-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/55241211_img_0015.jpg[/IMG] Kaja nie jest rasową sunią,ale to nie jest istotne,najważniejsze,że ma przewspaniały charakter.Poznając Kaję coraz bardziej,przypuszczam,że była w byłym domu bardzo tresowana.Na spacerze w lesie chciałam jej rzucić patyka aby pobiegła za nim,Kaja na widok mojej ręki podniesionej do góry z patykiem uciekła na dość sporą odległość z podkulonym ogonem,po prostu bardzo przestraszyła się.Gdybym wiedziała wcześniej nie zafundowałabym jej takiego stresu.Na ogrodzie też była podobna sytuacja raz jak chciałam jej rzucić piłeczkę wysoko,tak samo zareagowała,po tym incydencie już tylko turlam piłeczkę przy ziemi i jest wszystko okej.Jeżeli chodzi o Schronisko to już nigdy do niego nie trafi na bank. Dalej nie mogę wstawić więcej fotek jak tylko jedną i co ciekawe jak napiszę najpierw tekst to nie wchodzi fotka,najpierw muszę wstawić fotkę,następnie tekst.Nie wiem,czy z moim kompem coś jest nie tak czy z Dogo.Weszłan na bazarek i tam normalnie są wstawiane fotki.Nie mogę sobie z tym poradzić,nawet już są zmniejszane zdjęcia wszystkie tj.640x480. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wycieczka,trochę maślaczków a przy okazji zwiedzanko zameczku.Super,fotki cudo.Uwielbiam Dorotko Twoje zdjęcia oglądać są przepiękne. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Przepiękne zdjęcia,cudo.Aż mi łezka zakręciła się w oku ale to ze wzruszenia,że Maja ma tak wspaniały dom.Maja miała przepiękne wakacje,wodę,las,łąki,piasek,który tam przeważa,jałowce,których mi bardzo brakuje w naszych rejonach,no i koniczynę,która na wschodzie jest autentycznie duża,siana na paszę dla zwierząt.Na wschodzie to jest normą.Majeczka przecudownie wygląda.Wspaniałe wakacje. -
[quote name='_gos_']Rozmawiałam z Biafrą i morisową. Czekam jeszcze na nowe zdjęcia Freda od Biafry. Zaproponuję państwu Freda i Torrenta. Mam nadzieję, że się którymś zainteresują.[/QUOTE] A może ten ze Szczytna,przepiękny pies i lubi dzieci,post 1578; 1579: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie-Adopcje-zerowe!!?p=19648216#post19648216[/url]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/14699/produkty/07_12_edek.jpg[/IMG] A to Edzio... Nie jestem pewna czy ma cos ze sznupka, ale jakby go ostrzyc? strasznie zahukany jest w boksie... Niesmiały i zdominowany [B]IMIĘ:[/B] [B]Edek[/B] [B]WIEK:[/B] 4 lata [B]ROK URODZENIA: [/B]200[B]8 ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] S [B]CHARAKTER: [/B]Edka znaleźliśmy na ul. Piłsudskiego. Wyglądał strasznie, skołtuniony, brudny, głodny, spragniony... Widać, że życie na ulicy dało mu się mocno we znaki. Dostał chłopak w kość od tego swojego losu. Stan sierści wskazuje na to, że długo musiał sobie radzić na ulicy, trawnikach, śmietnikach, albo..., no właśnie albo miał właściciela, który zanim go wyrzucił zbytnio się Edkiem nie interesował. Edzio przyzwyczajony do radzenia sam sobie, zapewne nie raz oberwał od ludzi, dlatego