Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. AGNIESZKA WIERZBICKA MA RACJĘ - KONIECZNY KONKURS. Przez konkurs mogą to Schronisko przejąć Organizacje prozwierzęce,które zadbają o zwierzęta. Takim przykładem jest Schronisko w Elblągu,można tam pojechać i przekonać się w jakich warunkach przebywają psiaki.Schronisko jest otwarte na wszelką pomoc tj.szeroki wolontariat,DT i inną.
  2. Na tym wątku poszukiwany kaukaz do adopcji. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232938-pies-w-typie-kaukaza-azjaty-loenberga-dom-z-ogrodem[/url]
  3. Bastulinski ma ode mnie ogłoszonka w prezencie. Dorotko kupiłaś Bastusiowi Vetmedin a ja zasponsorowałam ogłoszenia. Vetmedin chyba starczy na trzy miesiące ale trzeba będzie i o tym pomyśleć aby nie zabrakło tableteczek bo przecież one poprawiają komfort Bastusiowego życia.
  4. Wysłałam poprawkę tekstu tylko nie wiem czy już zostały zrobione ogłoszenia ze starym tekstem czy nie. Dobrze by było tekst do ogłoszeń umieścić w pierwszych postach aby nie trzeba było przekopywać całego wątku.Często się zdarza,że jakaś dziewczyna,która robi ogłoszenia wpadnie na wątek przypadkowo i od siebie porobi ogłoszenia pobierając tekst z pierwszych postów.
  5. Może Nuka jest w typie teriera tybetańskiego,chyba coś ma z tej rasy? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi368/14671826000042aa50546376/sdc10678[/IMG]
  6. Dziękuję,już podesłałam prośbę o ogłoszenia dla naszego Floriana.
  7. O rany kanapowa dziewczynka! Ale cudo!
  8. Jeżeli to jest fajny domek i Pani konkretna to warto podtrzymać z Panią kontakt.Rasti nie należy do psów adopcyjnych a więc warto,ponieważ to może być ten jedyny domek.
  9. Kochani,nie mam siły się przekopywać przez 71 stron.Może ktoś poda tekst i fotki do ogłoszeń to poproszę o ogłoszenia dobrą duszyczkę aby zrobiła Florkowi ogłoszenia i jeszcze potrzebny jest kontakt i na jakie województwo.
  10. [quote name='Pliszka']Piękny psiak :)[/QUOTE] Tak jest śliczny a do tego Dorotka jest wspaniałym fotografem,który jeszcze bardziej uwydatnia piękno Orlena.Kocham oglądać fotki tak profesjonalnie zrobione.
  11. Poker - cieszymy się wszyscy z takiej adopcji.Naprawdę! Aż sama się do siebie uśmiecham zaglądając na wątek Frygulca,poprawia mi to zdecydowanie humor.
  12. Sądzę,że profesjonalny fryzjer dobierze fryzurkę Nuce.Jeżeli będzie króciutko obcięta to trzeba będzie liczyć się z kubraczkiem bo przecież to jest babinka. Cieszę się,że obróżki i smyczki przydały się w takich właśnie sytuacjach.Jeżeli takie odpowiadają zawsze można na mnie liczyć.
  13. [quote name='b-b']W cztery cudów nie zdziałamy :(...a ze stałymi deklaracjami teraz jest coraz gorzej.[/QUOTE] Ja też to czarno widzę.Nie wiem jak pomóc.W tym wszystkim jest najbiedniejsza Myszka. Jeszcze wyszukałam taki wątek. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/20791-Spis-Dom%C3%B3w-Tymczasowych-!?p=19684663#post19684663[/url] Jeden post mnie powalił: 300zł + karma mały piesek.
