-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
AGNIESZKA WIERZBICKA MA RACJĘ - KONIECZNY KONKURS. Przez konkurs mogą to Schronisko przejąć Organizacje prozwierzęce,które zadbają o zwierzęta. Takim przykładem jest Schronisko w Elblągu,można tam pojechać i przekonać się w jakich warunkach przebywają psiaki.Schronisko jest otwarte na wszelką pomoc tj.szeroki wolontariat,DT i inną.
-
Na tym wątku poszukiwany kaukaz do adopcji. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232938-pies-w-typie-kaukaza-azjaty-loenberga-dom-z-ogrodem[/url]
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Wysłałam poprawkę tekstu tylko nie wiem czy już zostały zrobione ogłoszenia ze starym tekstem czy nie. Dobrze by było tekst do ogłoszeń umieścić w pierwszych postach aby nie trzeba było przekopywać całego wątku.Często się zdarza,że jakaś dziewczyna,która robi ogłoszenia wpadnie na wątek przypadkowo i od siebie porobi ogłoszenia pobierając tekst z pierwszych postów. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Anula replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Może Nuka jest w typie teriera tybetańskiego,chyba coś ma z tej rasy? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi368/14671826000042aa50546376/sdc10678[/IMG] -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Dziękuję,już podesłałam prośbę o ogłoszenia dla naszego Floriana. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Anula replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
O rany kanapowa dziewczynka! Ale cudo! -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
Anula replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jeżeli to jest fajny domek i Pani konkretna to warto podtrzymać z Panią kontakt.Rasti nie należy do psów adopcyjnych a więc warto,ponieważ to może być ten jedyny domek. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Kochani,nie mam siły się przekopywać przez 71 stron.Może ktoś poda tekst i fotki do ogłoszeń to poproszę o ogłoszenia dobrą duszyczkę aby zrobiła Florkowi ogłoszenia i jeszcze potrzebny jest kontakt i na jakie województwo. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pliszka']Piękny psiak :)[/QUOTE] Tak jest śliczny a do tego Dorotka jest wspaniałym fotografem,który jeszcze bardziej uwydatnia piękno Orlena.Kocham oglądać fotki tak profesjonalnie zrobione. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Poker - cieszymy się wszyscy z takiej adopcji.Naprawdę! Aż sama się do siebie uśmiecham zaglądając na wątek Frygulca,poprawia mi to zdecydowanie humor. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Anula replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Sądzę,że profesjonalny fryzjer dobierze fryzurkę Nuce.Jeżeli będzie króciutko obcięta to trzeba będzie liczyć się z kubraczkiem bo przecież to jest babinka. Cieszę się,że obróżki i smyczki przydały się w takich właśnie sytuacjach.Jeżeli takie odpowiadają zawsze można na mnie liczyć. -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']W cztery cudów nie zdziałamy :(...a ze stałymi deklaracjami teraz jest coraz gorzej.[/QUOTE] Ja też to czarno widzę.Nie wiem jak pomóc.W tym wszystkim jest najbiedniejsza Myszka. Jeszcze wyszukałam taki wątek. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/20791-Spis-Dom%C3%B3w-Tymczasowych-!?p=19684663#post19684663[/url] Jeden post mnie powalił: 300zł + karma mały piesek. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Znowu miałam tel. w sprawie Kaji. Czy moge prosić o skrót info: wiek wielkość w kłebie/waga sterylizacja ? chyba tak zachowanie do ludzi: do dzieci: do innych psów: suczek: kotów: inne uwagi dzięki :).[/QUOTE] wiek - 4 lata w kłębie - 45cm ; waga 14kg sterylizacja - 22.05.12 ;czip ;wszystkie możliwe szczepienia zachowanie: do ludzi i dzieci - okey ;do psów -nawet wskazany samiec,chociaż niekoniecznie ;do kotków nie sprawdzona ale gdyby dorosły kot przebywał w domu sądzę,że by nie zrobiła mu krzywdy,chociaż nie mogę gwarantować na 100%,ponieważ Kaja nie miała styczności z kotkiem.Kaja przebywa na posesji w domku jednorodzinnym i obszczekuje wszystko co się rusza za płotem.Natomiast poza posesją jest aniołem,nie startuje do psiaków ani ludzi,chodzi przy nodze,nie ciągnie na smyczy,bardzo pilnuje się człowieka,nie boi się samochodów.Cudownie zachowuje się w samochodzie,u weterynarza.lubi