na jego sympatię i zaufanie trzeba sobie zapracować. Kontakt: [COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [B]604-416-873[/B] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/55241196_img_0018.jpg[/IMG] Magdola, Ty znasz rasę i może rzeczywiście Kaja ma coś z grzywacza,wydaje mi się,że pyszczek na bank jest podobny,ale reszta to nie wiem.Gdyby Kaję ogolić to można jej przypisać dalmatyńczyka,ponieważ całe ciało ma w czarne kropki i te kropki są rozsiane po całym ciele.Fakt jej umaszczenie jest niespotykane.Oczy ma skośne i są brązowe.Dla mnie to dziwna mieszanina ras.Siedziałam trochę w rasach psów i najbardziej przypasowałam Kaję do Schapendoes (Holandia). Jak biegnie, jej ruchy są bardzo ciężkie takie misiowate.Wczoraj na spacerze w lesie największą radość nam sprawiła jak przepięknie biegła do nas,to był niesamowity widok,coś cudownego i nie zapomnianego. Bogusik,Kaję widziała i też uważa,że najbardziej pasuje do rasy Schapendoes,chociaż wcale nie sugerowałam jej tej rasy. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wygląda na to,że pobyt u marako za wiele nic nie zmienił w zachowaniu Frygi.To jakiś wyjątkowy przypadek ta nasza Frygunia.Trzeba jej domku i to domku bardzo cierpliwego,który za bardzo by nie był skłonny do pieszczot dla suni.Tak sobie myślę,może wcale jej nie dotykać,pozostawić ją samej sobie,może ona tego wcale nie potrzebuje i wręcz jest wściekła na to,że się ją głaszcze.Czekamy na wiadomości od Państwa z Warszawy,może poszczęści się z tym domkiem. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/55241192_img_0019.jpg[/IMG] A tu Kajunia dzisiaj na ogrodzie.Byliśmy w lesie na spacerku.Kaja na początku szła koło nogi a jak już wracaliśmy bardzo się rozkręciła i zaczęła sobie biegać i wybiegać naprzód i wyobraźcie sobie,że przybiegała do nas galopując.Ona normalnie biegła i to szybko.Robiła obroty sobą,była bardzo szczęśliwa i zadowolona.Będzie dobrze,Kajunia dochodzi do siebie. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/55241216_img_0012.jpg[/IMG] Dzisiaj Kajunia sobie polegiwała na tarasie.Przy okazji została wyczesana.Kaja bardzo lubi czesanko i nie protestuje. Natomiast jeżeli chodzi o uczucia to we wszystkich tymczaskach byłam zakochana,no i to jest odwieczny dylemat bardzo skomplikowany i zawiły.Zawsze bardzo ciężko mi było podjąć decyzję.W tej chwili Kajunia nie nadaje się do adopcji,a więc temat jest odłożony i całe szczęście,ponieważ dużo mnie kosztowała nieudana adopcja,bo tak to trzeba nazwać, pod względem psychicznym.Na dzień dzisiejszy cieszymy się Kajunią,że żyje,powraca do zdrowia i jest z nami.Zaraz wybieramy się do lasu z psiakami aby skorzystać jeszcze ze słoneczka. -
3 mikruski zostają a my będziemy pomagać i nadzorować
Anula replied to Temida's topic in Już w nowym domu
A może Pani Ania zrobić jakieś fotki psiakom? Chyba wszyscy jesteśmy ciekawi jak teraz w tych nowych warunkach tj.bez łańcuchów wyglądają. -
Spinka już w sosnowieckim raju!!! :) Huuurrra!!
