila.. wszystko, co będę wiedziała będe publikować na fb! proszę tylko się nie kłóćcie, gdzie by miały lepiej, tu czy tam, w dt czy w schronisku, w Polsce czy Niemczech... schronisko tak zadecydowało i nasze dywagacje w internecie nic nie zmienią :( Zaczekajmy..[/QUOTE] Są jakieś fotki, wiadomości o Rudzi?- 25 replies
-
- katarzynowo
- niewidoma
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Też w tym samym Schronisku przebywa taki kudłatek: [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/378329_10151008915709226_1399449501_n.jpg[/IMG] kontakt:Agata tel: 605 491 538 mail: [email][email protected][/email] -
Aga-ta a możesz dowiedzieć się o tym psiaku coś więcej chociaż czy to jest piesek czy suczka,jakiej wielkości jest,wiek i chociaż jeszcze jakieś jedno zdjęcie to można by było go ogłaszać albo nawet szukać DT. [URL]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/378329_10151008915709226_1399449501_n.jpg[/URL]
-
Zdjęcia powinny być podpisane imionami psiaków bo tak ciężko ogarnąć,która jakie ma imię.Ta kudłata jasna jest śliczna szybko powinna znaleźć domek,zresztą wszystkie są śliczne,każda w swoim rodzaju. Dopiero teraz trafiłam na wątek.Obroże i smycze potrzebne to mogę jutro wysłać? Siedlce to fakt za bardzo nie ma co liczyć na pomoc,w tym regionie za mało jest ludzi z Dogo.
-
[quote name='kkasiiiar']Ja moge ewentualnie wziasc ja do siebie do kojca ale to tak za okolo miesiac no i niestety ale powstrzymuja mnie finanse..:( Chociaż mysle ze najlepszy by byl domowy DT.[/QUOTE] To jest iskierka nadziei aby wyrwać ją do ludzi.
-
[quote name='Dogo07']A coś wiecej o tym bidaczku :( ? http://i46.tinypic.com/uvxir.jpg A te inne, no cóż jeśli masz jakieś info to napisz. Trzeba je pokazywać, po kolei. A to nie jest ten psiak? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151032838689226&set=pb.311178229225.-2207520000.1349205668&type=1&src=https%3A%2F%2Fm.ak.fbcdn.net%2Fsphotos-g.ak%2Fhphotos-ak-ash3%2F546473_10151032838689226_1105462949_n.jpg&size=624%2C960
-
[quote name='Bogusik']Jestem w szoku! Mam na myśli cenę Vetmedinu w 2-ch różnych lecznicach.Czyżby polkowicki vet tyle zarabiał...?:shake:[/QUOTE] Poszperał w internecie i tak mi powiedział dlatego zaczęłam się rozglądać,gdzie można kupić taniej.Wyczytałam,że w Niemczech kosztuje o wiele taniej ale taką informację mam z forum Vetmedinu.Napisałam do osoby,która w sierpniu sprzedawała 72 szt po 1,30/szt ale nie mam jeszcze odpowiedzi.
-
[quote name='szuwar']O nie!!!! Aga, to co piszesz jest PRZERAŻAJĄCO pasujące! A ja się głupio łudziłam, że ona jest jednak lekko chorra psychicznie i to dlatego tak wszystko wygląda. Historię o karmieniu Omka groszkami maczanymi w pasztecie słyszałam i nie uwierzyłam. Po prostu nie mogłam uwierzyć. Teraz dociera do mnie jaką pekiny muszą mieć w sobie potęgę. Chyba się boję ;)[/QUOTE] Tak - fajnie to ujęłaś pekinki mają potęgę - nawet takiego dużego psa się nie boją jak mojej tymczasowiczki Kai: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194372_img_0072.jpg?1349201901[/IMG]