czesanie i głaskanie.Ogólnie jest to spokojny pies,bardzo karny,nie niszczy w domu,zachowuje 100% czystość.Nie umie bawić się psimi zabawkami,wręcz boi się ich. To taki opis na szybko Kai.Jeszcze zaznaczę,że Kaja po ostatniej nieudanej adopcji potrzebuje bardzo ciepłego domu i warunkami zbliżonymi do moich. Jeżeli dzwoniący by mieli ochotę po mailować ze mną to podaję mail: [email][email protected][/email] -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Anula replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja sądzę,że te wyłysienia znikną tylko potrzeba trochę czasu aby Nuka przebywała w dobrych warunkach i miała bezstresowe życie.Nosek może być wytarty przez siatkę,kraty,tak często się zdarza. Już przelew poszedł na Nukę. Zobaczcie sami sunia pudelek z wałbrzyskiego schronu też wyłysiała i nosek był wyłysiały-jaka metamorfoza. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3576/sam5131.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1409/a98f39de3fa1ead7med.jpg[/IMG] -
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
Ale nie mamy innych możliwości aby to sprawdzić-jesteśmy za daleko.Agata jest jedyna,która tam jeździ i robi jedynie fotki i stara się jak może aby jakoś pomóc tym psom.Skupiła wokół siebie kilka osób,które pomagają w transporcie i w hotelikowaniu psiaków.A z kierowniczką ma też przechlapane,ponieważ dużo zależy od jej humoru aby otrzymać jakiekolwiek informacje.O wyprowadzaniu psów i poznaniu ich nawet nie ma mowy. Na Podhalu jest mase psów przepięknych uwiązanych na łańcuchach przy budzie,pisze o tym magenka1,która była teraz tam na wycieczce nawet yorki,bokserki,maltańczyki-jeden totalny koszmar.Tam są dosyć srogie zimy,nie wiem jak te psy wytrzymują.Zastanawiam się czy tam działa jakiś TOZ,który by mógł poprawić warunki tych psiaków. Jeżeli chodzi o ogłoszenia to raczej musimy liczyć na zrozumienie sytuacji od strony potencjalnych adoptujących. Ja co mogłam to zrobiłam pościągałam fotki i poprosiłam Ziutkę o ogłoszenia i idą już ogłoszenia.W szerszym działaniu jestem bezsilna. -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Myślałam o hoteliku chyba stonki koło Nowego Tomyśla.Akrum sobie ten hotelik chwali tylko nie wiem czy są wolne miejsca no i tam jest sporo hotelikowanych psiaków ale na bank w domu. Poker piszesz,że Pani nie może zatrzymać Myszki i ma problemy ze swoją sunią a więc sama nie wiem ale jakoś trzeba działać.Może w ogłoszeniach zmienić tytuł,że potrzebny jest TD albo DS. -
To prosimy bardzo o fotki.Wszyscy zapewne jesteśmy ciekawi jak Anik wygląda.
-
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
O kurcze ale złe wieści.Może w jakimś hoteliku domowym Myszkę umieścić.Co sądzicie? -
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
Aga-ta ja podałam do ogłoszeń pierwszy nr.tel Twój i mail z racji tego,że Ty tylko widziałaś je i wiesz czy psiaki tam jeszcze są,a rodzice-Ula to napisałam"lub tel",ponieważ Ula zakładała wątek.Nie rozumiem dlaczego Pan dzwonił do Uli skoro pierwszy kontakt jest na Ciebie.Nie wiem może źle,że podałam Uli tel. może go zlikwidować? -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Piękna jest ta Kajunia.[/QUOTE] Tak bardzo ładna jest i przy tym ma fajny charakter.Taka spokojna,układna,jednym słowem cudna. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927085_img_0052.jpg?1348685352[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927089_img_0049.jpg?1348685403[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927094_img_0048.jpg?1348685440[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927097_img_0045.jpg?1348685478[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927123_img_0040.jpg?1348685519[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/55927132_img_0036.jpg?1348685559[/IMG] -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Anula replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wiadomości.Najważniejsze,że Lalunia już w DT.Jutro czekamy na dalsze wieści jak po wizycie u weta. Proszę o nr.konta to podeślę 50zł skromnie chociaż na weta. -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Ślicznie Dredzik wygląda.A imię pozostało,czy zostało zmienione? -
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
O rany! Dziękuję! Został jeszcze Filipek.Tak bardzo bym chciała aby wszystkie znalazły domek.