Anula replied to Bushido's topic in Już w nowym domu
Można na już odciąć rękaw z jakiejś niepotrzebnej cieplejszej bluzki i wyciąć dwa otwory na łapki i już jest kubraczek tymczasowy.Pomyślcie o tym za nim malutka trafi do DS.W pomieszczeniu gdzie przebywa też chyba jest chłodno w nocy a więc na spokojnie może być w kubraczku,będzie jej o wiele cieplej i nie przeziębi się co jest charakterystyczne dla obciętych psiaków na jesień. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Chyba jestem zadowolona z pogodnego dnia bo już byłam na ogrodzie i koniecznie zaliczyłam taras,a teraz sobie odpoczywam. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/55225217_img_0011.jpg[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Podałam Kajuni lek, wczoraj wieczorem i dzisiaj rano.Zobaczymy jak się dzisiaj będzie czuła.Dzisiaj od rana świeci słoneczko,a więc sądzę,że będzie lepiej.No i znów mam brzusio wygolony. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/55225218_img_0010.jpg[/IMG] -
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/54839703_100_4132.jpg[/IMG] Kamusia wróciła z wczasów zadowolona i szczęśliwa.Nie mogę wstawić wszystkich zdjęć a jest ich pięć. Wiadomości od Państwa: Witamy Państwa, jak obiecałem nowe wiadomości o Kamie po pierwszym wspólnym wyjeździe urlopowym Kamusia ma się bardzo dobrze zdrowa i pogodna cały czas, pogoda nie rozpieszczała ale i tak było fajnie, wodniaczką Kamusia nie jest wolała pozostać na brzegu niż moczyć swoje futerko, ale nie spuszczała wzroku ze swojego ludzia jak ratownik, lubi spacery po lesie za grzybami, w zatłoczonym Gdańsku nie sprawiała problemów poza zainteresowaniem spacerujących i pytaniami co to za rasa, niedowierzali że nie wiemy a na dodatek że jest adoptowana ze schroniska. Oto kilka fotek Kamusi Pozdrawiamy Iza i Piotrek
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']ŚLICZNOŚCI KOCHANE.pomalutku wydobrzeje. Może naciągnęła ścięgno przy upadku.Tego nie widać na RTG , a boli. Jak bys mogła kupić jej TRAUMEEL S w tabletkach i dać 3 x dziennie po 1/2 tabl.[/QUOTE] Dziękuję zaraz pójdę do apteki i kupię.Dobrze,że mam Was - Cioteczki,które wspierają jak mogą. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
10 tyś.to bardzo odległy nr.chociaż od września chyba ruszają całą parą sanatoria.W każdym razie bardzo pocieszające jest to,że domek jest zaklepany. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/55196265_img_0005.jpg[/IMG] A tak sobie odpoczywam,szczególnie jak na dworze pada.Bardzo nie lubię takiej pogody,uwielbiam słoneczko i ciepełko. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/55196258_img_0007.jpg[/IMG] Tak,sama to widzę,że Kaja jest teraz bardzo szczęśliwa.Ona kocha wszystko, nas,Mikusia,dom.Wczoraj wieczorem próbowała Mikusia zaczepiać do zabawy,sądziła,że będzie tak jak przed wypadkiem,no i pomyliła się, przy podskoku zapiszczała,a więc nadal jakieś miejsce jest jeszcze obolałe i w związku z tym odpuściła.Co się poprawiło to to,że coraz szybciej podbiega do bramki,do płotu aby obszczekać,jednak nadal obszczekiwanie jest krótkie. Nie mam jeszcze wyników z biochemii na maila,chyba będę musiała przypomnieć się w poniedziałek doktorowi.Mam nadzieję jednak,że wszystko jest w porządku,ponieważ doktor powiedział,że gdyby były wyniki złe to zadzwoni. -
Przygarbione,stare ledwo chodzi...Zdechla w schronisku.
Anula replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyglądnęłam się zdjęciom.To jest koszmar,jak można tak traktować psa.Co tam się dzieje w tym przybytku.Może poprosić kogoś o opiekę nad sunią nawet odpłatnie,jeżeli nie można jej wyrwać.Mieszkańcy chlewu mają lepiej bo chociaż suchą słomę podściełaną. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Spokojnie Poker,na pewno domki się odezwą - daj im troszeczkę czasu i wybierzesz ten najlepszy.Wszędzie można przeprowadzić wizyty i ocenić. Trzymam kciuki za Was. -
Spinka już w sosnowieckim raju!!! :) Huuurrra!!
Anula replied to Bushido's topic in Już w nowym domu
No to teraz Spineczce na chłodne ranki i wieczory potrzebny jest kubraczek,zanim sierść odrośnie to trochę potrwa. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/55068371_img_0003.jpg[/IMG] Jeszcze wstawiłam rachunek w nowym poście,ponieważ wyżej nie udało się,tylko wchodzi jedno zdjęcie w poście.