  14. [quote name='Dogo07']Znowu miałam tel. w sprawie Kaji. Czy moge prosić o skrót info: wiek wielkość w kłebie/waga sterylizacja ? chyba tak zachowanie do ludzi: do dzieci: do innych psów: suczek: kotów: inne uwagi dzięki :).[/QUOTE] wiek - 4 lata w kłębie - 45cm ; waga 14kg sterylizacja - 22.05.12 ;czip ;wszystkie możliwe szczepienia zachowanie: do ludzi i dzieci - okey ;do psów -nawet wskazany samiec,chociaż niekoniecznie ;do kotków nie sprawdzona ale gdyby dorosły kot przebywał w domu sądzę,że by nie zrobiła mu krzywdy,chociaż nie mogę gwarantować na 100%,ponieważ Kaja nie miała styczności z kotkiem.Kaja przebywa na posesji w domku jednorodzinnym i obszczekuje wszystko co się rusza za płotem.Natomiast poza posesją jest aniołem,nie startuje do psiaków ani ludzi,chodzi przy nodze,nie ciągnie na smyczy,bardzo pilnuje się człowieka,nie boi się samochodów.Cudownie zachowuje się w samochodzie,u weterynarza.lubi czesanie i głaskanie.Ogólnie jest to spokojny pies,bardzo karny,nie niszczy w domu,zachowuje 100% czystość.Nie umie bawić się psimi zabawkami,wręcz boi się ich. To taki opis na szybko Kai.Jeszcze zaznaczę,że Kaja po ostatniej nieudanej adopcji potrzebuje bardzo ciepłego domu i warunkami zbliżonymi do moich. Jeżeli dzwoniący by mieli ochotę po mailować ze mną to podaję mail: [email][email protected][/email]
  15. Ja sądzę,że te wyłysienia znikną tylko potrzeba trochę czasu aby Nuka przebywała w dobrych warunkach i miała bezstresowe życie.Nosek może być wytarty przez siatkę,kraty,tak często się zdarza. Już przelew poszedł na Nukę. Zobaczcie sami sunia pudelek z wałbrzyskiego schronu też wyłysiała i nosek był wyłysiały-jaka metamorfoza. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3576/sam5131.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1409/a98f39de3fa1ead7med.jpg[/IMG]
  16. Ale nie mamy innych możliwości aby to sprawdzić-jesteśmy za daleko.Agata jest jedyna,która tam jeździ i robi jedynie fotki i stara się jak może aby jakoś pomóc tym psom.Skupiła wokół siebie kilka osób,które pomagają w transporcie i w hotelikowaniu psiaków.A z kierowniczką ma też przechlapane,ponieważ dużo zależy od jej humoru aby otrzymać jakiekolwiek informacje.O wyprowadzaniu psów i poznaniu ich nawet nie ma mowy. Na Podhalu jest mase psów przepięknych uwiązanych na łańcuchach przy budzie,pisze o tym magenka1,która była teraz tam na wycieczce nawet yorki,bokserki,maltańczyki-jeden totalny koszmar.Tam są dosyć srogie zimy,nie wiem jak te psy wytrzymują.Zastanawiam się czy tam działa jakiś TOZ,który by mógł poprawić warunki tych psiaków. Jeżeli chodzi o ogłoszenia to raczej musimy liczyć na zrozumienie sytuacji od strony potencjalnych adoptujących. Ja co mogłam to zrobiłam pościągałam fotki i poprosiłam Ziutkę o ogłoszenia i idą już ogłoszenia.W szerszym działaniu jestem bezsilna.
  17. Myślałam o hoteliku chyba stonki koło Nowego Tomyśla.Akrum sobie ten hotelik chwali tylko nie wiem czy są wolne miejsca no i tam jest sporo hotelikowanych psiaków ale na bank w domu. Poker piszesz,że Pani nie może zatrzymać Myszki i ma problemy ze swoją sunią a więc sama nie wiem ale jakoś trzeba działać.Może w ogłoszeniach zmienić tytuł,że potrzebny jest TD albo DS.
  18. [quote name='Kasiass']Widziałam dzisiaj ogłoszenia Bastusia :) Do góry miśku :)[/QUOTE] Dorotki nie ma długo na wątku ale mam nadzieję,że aktywowała ogłoszenia.
  19. To prosimy bardzo o fotki.Wszyscy zapewne jesteśmy ciekawi jak Anik wygląda.
  20. O kurcze ale złe wieści.Może w jakimś hoteliku domowym Myszkę umieścić.Co sądzicie?
  21. Aga-ta ja podałam do ogłoszeń pierwszy nr.tel Twój i mail z racji tego,że Ty tylko widziałaś je i wiesz czy psiaki tam jeszcze są,a rodzice-Ula to napisałam"lub tel",ponieważ Ula zakładała wątek.Nie rozumiem dlaczego Pan dzwonił do Uli skoro pierwszy kontakt jest na Ciebie.Nie wiem może źle,że podałam Uli tel. może go zlikwidować?
  22. [quote name='ocelot']Piękna jest ta Kajunia.[/QUOTE] Tak bardzo ładna jest i przy tym ma fajny charakter.Taka spokojna,układna,jednym słowem cudna. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927085_img_0052.jpg?1348685352[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927089_img_0049.jpg?1348685403[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927094_img_0048.jpg?1348685440[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927097_img_0045.jpg?1348685478[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927123_img_0040.jpg?1348685519[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927132_img_0036.jpg?1348685559[/IMG]
  23. Dzięki za wiadomości.Najważniejsze,że Lalunia już w DT.Jutro czekamy na dalsze wieści jak po wizycie u weta. Proszę o nr.konta to podeślę 50zł skromnie chociaż na weta.
  24. Ślicznie Dredzik wygląda.A imię pozostało,czy zostało zmienione?
  25. O rany! Dziękuję! Został jeszcze Filipek.Tak bardzo bym chciała aby wszystkie znalazły domek.
×
×
  • Create New...